dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 419 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Krakowska

Jelenia Góra,dolnośląskie

50 000 zł6 133 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi prawo użytkowania wieczystego zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Jeleniej Górze, przy ulicy Krakowskiej 20, w granicach działki ewidencyjnej nr 140/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kątecka

Gniechowice,dolnośląskie

460 000 zł2 125 m² 216,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wyjątkowym domem wolnostojącym położonym w miejscowości Gniechowice w gminie Kąty Wrocławskie. Dom o powierzchni 208 m2, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

253 270 zł1 333 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty 2109 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania działki budowlane w cichym i spokojnym miejscu wstaniszowie. Obecnie są dostępne dwie sąsiednie działki opowierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Krótka

Wilkszyn,dolnośląskie

540 000 zł540 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 540 mkw. położoną w cichej części Wilkszyna pod lasem przy ul. Krótkiej Wydana aktualna decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jarnołtowska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł7 097 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta skierowana do osób prywatnych i deweloperów. Do sprzedaży działka o łącznej powierzchni około 70 arów. Dostęp do drogi publicznej. Opiekun oferty: pośrednik w obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł13 254 m² 113,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni około 1,3254 ha w Świdnicy. Tylko U nas! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

157 000 zł1 600 m² 98,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona na planowanym kameralnym osiedlu , z rozległym widokiem, na panoramę Gór Sowich, , działki położone na obrzeżach miejscowości, przy lesie, i szlakach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

4 680 000 zł84 000 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę mieszkaniową lub pensjonatową we wsi Lipienica koło Kamiennej Góry (teren objęty mpzp, media w drodze, z widokiem na Sudety) Polecam na sprzedaż działkę mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

360 000 zł2 905 m² 123,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana tylko 3 km od Sobótki -rogów Sobócki- polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2905 m2 zlokalizowaną w miejscowości Rogów Sobócki - województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jędrzychówek

Jędrzychówek,dolnośląskie

508 000 zł121 000 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży gruntów ornych znajdujących się w powiecie Polkowickim gminie Przemków miejscowości Jędrzychówek. W skład oferty sprzedaży wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skarszyn

Skarszyn,dolnośląskie

180 600 zł1 204 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną w Skarszynie, gmina Trzebnica, objęta planem miejscowym działka o nrze geodezyjnym: 368/10, powierzchnia: 1204 m2 o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziećmorowice

Dziećmorowice,dolnośląskie

170 000 zł1 349 m² 126,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1349 m , położonej w spokojnej i malowniczej okolicy, blisko Nowego Julianowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 840 000 zł8 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Świetna lokalizacja! Gorąco polecam działkę przemysłową położoną w Gajkowie, gmina Czernica. Dojazd drogą utwardzoną. W palnie zagospodarowania P-U - Teren zabudowy produkcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Złotów

Złotów,dolnośląskie

552 000 zł10 000 m² 55,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzialka jest połorzona we wsi Złotow,cicha i spokojna okolica. Natej działce jest 9arów lasu. Dzialka jest ujęta w dziale zagospodarowania przestrzennego jako budowlana.Okolo 150m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł879 m² 1 592,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 879m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Pozwolenie na budowę obejmuję budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chłopska

Smolec,dolnośląskie

679 800 zł1 030 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1030 M2, smolec, przedmieście wrocławia, okolica ul. Chłopskiej Oferuje na sprzedaż działkę 10.30 arową przy ulicy Ładnej w Smolcu koło Wrocławia. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

747 585 zł1 347 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze Atrakcyjna i pięknie położona działka budowlana w Szczodre, gmina Długołęka o powierzchni 1346 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

685 000 zł760 m² 901,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych - obrzeża wrocławia - atrakcyjna działka - media żerniki wrocławskie gmina siechnice / działka budowlana 760 M2 Przedstawiam działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

420 090 zł1 273 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana 1273 M2 W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową mn jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

