dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polana Brzozowa

Zgorzelec,dolnośląskie

270 000 zł1 333 m² 202,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

3 działki budowlane, media: prąd, woda, zgorzelec! Na sprzedaż 3 urokliwe działki budowlane położone w Zgorzelcu przy Polanie Brzozowej, na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

300 000 zł5 474 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka rolna o pow. 5474 mkw (z zadbanym sadem czerśniowym), usytuowana pod Ślężą, grunt z możliwością zabudowy - m. Strzegomiany k/sobótki. Nieruchomość pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Imbramowice

Imbramowice,dolnośląskie

3 213 000 zł29 213 m² 109,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W imbramowicach - produkcyjno-usługowa oferta na wyłączność! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę rolną o powierzchni 29 213.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przesieka

Przesieka,dolnośląskie

360 000 zł2 500 m² 144 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Numer oferty 2685! nowa niższa cena! Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w miejscowości Przesieka. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wesoła

Krzyków,dolnośląskie

268 397 zł1 123 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gratis projekt domu i pozwolenie na budowę! - oferta Rill Estate! Obejrzyj film prezentujący nieruchomość! Parametry działki: powierzchnia: 1123 m Wymiary: ok. 22,4 m x 50 m Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

239 000 zł814 m² 293,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowalną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka położona przy lesie. Dojazd drogą asfaltową. Media: woda, prąd w drodze przy działce. +Nowo powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

135 000 zł1 216 m² 111,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas - nie szukaj dalej! działka budowlana W kostrzycy - idealna inwestycja W rozwijającym się regionie Masz szansę na wyjątkową okazję! Prezentujemy atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

498 075 zł1 145 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

159 000 zł1 194 m² 133,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

360 000 zł1 611 m² 223,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1611 m2 z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowana kilka km od Karpacza i Jeleniej Góry w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Reymonta

Proszków,dolnośląskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działki budowlane - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna oraz usługi. Na sprzedaż działki budowlane o powierzchniach od 1000 do 1500 mkw. Działki z obowiązującym mpzp - oznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Smolec,dolnośląskie

1 150 000 zł1 872 m² 614,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Smolcu, ul.Polna, nr 247/4, powierzchnia 1872m2. Działka ogrodzona, płaska, bez drzew i krzewów. Przyłącze energetyczne oraz kanalizacji sanitarnej. Sieć wodociągowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wierzbna,dolnośląskie

121 000 zł1 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W wierzbnej na lekkim wzniesieniu położone są działki pod zabudowę jednorodzinną. W sprzedaży cztery działki : - dwie o powierzchni 1.100m2 za cenę 121.000,- - działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

61 250 zł1 225 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Na sprzedaż wyjątkowe 4 działki rekreacyjne o powierzchni 1225 m2 każda-udział w drodze wewnętrznej. Położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

 

 

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Jaźwina

Jaźwina,dolnośląskie

175 000 zł1 300 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Oferta tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do negocjacji ceny Działka o powierzchni 1300 m2, zabudowana, położona we wsi Jaźwina, gm. Łagiewniki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczepanów

Szczepanów,dolnośląskie

549 000 zł3 809 m² 144,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel.: Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Cena do negocjacji Informacja podstawowe: Działka budowlana o pow. 3809 m2 w Szczepanowie przy ul. Osiedlowej. Prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szklary Górne

Szklary Górne,dolnośląskie

139 000 zł1 300 m² 106,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlane w Szklarach Górnych o pow. 13 arów lub 24 ary. Działka budowlana o powierzchni 1300m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Okolice Parku Szklary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzanów

Grodzanów,dolnośląskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do Grodzanowa gdzie marzenia o własnym domu łączą się z pięknem otaczającej przyrody! #działkibudowlane #dzikaodra #mpzp #media #las #biuroswn ceny od 99 zł/mkw netto (+ 23% vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiśniowa

Miłoszyce,dolnośląskie

4 070 000 zł26 000 m² 156,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Diamentowa

Czernica,dolnośląskie

252 410 zł1 397 m² 180,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostania działka budowlanych w Czernicy - idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję! Oferujemy działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 8 mn/u,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dębowa

Kotowice,dolnośląskie

298 900 zł1 200 m² 249,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kotowice gm. Siechnice (dz. 67/6) > 20 minut od Wrocławia (14 km) > 10 minut do Siechnic (7 km) > 16 minut od Oławy (14,5 km) To właśnie tutaj mamy do zaoferowania przepiękną działkę budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Sobkowice,dolnośląskie

380 000 zł2 183 m² 174,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szanowni Państwo. Zapraszamy do zakupu dużej działki o powierzchni 2183 m2, znajdującej się we wsi Sobkowice - gmina Kostomłoty. Cena do negocjacji! Nieruchomość położona w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

94 900 zł629 m² 150,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zarzysko

Zarzysko,dolnośląskie

89 900 zł1 000 m² 89,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**** Tylko w Home Brand! **** Świetnie skomunikowane działki budowlane, w doskonałej cenie, z mediami i z możliwością wyboru rozmiaru? tak! Posiadamy na sprzedaż działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ruszowice

Ruszowice,dolnośląskie

209 000 zł992 m² 210,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 992 m2 położoną w miejscowości Ruszowice, 2km od Głogowa. Działka położona bezpośrednio przy drodze. Niezabudowana, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Marcinkowice,dolnośląskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięć działek budowlanych, każda o powierzchni około 1000 m , położonych w miejscowości Marcinkowice, gmina Oława. To doskonała lokalizacja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

6 703 979 zł7 534 m² 889,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wrocław | ul. Opolska - wyjątkowa okazja inwestycyjna | 4 działki inwestycyjne | oferowana o powierzchni 7534 m | mpzp: ag - aktywność gospodarcza. Przedstawiamy unikalną ofertę czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Włodzice Wielkie

Włodzice Wielkie,dolnośląskie

108 000 zł1 674 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 16,74 ar na sprzedaż Atrakcyjna, spokojna lokalizacja wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu media woda i prąd. Dojazd droga asfaltową. 12 km od Bolesławca 11 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

 

 

Krzeczyn,dolnośląskie

650 000 zł3 124 m² 208,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Koncepcja biznesowa budowy kompleksu 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krzeczyn, niedaleko Oleśnicy. Przedmiotem oferty jest gotowa inwestycja obejmująca budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Dzierżoniów,dolnośląskie

155 000 zł500 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży świetnie zlokalizowanych działek budowlanyc h o powierzchni ok.500 m , położonych w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

8 000 000 zł46 303 m² 172,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikatowy obiekt przemysłowy - Fabryka Papieru w Dąbrowicy, gmina Mysławkowice, położony na działce o powierzchni 46,303 m2. Zapraszamy deweloperów do inwestowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Pierwoszów,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witaj w Pierwoszowie uroczym zakątku Polski, gdzie natura splata się z nowoczesnością! Nasza malownicza wieś, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie trzebnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Luboradów

Luboradów,dolnośląskie

72 800 zł9 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 9100 m2. Działka o numerze 57/1. Droga dojazdowa polna. Do działki według mpzp wydano warunki R8 - tereny rolnicze. Warunki gruntu: lz - grunty zadrzewione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

70 000 zł1 400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Długopole Górne, z możliwością zakupu razem bądź oddzielnie. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Drągów

Drągów,dolnośląskie

89 900 zł4 900 m² 18,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena! tylko U nas super oferta! Do sprzedania działka rolna nr 72 / 2. Lokalizacja: zakrzów/drągów, gmina Twardogóra. Przy działce media: prąd, woda, kanalizacja. Bezpośrednio dojazd przy.