dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

350 000 zł1 080 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 1080m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Łagów,dolnośląskie

217 650 zł1 451 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! nowa niższa cena! tylko 150 zł/m2! tylko U nas! dwie działki W łagowie przy ul. Szkolnej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaoferować Państwu dwie, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rynarcice

Rynarcice,dolnośląskie

80 000 zł800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Rynarcicach z mediami - 8 ar. Atrakcyjna lokalizacja: blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej, dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd i gaz -bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór,dolnośląskie

3 499 999 zł10 252 m² 341,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę usługową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Nowy Dwór pod Trzebnicą. Działka znajduję się tylko 1,5km od drogi S5, a także przy działce będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Studzienno

Studzienno,dolnośląskie

394 000 zł3 032 m² 129,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną na granicy Parku Narodowego Gór Stołowych w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na północnym stoku Gór Stołowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Pustków Żurawski

Pustków Żurawski,dolnośląskie

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* tylko u nas - umowa na wyłączność * Działka produkcyjno - usługowa o powierzchni ok. 1ha Działka znajduje się w gminie Kobierzyce w miejscowości Pustków Żurawski. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

533 200 zł17 200 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

4 499 999 zł24 008 m² 187,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak /- usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce! Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe! Działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Wierzchosławice

Wierzchosławice,dolnośląskie

145 000 zł2 304 m² 62,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka pod zabudowę, położona w górzystym terenie okolicznych Karkonoszy (40 minut do Karpacza). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy Bolkowa. Z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szkolna

Zgorzelec,dolnośląskie

162 690 zł986 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! dwie działki na sprzedaż, przeznaczenie podstawowe: mieszkaniowa Z usługami! łagów ul. Szkolna Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rataja

Krotoszyce,dolnośląskie

210 000 zł1 020 m² 205,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w malowniczym miejscu nieopodal Legnicy? Spokojna okolica z rozpościerającym się widokiem na Góry Sowie stanowi dla Ciebie idealne miejsce do życia? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

640 120 zł1 231 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tyniec mały - Gminy Kobierzyce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dobra lokalizacja w Tyńcu Małym wśród domów jednorodzinnych. Działka w Tyńcu Małym od strony południowej, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Reja

Zgorzelec,dolnośląskie

1 159 000 zł892 m² 2 058,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! rozpoczęta budowa budynku wielorodzinnego! zgorzelec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż rozpoczętą budowę budynku wielorodzinnego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szarocin

Szarocin,dolnośląskie

199 000 zł2 400 m² 87,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana w Szarocinie nieopodal Karpacza i Kowar. Działka położona blisko przełęczy Kowarskiej! Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłoradzice

Miłoradzice,dolnośląskie

290 000 zł6 200 m² 46,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z lasem w miejscowości Miłoradzice - 11km od Lubina. Działka o powierzchni łącznej 62 ary z czego ok 20 arów las. Media: prąd ok 50m, woda studnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

750 190 zł1 531 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o pow. 1531 m2, położoną w Żórawinie, okolica ul. Truskawkowej Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zgorzelec,dolnośląskie

833 400 zł2 778 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Cena W dół! cena W dół! działka Z koncepcją zabudowy! poszukiwany inwestor! świetna lokalizacja! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

99 000 zł2 716 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m , położona w miejscowości Jordanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Chwaliszów,dolnośląskie

135 664 zł976 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy nową ofertę działek budowlanych. Teren z wydanymi warunkami zabudowy, z przeznaczeniem na domy jednorodzinne. Lokalizacja - Chwaliszów, dojazd w kilka minut do Świebodzic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

19 195 140 zł3 199 190 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt rolny W powiecie kłodzkim zabudowania po starym pgr Teren jest objęty mpzp, rozległy grunt rolny położony ok. 30 km od Kłodzka,(kotlina Kłodzka) 8 km od Międzylesia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

410 197 zł2 753 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 2753 m2, w Dąbrowicy, dojazd samochodem do centrum Jeleniej Góry to tylko 10 min Małe , ciche, spokojne , pełne zieleni osiedle. Na osiedlu znajduje się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

2 200 000 zł3 666 m² 600,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana | Wrocław - Zgorzelisko | 3666 m | Zabudowa wolnostojąca i bliźniacza Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3666 m , położona we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kębłowice

Kębłowice,dolnośląskie

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod inwestycję deweloperską - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie! Marzysz o realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna,dolnośląskie

152 960 zł1 912 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Jaszkowa Dolna Powiat Kłodzko Gmina Kłodzko. Działki o powierzchni 1554m2 oraz 1912m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Akacjowa

Turów,dolnośląskie

549 000 zł1 550 m² 354,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1497 m , położoną w miejscowości Turów, w gminie Żurawina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

413 725 zł1 273 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana nr 261/7 pow. 1273 M2 i nr 261/4 pow. 989 M2 Działki położone wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, na obrzeżach miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Bukowiec

Bukowiec,dolnośląskie

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Bukowiec Gmina Mysłakowice. Powierzchnia działki 1200 m2 graniczy z droga asfaltową dla terenu obowiązuje miejscowy plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Wiązowa

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

170 000 zł1 635 m² 103,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1635 m , położona przy ul. Wiązowej w Starych Bogaczowicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

414 998 zł1 273 m² 326 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana położona w Chrząstawie Małej, ul. Wesoła, gmina Czernica Działka nr 588/5 o powierzchni 1000 m2 Media: prąd w drodze gaz w drodze woda od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Jagodowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

100 000 zł316 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż niewielka, kameralna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Jelenia Góra - osiedle Czarne. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

794 300 zł1 300 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna. Nr działki 436/31, 1300 m x 620 zł = 806 000 zł. Wymiary: ok. 24 x 53 m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Sulistrowiczki

Sulistrowiczki,dolnośląskie

166 666 zł998 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

465 000 zł2 377 m² 195,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników. Działka budowlana o bardzo dogodnym położeniu. Niedaleko do centrum Jeleniej Góry. Cicha i spokojna okolica z rzadką zabudową. Działka numer: 47/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Lubin,dolnośląskie

214 900 zł500 m² 429,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Kolejowa

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

7 912 200 zł1 318 700 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt rolny położony ok. 30 od Kłodzka ,województwie dolnośląskim o powierzchni 131,87 ha w bonitacja- riv,rv). Grunt rolny położony ok. 30 km od Kłodzka ,województwie dolnośląskim.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach