dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Leśna

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

1 850 000 zł3 200 m² 578,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka przepiękne położona pod lasem w jednym z największych polskich uzdrowisk Kudowie Zdrój, obszar Nowy Zdrój, część pensjonatowa uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiejska

Michałkowa,dolnośląskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli marzysz o własnym zakątku w jednym z najpiękniejszych regionów Dolnego Śląska, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję Na sprzedaż oferujemy działki nr 30/4 i 30/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Andersa

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł958 m² 177,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyłączność. Na sprzedaż oferuje grunt o powierzchni 958m2 usytuowany w Wałbrzychu przy ulicy Andersa. Media - w odległości obok działki Atutem działki jest dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 000 000 zł116 345 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* strefa ekonomiczna * doskonała lokalizacja * cena do negocjacji * Oferta skierowana dla Inwestora , działka sąsiaduje bezpośrednio z zakładami produkcyjnymi, bądź z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pawłoszewo,dolnośląskie

135 000 zł1 532 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z mpzp w malowniczej okolicy Pawłoszewo, gm. Wołów Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1532 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

3 680 000 zł16 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż oferuje atrakcyjna działkę inwestycyjna idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową, zlokalizowaną w Świebodzicach. Parcela o powierzchni 1.6ha Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Oława,dolnośląskie

179 000 zł790 m² 227 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu W rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. $$$ - kupujemy nieruchomości W tym udziały za gotówkę również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

31 141 139 zł45 858 m² 679,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 4,59 ha | Kąty Wrocławskie | mpzp i media Na sprzedaż kompleks czterech działek inwestycyjnych o łącznej powierzchni 4,5859 ha. Nieruchomość znajduje się w szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

165 000 zł900 m² 183,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw., objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego-tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej. Za zgodne z planem uznaje się zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Budziszowska

Rakoszyce,dolnośląskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka nr 60/18, położona w spokojnej i zielonej okolicy, tylko 30 minut jazdy od Wrocławia. Idealna dla osób szukających ciszy, natury i dobrego połączenia z miastem. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Ciechów

Ciechów,dolnośląskie

2 600 000 zł50 000 m² 52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży grunt o pow.5 ha. Przeznaczenie w mpzp oznaczony jako ag4 - teren działalności produkcyjnej, usługowej, magazynowej, transportowej, stacje paliw, zdrowie i opieka społeczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

595 000 zł5 400 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 5400 m , zlokalizowana przy ul. Dębowej w Radwanicach. Ta działka o szerokości około 40 metrów i długości około 135 metrów stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Siedlce,dolnośląskie

119 000 zł500 m² 238 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie działka usługowa o powierzchni 3267 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność myjni. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Fredry

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

317 500 zł800 m² 396,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 800 m , położona w urokliwej miejscowości Oborniki Śląskie, zaledwie kilka kroków od wzgórz Trzebnickich. Spokojna okolica, bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

420 000 zł1 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tyniec mały Działka budowlana z lasem. Tylko u nas! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Kobierzyce w miejscowości Tyniec Mały o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Imbramowice

Imbramowice,dolnośląskie

3 213 000 zł29 213 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W imbramowicach - produkcyjno-usługowa oferta na wyłączność! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 29 213.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mietków,dolnośląskie

531 000 zł3 000 m² 177 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana z potencjałem w malowniczym Mietkowie! Marzysz o własnym domu w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kroków od urokliwego Jeziora Mietkowskiego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

5 999 999 zł3 300 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 3300 m2 z wydanymi warunkami zabudowy budynku wielorodzinnego o pow. 1700 m2 do pięciu kondygnacji naziemnych ( 4 piętra plus poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł1 400 m² 164,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczawno Zdrój - Ułanów Nadwiślańskich Proponuje Państwu do kupna działkę o powierzchni 1400 mkw z niesamowitym widokiem na pobliskie góry. Parcela objęta mpzp. Media znajdują się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Saperów

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

530 000 zł5 612 m² 94,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fajna działka przy ulicy Saperów - Szczawno Zdrój. Na sprzedaż oferuje dość ciekawą działkę budowlaną o powierzchni 5612m2 w skład której wchodzą wydzielone cztery działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyspiańskiego

Karpacz,dolnośląskie

899 000 zł649 m² 1 385,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - pięknie położona działka tuz przy Kruczych Skałach, otulona lasem, z szybkim dostępem do centrum Karpacza - zaledwie 15 minut spacerem do głównego deptaku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł1 624 m² 1 847,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt niezabudowany wrocław/partynice/ołtaszyn, - pow.gruntu 1624m2 - dostęp do drogi publicznej: TAK - media w drodze, prąd, woda, kanalizacja, gaz Teren objęty jest MPZP: a) zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Rzeczka,dolnośląskie

199 000 zł23 200 m² 8,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

= rezerwacja = Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w urokliwej miejscowości Rzeczka, w Gminie Walim. Działka o łącznej powierzchni 2,32 hektara, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

490 000 zł865 m² 566,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 865 m2 zlokalizowana w samym centrum Siechnic. Działka objęta planem miejscowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

19 320 879 zł39 511 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę usługowo-komercyjną położoną zaledwie 3 km od granic Wrocławia. To atrakcyjna lokalizacja o wysokim potencjale inwestycyjnym i rozwojowym, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

350 000 zł3 696 m² 94,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sielska działka budowlana z własnym lasem - gmina Zawonia Jeśli marzysz o porankach spędzanych wśród śpiewu ptaków, zapachu żywicy i świeżego, czystego powietrza - to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

1 520 301 zł3 109 m² 489 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka inwestycyjna o powierzchni 3 109 m , położona w dynamicznie rozwijającej się części Bielan Wrocławskich, z malowniczym widokiem na Ślężę. To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bartoszów

Bartoszów,dolnośląskie

160 000 zł659 m² 242,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Bartoszów, gmina Legnickie Pole. Działka o powierzchni 659 m2 w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mysłaków

Mysłaków,dolnośląskie

799 000 zł36 351 m² 21,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 3,6351 ha, składającą się z dwóch działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości Mysłaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Huzarów

Struga,dolnośląskie

329 000 zł2 181 m² 150,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu działkę budowlaną usytuowaną na osiedlu Ułańskim, na terenie podwałbrzyskiej wsi Struga, przy ulicy Huzarów. Oferowana nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Jeszkowice,dolnośląskie

349 000 zł2 100 m² 166,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Jeszkowice, położonej w bliskim sąsiedztwie Jelcza-Laskowic oraz Oławy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

139 000 zł1 180 m² 117,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki w miejscowości Czerniec, gmina Lubin **lokalizacja:** Czerniec, gmina Lubin **powierzchnia działki:** 1180 m2 **nr działki:** 158/17 Na sprzedaż przestronna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł915 m² 928,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 15 minut od centrum Wrocławia Muchobór Wielki - miasto Wrocław Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 915 m , położoną we Wrocławiu - obręb Muchobór.