dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

110 000 zł1 554 m² 70,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną o numerze 60/12 w Grzędach Górnych w woj. dolnośląskie, gm Czarny Bór, o powierzchni 62.54 m x 24.85 m =1554 m2. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

548 000 zł19 833 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka nr 311/2 o pow. 1,4773 ha, zgodnie z miejscowym planem jest w niewielkiej części zarówno nieruchomością rolną. Działka kształtem przypomina prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

245 000 zł1 841 m² 133,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Grzędy Górne

Grzędy Górne,dolnośląskie

100 000 zł1 555 m² 64,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam nieuzbrojoną działkę budowlaną o numerze 60/11 w Grzędach Górnych o powierzchni 62.54 m x 24.86 m =1555 m2. Działka ma zapewniony zjazd do drogi powiatowej. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł5 121 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Marzysz o własnym kawałku zieleni nad brzegiem Bystrzycy? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę, która spełni Twoje najskrytsze marzenia! Na sprzedaż dostępna jest malownicza działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagrodno

Zagrodno,dolnośląskie

200 000 zł2 090 m² 95,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 766/4 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

264 440 zł1 202 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

130 000 zł1 636 m² 79,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Ligocie Wielkiej o powierzchni 1636m2 Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego który przewiduje: 1. Tereny oznaczone symbolami od 1mn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Suchy Dwór,dolnośląskie

880 000 zł1 930 m² 455,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę mieszkaniowo-usługowa w miejscowości Suchy Dwór w gminie Żurawina. Działka ma kształt nieregularny o bokach 37,70m x 53,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł2 362 m² 677,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wrocław Jagodno / Krzyki, ul. Buforowa Sprzedaż kompleksu działek inwestycyjnych łączna cena: 1 600 000 zł lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Buforowej na Jagodnie (krzyki) jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeszów

Strzeszów,dolnośląskie

209 000 zł1 166 m² 179,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1166 m2 położoną w malowniczej okolicy Strzeszowa. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szmaragdowa

Kotowice,dolnośląskie

239 000 zł1 000 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1000 m2 położoną w malowniczej okolicy Kotowic. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wilka

Wilka,dolnośląskie

3 800 000 zł22 000 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gotowy projekt osiedla domków rekreacyjnych | Z dziennikami budowy 24 działki z pnb | 2,2 ha z drogą wewnętrzną | mpzp | Pełna dokumentacja Na sprzedaż kompleks inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 700 000 zł9 080 m² 407,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - wrocław Polecamy Państwu niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni 9080 m2 , zlokalizowaną w północnej części Wrocławia, w obrębie Poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Długołęka,dolnośląskie

500 000 zł1 197 m² 417,71 zł/m²

 

 

 

Wilkszyn,dolnośląskie

3 000 000 zł9 196 m² 326,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana (nr 230) o powierzchni 0,9196 ha, położona w malowniczej i zielonej okolicy Wilkszyna. Działka idealnie nadaje się dla inwestora lub dewelopera planującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

20 000 zł8 800 m² 2,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup nieruchomości niezabudowanych - Bogatynia Syndyk masy upadłości w postępowaniach upadłościowych Leszka M. i Jadwigi M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

35 000 zł14 800 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup działek niezabudowanych - Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Donata P. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Ligota Polska

Ligota Polska,dolnośląskie

124 900 zł1 116 m² 111,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka usługowa ligota polska (gm. Oleśnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 1116,26 m , położona w miejscowości Ligota Polska, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

178 365 zł1 081 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* świetna działka - oferta tylko u nas - wyłączność Polecam działki budowlane usytuowane pod Wrocławiem we wsi Domasław, gmina Kobierzyce. Wieś to bardzo ładnie rozwijająca się miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strupina

Strupina,dolnośląskie

219 000 zł1 800 m² 121,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** ***na wzgórzu, z pięknym widokiem! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! Podstawowe informacje: * lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kościuszki

Iwiny,dolnośląskie

850 000 zł2 628 m² 323,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Niezabudowana -teren zabudowy produkcyjno-magazynowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzelin

Strzelin,dolnośląskie

1 188 000 zł12 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę budowlaną przeznaczenie usługi/ zabudowa jednorodzinna Położona przy Strzelnie Media: kanalizacja w wzdłuż działki, prąd w odległości 100m Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gniewomierz

Gniewomierz,dolnośląskie

260 000 zł1 533 m² 169,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m2 znajdująca się w miejscowości Gniewomierz. Jest to kompleks 6 działek, przez co mogą być one łączone. Dla nieruchomości uchwalony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wschodnia

Wińsko,dolnośląskie

369 000 zł12 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Można ją traktować jako własne miejsce do zamieszkania lub jako inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wojcieszyce

Wojcieszyce,dolnośląskie

170 250 zł1 135 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Świetna oferta działek budowlanych W wojcieszycach. Widokowa okolica działek, gdzie rozpościera się widok na karkonosze. Proponuję Państwu działki budowlane na nowo powstającym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Smolec

Smolec,dolnośląskie

401 000 zł1 148 m² 349,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

6 240 000 zł8 000 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka inwestycyjna 0,8 ha - Radomierzyce, gm. Siechnice lub jej część - Lokalizacja: radomierzyce, gmina Siechnice, powiat wrocławski - Powierzchnia: 8 000 m (0,8 ha) - mpzp: rae3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Pogodna

Miłoszyce,dolnośląskie

263 970 zł1 257 m² 210 zł/m²

 

 

 

Jary,dolnośląskie

275 000 zł1 445 m² 190,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1445 m , położoną w miejscowości Jary - w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stary Zamek

Stary Zamek,dolnośląskie

393 000 zł3 275 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 3 275m2 | Stary Zamek, gm. Sobótka | 393 000 zł Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Stary Zamek w gminie Sobótka. Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Turów

Turów,dolnośląskie

67 900 zł1 300 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Turów 13 arów - działka budowlana Położona w spokojnej części miejscowości, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych z widokiem na okoliczne łąki i pola. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

280 000 zł691 m² 405,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| czernica, okolice Wrocławia, kamieniec Wrocławski, działka na sprzedaż Biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka 7 Polecam Państwu działkę o powierzchni 691 m2, położoną na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 199 999 zł3 001 m² 399,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Suchy Dwór 3000m2 / Budowlana /pelne media Kanalizacja Piękna i duża działka z indywidualnym projektem domu parterowego (dom z patio i basenem) oraz wolnostojącym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lesica

Lesica,dolnośląskie

115 290 zł1 281 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy wyjątkowo położone działki budowlane w urokliwej i cichej miejscowości Lesica (gmina Międzylesie, powiat kłodzki), w sercu Gór Bystrzyckich. Lokalizacja: lesica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Różana

Spalona,dolnośląskie

189 036 zł2 124 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Spalona (gm. Kunice). Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia działki 0,2124 ha , numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gorzelin

Gorzelin,dolnośląskie

209 000 zł1 496 m² 139,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 14,95 ar w Gorzelinie przy drodze asfaltowej. Działka w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Możliwość wydzielenia działki o powierzchni 10 ar. W mpzp posiada:.