798 000 zł830 m² 962,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych - obrzeża wrocławia - atrakcyjna działka - media żerniki wrocławskie gmina siechnice / działka budowlana 830 M2 Przedstawiam działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

797 040 zł972 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

503 800 zł1 145 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej Działka o powierzchni 1145 m2, wym. 33 x 33 m, dostępne wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domasław

Domasław,dolnośląskie

527 000 zł1 550 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 500 000 zł11 400 m² 657,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt położony w zachodniej części Wrocławia o pow.1,4 ha. Przeznaczenie w mpzp -teren zabudowy przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej. Dostępne media: woda, gaz, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

100 000 zł19 500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Opiekun oferty: tel.: Podstawowe informacje: Działka rolna, nieuzbrojona w odległości 20 km od Wrocławia. Powierzchnia 195 arów. Opiekun oferty: tel.:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bartnica

Bartnica,dolnośląskie

219 000 zł1 999 m² 109,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona tuż przy lesie i rozchodzących się szlakach turystycznych , na końcu drogi dojazdowej, w pobliżu stoi jedynie kilka domów. Cisza, spokój i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy w swojej ofercie działkę pod zabudowę mieszkaniową w Dobroszowie + foremna działka + cicha i spokojna okolica + plan miejscowy + możliwość wyboru z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł673 m² 118,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie. Do sprzedaży działka gruntu na Sobięcinie z dojaz.dem do nowej drogi asfaltowej cena 80000zł powierzchnia 673m2. Zapraszamy na bezpłatną prezentację i polecamy, pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

 

 

Święta Katarzyna,dolnośląskie

505 050 zł910 m² 555 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

ŚW. Katarzyna, przedmieście wrocławia, działka budowlana 910 M2, media miejskie serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych - doskonała lokalizacja, obrzeża wioski, doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Budziwojowice

Budziwojowice,dolnośląskie

383 400 zł2 556 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż idealną działkę pod tereny aktywności gospodarczej z wykluczeniem inwestycji uciążliwych (u/p) w miejscowości Budziwojowice, blisko węzła drogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kobylice

Kobylice,dolnośląskie

599 999 zł5 366 m² 111,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel: wyjątkowa oferta! Atrakcyjna działka przy drodze krajowej nr 15, idealna zarówno pod zabudowę jednorodzinną, jak i usługi komercyjne. Lokalizacja w otoczeniu malowniczych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nastrojowa

Wysoka,dolnośląskie

4 499 000 zł3 638 m² 1 236,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka deweloperska z pozwoleniem na budowę! lokalizacja Wysoka, ul. Nastrojowa - atrakcyjna lokalizacja z szybkim dostępem do centrum Wrocławia, bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

517 500 zł1 500 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marcinkowice, gmina oława, super działka budowlana 1500 M2, media miejskie Do sprzedania działka budowlana w Marcinkowicach pod Wrocławiem. 14 km do Wrocławia (15 min) Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stojanów

Stojanów,dolnośląskie

86 175 zł1 149 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działki budowlane W stojanowie, gmina pieńsk Na sprzedaż działki budowlane, położone w malowniczej, spokojnej okolicy w pobliżu zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zajączków

Zajączków,dolnośląskie

257 000 zł1 622 m² 158,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupujący nie płaci pcc! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1623m2 we wsi Zajączków. Działka zlokalizowana jest w sąsiedztwie nowych domków jednorodzinnych. Komunikacja: 20 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobylice

Kobylice,dolnośląskie

212 400 zł1 062 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel: na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Kobylice, 2 km na północ od Trzebnicy Prąd i woda przy działce. Działka w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wynajmę Działka Przemysłowa Środa Śląska Komorniki Polna 5g Bezpośrednio strefa Ekonomiczna oraz dk 94 Utwardzona posiada Budynek Socjalny ok 30m2 Planowane nowe ogrodzenie kanalizacja Posiada wodę.