dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 436 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną w bardzo cichej spokojnej okolicy media w drodze kształt działki prostokąt na działce starodrzew co dodaje jej super klimat droga wewnętrzna spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 417 m² 261,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w Wiszni Małej - łącznie 1417 m2, spokojna okolica Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1417 m2, położone w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

175 100 zł1 030 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane, położone na powstającym osiedlu domów jednorodzinnych, położonym w świetnej lokalizacji, blisko centrum Krzeszowa, z dobrym dojazdem do tras.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł939 m² 307,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W sercu malowniczej Podkowy Leśnej, w Nadolicach Wielkich, u zbiegu ulic Orlej i Żurawiej rozpościera się działka budowlana, która zaprasza do odkrycia swojej niepowtarzalnej urody.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł5 300 m² 22,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż ***oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję 2 działki o łącznej powierzchni 5300 m 2 w Krzewiu Małym. Działka położona na.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 015 m² 123,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Marcinowicach. Lokalizacja: miejscowość Marcinowice. Działka znajduje się w ustronnym miejscu pośród działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka w Dłużynie Dolnej, gm. Pieńsk. Idealne miejsce na dom w otoczeniu natury. Na sprzedaż oferujemy część działki budowlanej o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł87 m² 3 678,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem! Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym- kwiaciarnią zlokalizowana na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego. Działka gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 665 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana położona na prestiżowym osiedlu Oferta dotyczy działki budowlanej położonej na pograniczu Cieplic i Marczyc, w prestiżowej dzielnicy. Działka charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł8 319 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu obszerną działkę budowlaną pod Chojnikiem w Sobieszowie. Są to dwie działki oznaczone w ewidencji gruntów jako działki o nr 363.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1020 m | idealna pod dom jednorodzinny | projekt domu w cenie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 400 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwie działki gruntu o łącznej powierzchni 2400 m2, położone w miejscowości Bożejowice, oddalone od miasta Bolesławiec zaledwie kilka minut. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 955 m² 50,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowy Dwór, radwanice, pow. polkowicki, działka 29,55 ar, sprzedam, 150 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę/przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 800 m² 5,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dąbrowa, gmina Polkowice, działka rolna, 30800 m2, 3,08 ha, sprzedaż, 170000 zł. Na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Dąbrowa, w gminie Polkowice. Wg miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł41 728 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjny teren inwestycyjny 4,1728 ha pod osiedle domów jednorodzinnych Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4,1728 ha, położona w gminie Prusice, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 513 m² 165,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Gniewomirowice, ul. Kwiatowa (osiedle Południowe) Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 0,1513 ha (1513 m ), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 590 m² 59,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt niezabudowany w miejscowym planie zagospodarowania oznaczony jako "zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna" o powierzchni 15,9 ara (1590m2) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej pod mpzp, zezwalającego na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - dopuszczalna zabudowa bliźniacza, - usługową na cele sanatoryjno-uzdrowiskowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł810 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne położone we Wrocławiu na Jerzmanowie. Przykładowa działka o powierzchni ok. 810 m2, wymiary 21 m x 38 m; media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 117 m² 653,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane na wrocławskim Ołtaszynie. Kazda działka o powierzchni 1117mkw. Teren objęty mpzp, przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. Blisko woda, energia , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł13 324 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki w miejscowości Leszczyniec 1.33ha, 6km(5min) od budowanej drogi S3 obok Kamiennej Góry. Brak mpzp. Możliwa zabudowa jednorodzinna, domki pod turystykę. Rudawski Park Krajobrazowy zaczyna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka o powierzchni 891 m położona jest w centrum miasta, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem A-U6. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 1000m pod lasem | skrzynka 40kw | oaza spokoju i Natury 2000 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w prestiżowym sąsiedztwie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania działka budowlana położone w Bogatyni przy ul. Tęczowej. Powierzchnia działki wynosi 1639 m2. Teren położony jest w otoczeniu zieleni,.