dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 439 ogłoszeń

1 615 500 zł2 154 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   *oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości* Przewiń na dół aby zobaczyć film z drona! Podstawowe informacje: oferta sprzedaży dotyczy dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlana w Kraśniku Dolnym k/bolesławca. Szczegóły oferty: prezentowana nieruchomość o łącznej powierzchni 3105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 278 m² 171,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Jeżowie Sudeckim Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jeżowie Sudeckim, malowniczej miejscowości położonej w Karkonoszach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Rolantowicach, gmina Kobierzyce Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł6 773 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż grunt niezabudowany zlokalizowany w Jeleniej Górze. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składają się łącznie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 432 m² 41,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przemków, fabryczna, działka budowlana 1432m2, sprzedam, cena 60 000zł. Na sprzedaż działka budowlana przy ulicy fabrycznej i od tej strony oznaczony na mapkach wjazd do działki. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł2 417 m² 137,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej Nieruchomość położona pod adresem 58-304 Wałbrzych, ul. Kopalniana 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z widokiem na góry, blisko do centrum Karpacza! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 906 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ściegny,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 550 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania działkę budowlaną położoną w Staniszowie. Działka o powierzchni 1550m2, o kształcie kwadratu, płaska, nie zarośnięta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

709 800 zł4 700 m² 151,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oddalona od drogi o powierzchni 4700 m.kw. Na wrocławskich Stabłowicach. Dosłownie 50 metrów od koryta Bystrzycy. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę w całości objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 750 zł4 200 m² 251,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z pozwoleniem na budowę. Położona we wsi Kryniczno. Zaledwie pół godziny samochodem od centrum Wrocławia. 5 km od granic Wrocławia. W sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł3 461 m² 155,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta w przygotowaniach Nowe zdjęcia w trakcie realizacji Do sprzedaży pakiet 3 działek budowlanych wraz o nr: 182/9 (1000m2) ,   m2) ,   m2) oraz drogi wewnętrzej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł6 000 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Psary - Szymanów - bezpośrednio przy drodze asfaltowej w pobliżu trasy Wrocław - Poznań o pow 6000 mkw. Aktualnie przekształcona na przemysłową nadająca się pod hale, magazyny, hurtownie,.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł800 m² 137,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W prochowicach pow. 10 ar Na sprzedaż działki budowlane w Prochowicach położone w sąsiedztwie lasu na nowo powstającym osiedlu. Istnieje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 710 m² 66,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną i widokową działkę w Łomnicy. Nieopodal nowopowstająca zabudowa rekreacyjna. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł48 600 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 48600 m2 w miejscowości gniewomierz w pobliżu Strefy Ekonomicznej Dojazd do działki drogą asfaltową. Powierzchnia całkowita działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren idealny pod osiedle bądź dom miejski Z dużą działką! oferta wyłącznie W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 200 m² 163 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Chościszowicach 2 km od centrum Bolesławca na sprzedaż. Media : prąd, woda i kanalizacja w drodze przy granicy działek. Teren płaski. Kształt prostokątny. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł5 546 m² 75,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kowarach Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 5546 m , położona w cichej i spokojnej okolicy Kowar , z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 120 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki pod zabudowę mieszkaniową. Nowy Dwór. Dostępne działki: 1)działka 246/6 o pow. 1120 m 2 2)działka 246/5 o pow. 1163 m 2 3)działka 246/4 o pow. 1778.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 400 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- rolna w Walimiu z pięknym widokiem. Lokalizacja: miejscowość Walim znajdująca się niedaleko jeziora Bystrzyckiego. Ok. 18 km od Wałbrzycha, ok. 25 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł103 574 m² 15,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki rolne przy lesie, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Na działce drogowej (dz. 973) znajduje się sieć elektroenergetyczna. Proponuję państwu duży teren - łączna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 648 m² 285,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli marzysz o własnym zakątku, który zapewni Ci ciche, kameralne otoczenie z nowoczesną zabudową w sąsiedztwie to zachęcam do zakupu tej działki. Posiada pełne przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 413 m² 206,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z mpzp, położona bezpośrednio przy ścianie lasu, w miejscowości Kobylniki, w gminie Środa Śląska. Nieruchomość Działka nr 229/2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł26 700 m² 28,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe zdjęcia z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 233 m² 113,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1233m2 położoną w Wojcieszycach miejscowości przy trasie Jelenia Góra-Szklarska Poręba. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 200 m² 274,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje: na sprzedaż -działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy w miejscowości Wola Kopcowa tylko 9.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób! okazja Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Miłoszyce ( w Gm. Jelcz- laskowice) to niewielkie, spokojne miasteczko obecnie niezwykle popularne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 680 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 0,268ha położonej 1,5km od centrum w Obornikach śląskich. Działka o wymiarach: 38m (krótszy bok) i 65m.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 155 m² 199,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w Pieszycach przy ul. Rolnej. Cechy działki: powierzchnia 1155 m2 , dojazd drogą asfaltową teren płaski, działka ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

78 300 zł991 m² 79,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Białołęce. Prezentujemy Państwu działkę położoną w miejscowości Białołęka., gmina Pęcław, powiat głogowski. Działka o powierzchni 991.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 418 m² 271,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Goduszyn Buduj od zaraz bez stresu i formalności! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i panoramy Karkonoszy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 800 m² 64,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 18 a, zlokalizowane w Kochlicach (gm. Miłkowice). W mpzp grunt oznaczony jest 15.MU i przeznaczony jest zabudowę mieszkaniowo-usługową. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

216 200 zł1 081 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 998 m2 położoną w Dobrej koło Bolesławca w cichej, zielonej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w miejscowości Gałów/ Lutynia. Położone w najładniejszej części Gałowa pod lasem. Działki w mpzp przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 824 m² 54,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2827 m2 Garbce z mpzp, doskonała inwestycja. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2827 m2 położona w Garbcach, zaledwie 2 km od Żmigrodu, 10 km od Rawicza. To.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł3 659 m² 6,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka rolna, psary, gmina Jemielno. Powierzchnia 3659 m2, w Studium Uwarunkowań ma przeznaczenie jako rolnicza przestrzeń produkcyjna. Działka znajduje się w odległości około.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij