dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

90 000 zł1 413 m² 63,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży przestawiamy Państwu działki w miejscowości Gołaczów ( 5 km od centrum Chojnowa). Oferujemy kilka działek budowlanych o zróżnicowanej powierzchni, idealnych pod.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł10 347 m² 46,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego nieruchomości, na którą składają się 2 działki gruntu położone.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł10 800 m² 4,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa wieś, grunt rolny, pastwiska, 1,08 ha. Wgn Nieruchomości Bolesławie oferuje na sprzedaż grunty rolne nr 164 i nr 165 o łącznej powierzchni 10800 m2, położone w miejscowości Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! Działka rolna 0,95h/ Wilków średzki/dojazd drogą asfaltową Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 733 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka częściowo uzbrojona (skrzynka na prąd na działce), woda znajduje się w pobliżu działki. Nieruchomość jest ulokowana w zacisznym miejscu z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana Trzebnica, ul. Okulickiego Na sprzedaż ładna i ustawna działka budowlana nr 1403, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trzebnica.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 400 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka wśród przyrody, a jednocześnie bliskość centrum miasta. powierzchnia 1400m2, - wydane warunki zabudowy, - woda sieciowa miejska i prąd przy działce, - położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł464 m² 1 196,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przestawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości położonej we Wrocławiu przy ul. Madalińskiego (boczna od ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

** oferta na wyłączność homfi ** 1350 m2 z widokiem na Karkonosze Działka budowlana, położna przy drodze krajowej nr 3 prowadzącej na Szklarską Porębę. Kształt regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

1 638 750 zł6 555 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! Działka inwestycyjna 6555 m przy dk30 Łagów, ul. Jeleniogórska. Idealna pod usługi, handel, gastronomię lub hotel! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna numer 556/9.

Szczegóły ogłoszenia

667 500 zł7 500 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działki pod zabudowę zagrodową we wsi Nowojowice, położonej przy trasie Wrocław - Strzelin. Dojazd do Wrocławia 20 minut. Do Strzelina 16 minut. W drodze jest woda i prąd. Działki leżą na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 415/4 800 mkw wyjątkowa lokalizacja w Zachowicach,gmina Kąty Wrocławskie. To doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł26 723 m² 183,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Komfort w Świdnicy zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej o funkcji przeznaczenia w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł2 114 m² 104,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca pod dom w spokojnej okolicy, z zielenią tuż za płotem? Ta działka w Twardogórze łączy atuty kameralnego, niskiego sąsiedztwa z bezpośrednim sąsiedztwem lasu po.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł8 441 m² 532,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Legnica, działka, grunt, sprzedaż. Lokalizacja: - idealna: ul. Nowodworska 27-33 - położenie przy obwodnicy miasta legnica - do autostrady A4: 2,5 km ( 4 min ) - do autostrady S3: 6,5 km ( 9 min ) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana obrzeża Karpacza Mam przyjemność przedstawić do sprzedaży inwestycyjną działkę o powierzchni 500 m płożoną w Miłkowie, kilkaset metrów od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł792 m² 289,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj przy ul. Jagodowej Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Czernica, przy ul. Jagodowej 1, oznaczoną numerem 98/2, o powierzchni 792 m . Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 608 m² 217,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana w Sosnówce Położenie przy samym lesie bardzo blisko natury :) Wydane wz pod dom jednorodzinny - do wglądu Media: prąd na działce sąsiedniej Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł882 m² 1 132,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki budowlanej na wrocławskim Ołtaszynie, z aktualnym mpzp. Oznaczona w mpzp jako teren 1mn3 - przeznaczenie podstawowe budynki mieszkalne jednorodzinne w układzie wolno.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 800 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne o powierzchni łącznej 3,78ha znajdujące się we wsi Słupice, gmina Łagiewniki, powiat Dzierżoniowski. Działki rolne - stale uprawiane. Działka 498 - 2,43ha - iiia.

Szczegóły ogłoszenia

4 842 880 zł15 134 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 15 134 mkw Możliwość zabudowy pod hale/magazyny/biura ok 7000 tyś m2. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w Osiecznicy - Gmina Osiecznica. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1000 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

8 499 000 zł47 100 m² 180,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4,71 ha Przemysłowo-Usługowa w Wierzbicach w lini prostej niecałe 500 m od Drogi dk8 Doskonała lokalizacja. Bezpośredni dostęp z drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 21 arów Kłębanowice, gm. Radwanice tylko 105 000 zł! Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 114 m² 293,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 5114mkw. w Strzegomiu, osiedle Wschód 2. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od Kupującego! W ofercie działka usługowa położona bezpośrednio przy trasie Oleśnica Syców w miejscowości Poniatowice. Działka nr 70/19. Powierzchnia działki 1,36ha (13.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł961 m² 88,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowaną działkę, położoną w przygranicznej miejscowości Łączna na obszarze Gór Stołowych (sudety Środkowe). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

48 015 zł1 067 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Drugi etap sprzedaży urokliwych działek budowlanych w Ruszowie, gmina Węgliniec Na sprzedaż 6 malowniczo położonych działek budowlanych o regularnych kształtach. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł4 784 m² 564,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę zabudowaną domem do kapitalnego remontu lub wyburzenia, zlokalizowaną we Wrocławiu na osiedlu Lipa Piotrkowska, przy ulicy Pełczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną zlokalizowaną w Siedlęcinie, zaledwie 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 792 m² 51,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przesieczna, działka budowlana, 8 792 m2, sprzedaż, 450 000 zł. Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 8 792 metrów kwadratowych, usytuowanej w malowniczej okolicy. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1526m2 z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny wolnostojący z garażem i infrastrukturą w Brzezinie gm. Miękinia. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki nr 36/2 do 36/11 położone wśród łąk i lasów z dala od zgiełku i tłumów, a zarazem zaledwie 6km od zalewu w Radkowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł26 642 m² 55,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna dla deweloperów lub osób prywatnych nr oferty: stdoc9124 Na sprzedaż piękna, płaska działka budowlana o powierzchni 2,6642 hektara, zlokalizowana w Głuchowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4902 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w gminie Czernica. Na działkę wydane jest pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego jedno rodzinnego projektu Anako (extra dom) o pow użytkowej.