dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 422 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w malowniczej okolicy, tuż pod Wrocławiem, w urokliwej miejscowości Mrozów. Ta przestronna działka o powierzchni 1510 m jest doskonale usytuowana,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł28 155 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę gruntu pow. 28 155 m (nr działki 315/4 obręb Komorniki), z przeznaczeniem pod aktywność gospodarczą, położoną blisko drogi krajowej nr 94 (wrocław - Środa.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 500 m² 63,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane ~2500 m Łuczyna, gm. Dobroszyce. Działka budowlana położona jest w malowniczej i spokojnej miejscowości Łuczyna, w gminie Dobroszyce (numer.

Szczegóły ogłoszenia

4 368 000 zł42 000 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Żarowie. Na sprzedaż oferujemy działkę bezpośrednio przy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Żarowie o powierzchni 4,2 ha pod obiekty produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

944 947 zł2 195 m² 430,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową Działka z 3 stron ogrodzona 55-200 Stanowice ul. Parkowa mpzp uchwała Rady Gminy Oława nr XI/59/2019.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prześlicznie położona działka budowlana w gm. Leśna - Zacisze atrakcyjnie położona pow 25300m2 Aktualnie została podzielona na 18 działek budowlanych z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne przy ulicy Pątnowskiej w Legnicy. Oznaczone numerem ewidencyjnym 77 i 78 Cena za m2- 36,54zł Działka rolna o numerze 77 bez zabudowań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki o łącznej pow 4000 m2 jednym bokiem o dł 50m przylegajaca bezpośrednio do trasy E-8 Wrocław - Warszawa Grunt przeznaczony pod usługi nieuciążliwe don dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł13 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę budowlaną/iwestycyjną/uslugową w Siedlęcinie koło Jeleniej Góry. Prezentowana działka posiada regularny kształt - prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

1 410 910 zł7 090 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Strzegomiu w postaci działki gruntu nr 1982, am-23, obręb 0003, powierzchnia 0,7090 ha, kw nr sw1s/00087937/6 W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Piołunowa

Wrocław,dolnośląskie

6 995 000 zł12 010 m² 582,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bardzo atrakcyjna działka 1,201h, przy skrzyżowaniu z Al. Kaczorowskiego (vis a vis Lidl, biedronka) w pobliżu obwodnica Wrocławia, trasa S8 i autostrada A4. Bardzo szeroki mpzp 345.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Spalona

Spalona,dolnośląskie

170 000 zł216 m² 787,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 216 m , idealna dla osób szukających miejsca do wypoczynku Lokalizacja: tylko 10 minut drogi od Legnicy, 50 km od Wrocławia, spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wielowieś

Wielowieś,dolnośląskie

900 000 zł9 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnej działce na łonie natury? Mam dla Ciebie świetną okazję! Mamy na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Wielowieś, zaledwie 15 km od Lubina. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

994 080 zł1 308 m² 760 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biestrzyków, przedmieście wrocławia, działki budowlane Działki budowlane (uzbrojenie prąd, woda bezpośrednio w drodze) umiejscowione na południe od Ołtaszyna, zaraz za granicą miasta. Cena: 760.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

812 500 zł1 300 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna. Nr działki 436/31, 1300 m x 620 zł = 806 000 zł. Wymiary: ok. 24 x 53 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

757 845 zł1 531 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o pow. 1531 m2, położoną w Żórawinie, okolica ul. Truskawkowej Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

646 275 zł1 231 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyniec mały - Gminy Kobierzyce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dobra lokalizacja w Tyńcu Małym wśród domów jednorodzinnych. Działka w Tyńcu Małym od strony południowej, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

668 220 zł777 m² 860 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domasław

Domasław,dolnośląskie

674 250 zł1 550 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 029 645 zł1 305 m² 789 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną zlokalizowany w Żernikach Wrocławskich, woj. dolnośląskie, powiat wrocławski, gmina Siechnice. Działki objęte jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

413 725 zł1 273 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

498 197 zł2 111 m² 236 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 236.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Biestrzyków,dolnośląskie

747 400 zł1 010 m² 740 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m przy ul. Akacjowej. Działki o nr 18/4, 18/5, 18/6, 28/7 Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

823 050 zł1 062 m² 775 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1062 m2 w Smolcu ul. Słoneczna przy Chłopskiej. Działka uzbrojona- gaz, prąd ,woda, kanalizacja w drodze Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

495 000 zł1 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m Tyniec Mały 495 zł/m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m położona w Tyńcu Małym, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Kurkowa

Czeszów,dolnośląskie

200 000 zł7 485 m² 26,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieruchomość- grunt rekreacyjny nr dzialek 728 i 729. Na terenie nieruchomości znajduje się las, rzeczka- kępina. Do działek dojazd jest częściowo asfaltowy i szutrowy. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ligota

Ligota,dolnośląskie

165 000 zł1 019 m² 161,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana 1019 m - Spokojna okolica, blisko lasu! Lokalizacja: ligowa, gm. Trzebnica Powierzchnia : 1019 m Cena: 165.000,00 zł z pewnością do negocjacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Legnicka

Prochowice,dolnośląskie

285 000 zł1 524 m² 187,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1524 m (0,1524 ha), położona w ścisłym centrum Prochowic przy ul. Legnickiej 16 (u zbiegu z ul. Ciepłą). Nieruchomość objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wodna

Bielawa,dolnośląskie

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę nr działkę 159/1,o pow. 1183 m2, położonej przy ulicy Wodnej. Spokojna i cicha okolica. Granice działki wyznaczone. Teren oczyszczony. Przyłącze prądu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Kunice,dolnośląskie

260 000 zł2 912 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena 290tys (do negocjacji) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Kunice k. Legnicy Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2911,58 m , położona w miejscowości Kunice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Graniczna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

139 000 zł1 434 m² 96,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokojna i malownicza okolica idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury, ciszę i przestrzeń. Działka położona z dala od głównych dróg , z widokiem na pasma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Skalna

Jelenia Góra,dolnośląskie

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

770 000 zł1 498 m² 514,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żórawina Piękna działka bud.Media/Kanalizacja! Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie. Teren w pełni uzbrojony. Mpzp - budowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

185 010 zł881 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu Ślęży | 900 m | Kryształowice gmina Sobótka 18 km od Wrocławia działka z widokiem na masyw Ślęży. Zadzwoń i sprawdź, która działka jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tatrzańska

Wrocław,dolnośląskie

885 000 zł888 m² 996,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji, bez podatku pcc! Do sprzedania foremna, narożna działka budowlana o pow. 888m2 położona we Wrocławiu przy ul. Tatrzańskiej 30 na zagospodarowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Ciechanowice

Ciechanowice,dolnośląskie

254 286 zł1 662 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka budowlana o powierzchni 0,16620 ha (1662 m ), położona w Ciechanowicach, w gminie Marciszów na Dolnym Śląsku. Nieruchomość posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Makowa

Kobierzyce,dolnośląskie

399 999 zł1 305 m² 306,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kobierzycach o powierzchni 1305m2, położona w spokojnej okolicy. W miejscowości znajduje się wszystko co potrzebne do wygodnego życia m.in.: szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubin

Lubin,dolnośląskie

290 000 zł328 m² 884,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce. Cena działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Marszowicka

Wilkszyn,dolnośląskie

356 900 zł831 m² 429,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wikszyn Działka Budowlana mpzp Okazja! Polecamy Państwu sprzedaż działka budowlana wraz z ostatecznym pozwoleniem na budowę w Wilkszynie o powierzchni 830 m2. Lokalizacja: ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij