dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Macierzankowa

Wrocław,dolnośląskie

488 000 zł911 m² 535,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Wrocław, psie Pole, pawłowice. Nieruchomość położona jest w pięknej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

176 000 zł1 200 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną na osiedlu Południowym w Gniewomirowicach. Działka o powierzchni 12a W drodze przy działce media: gaz, prąd, woda. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż: działka pod zabudową mieszkaniową jednorodzinną położona ok 9 km od dzielnicy Wrocławia Psie Pole, w miejscowości Kiełczówek w gminie Długołęka. Najbliższe sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Prusice

Prusice,dolnośląskie

2 864 000 zł71 600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Prusicach. Dojazd 450 metrów drogą asfaltową do węzła S5 zjazd Prusice - Kosinowo. Trasa szybkiego ruchu S5 to 30 km do Wrocławia lub Rawicza, 60 km Leszno, 140 km Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

258 999 zł1 040 m² 249,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

hit/pod lasem/oborniki śląskie/jary/działka budowlana/okazja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o pow. 1041 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

130 000 zł1 055 m² 123,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Łomnicy, położonej obok Jeleniej Góry. Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja - oaza ciszy i spokoju oraz piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Rzeplin,dolnośląskie

845 000 zł4 314 m² 195,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlano-zagrodowe o powierzchni 4314 m2, zlokalizowane w Rzeplinie w gminie Żórawina. Działki oddalone zaledwie 4km od granic Wrocławia, zlokalizowane przy zjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przecznica

Przecznica,dolnośląskie

190 000 zł2 200 m² 86,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Przecznicy, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie lwóweckim, w gminie Mirsk. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

850 000 zł1 708 m² 497,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka Budowlana tylko 3 km od Wrocławia Domasław (gmina Kobierzyce) Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1708 m2 zlokalizowaną w Domasławiu - województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Wrocław,dolnośląskie

2 732 435 zł3 053 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrocław - wojszyce - radomierzyce / działka bud. 3053 M2 Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Radomierzyce, ul. Chabrowa/wrocławska, na granicy Wrocławia, krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

259 000 zł1 147 m² 225,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

. Świeradów - Zdrój. działka budowlana. pow.1147m2. widok-panorama gór. otoczenie: góry, lasy, łaki, jeziora, tereny Natura 2000. wyjątkowo piękna lokalizacja. kompleks "osada Świeradów-Zdrój".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kryształowa

Sobin,dolnośląskie

94 000 zł1 342 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w urokliwej miejscowości Sobin, gmina Polkowice. Dostępne są cztery działki o różnych powierzchniach z przeznaczeniem terenu określonym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Nadolice Wielkie

Nadolice Wielkie,dolnośląskie

49 935 zł3 329 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka rolna w Nadolicach Wielkich, gm. Czernica! Ważna informacja: za pośrednictwo. Oferuję Państwu działkę o pow. 3329 m2. Grunty orne klasy IV a i IV b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w naszym biurze. Działki budowlane o powierzchni 10 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunty w kształcie zbliżonym do trapezu. Media: woda - przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lawendowa

Długołęka,dolnośląskie

409 999 zł1 306 m² 313,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dlugoleka /dzialka budowlana 1310m2/blizniak Mamy na sprzedaż budowlaną w miejscowości Długołęka, do centrum Wrocławia ok 20 min. ul. Lawendowa, długołęka, powiat wrocławskina sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Rzeplin,dolnośląskie

375 000 zł1 911 m² 196,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlano-zagrodowa o powierzchni 1911 m2, zlokalizowana w Rzeplinie w gminie Żórawina. Działka oddalona zaledwie 4km od granic Wrocławia, zlokalizowana przy zjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

266 900 zł1 209 m² 220,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji uwaga! za pośrednictwo, a prezentację i sprzedaż prowadzi właściciel tych działek. Oferuję na sprzedaż duże (ponad 1200m2), foremne działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kowary

Kowary,dolnośląskie

533 100 zł5 331 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu kapitalną działkę w spokojnej części kowar z której rozpościera się widok na otaczające góry. Działka z mpzp / 5331 m2 / cena 100 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Bogdaszowice,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie działki 0,3000 ha w Bogdaszowicach/gmina Kąty Wrocławskie przy ulicy Leśnej. Teren działek oznaczony jest w mpzp jako tereny zabudowy siedliskowej-zagrodowej, oznaczone 4rm. Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

3 838 750 zł15 355 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Z pozwoleniem na budowę - 38 lokali! Gorąco polecam działkę położoną w gminie Długołęka. Na działce wydanie pnb na 13 domów dwulokalowych (26 lokali) oraz 12 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzyków

Brzyków,dolnośląskie

135 120 zł1 126 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ( wydano warunki zabudowy ) położona w miejscowości Brzyków , gmina Trzebnica. Działka ma pow. 1126 m2 , w cenie sprzedaży media: prąd i woda (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiązowa

Domasław,dolnośląskie

471 471 zł1 001 m² 471 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m2 w Domasławie objęta miejscowym planem zagospodarowania, znajdująca się w bocznej uliczce od drogi głównej, w ładnym cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Lubin

Lubin,dolnośląskie

179 630 zł1 633 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka handlowo-usługowa , pow. 0,1633 ha Lubin Przeznaczenie podstawowe: a) zabudowa usługowa - usługi publiczne, obsługę firm, obsługę ludności, w tym administrację, finanse, kulturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Sadowice

Sadowice,dolnośląskie

362 200 zł979 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sadowice / kąty wrocławskie / działka budowlana 979 M2 Przedstawiam Państwu działkę budowlaną o powierzchni 979 m2, położoną w miejscowości Sadowice, gmina Kąty Wrocławskie Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Komarno

Komarno,dolnośląskie

240 000 zł1 628 m² 147,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż widokową działkę w malowniczej miejsccowości Komarno. Działka niezabudowana, lekko pochylona i słoneczna o pow. 1628m2. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borówkowa

Polkowice,dolnośląskie

13 500 000 zł8 650 m² 156 069 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. 8650m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę, projekt architektoniczny z pełną dokumentacją projektową oraz projektem wykonawczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wrocławska

Jelenia Góra,dolnośląskie

560 000 zł4 649 m² 120,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka mieszkaniowo-usługowa położona przy ul. Wrocławskiej, na trasie wylotowej do Wrocławia. Uzbrojona we wszystkie media. Na działce można wybudować pawilon, hurtownię, serwis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 581 000 zł3 162 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Wilczyce, gmina Długołęka. Działka o powierzchni 3162 mkw. Media w drodze: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Płużna

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł753 m² 476,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną we Wrocławiu przy ul. Płużnej o powierzchni 753M2. Spokojna okolica domków jednorodzinnych. Pełne media: prąd, gaz, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szafranowa

Miroszowice,dolnośląskie

116 740 zł898 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni około 898 m2 pod zabudowę domu jednorodzinnego Miroszowice Gmina Lubin. Marzysz o przestrzeni i luksusie? Masz dość hałasu, zgiełku, zanieczyszczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

527 000 zł1 054 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Wilczyce, gmina Długołęka. Aktualnie w sprzedaży 4 działki. Działka o powierzchni 1054 mkw. Media w drodze: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

513 000 zł1 556 m² 329,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Działka budowlane nr 375/5 Domasław, gmina Kobierzyce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Grzmiąca

Grzmiąca,dolnośląskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działki o powierzchni od 1250 do 3000 m2 na szczycie malowniczych wzgórz z pięknym panoramicznym widokiem na góry oraz miasteczko u podnóża. Działka charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sadowa

Piotrkowiczki,dolnośląskie

299 003 zł2 466 m² 121,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce na Wzgórzach Trzebnickich? Z pięknymi widokami? W ofercie propozycja sprzedaży działki w Piotrkowiczkach, pięknej wsi położonej w gminie Wisznia Mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

249 000 zł1 170 m² 212,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną z pozwoleniami na budowę i projektem na nowo powstałym osiedlu w Jeżowie Sudeckim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

98 000 zł1 791 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Pierstnica, gm. Krośnice, powiat milicki. Działka w kształcie trapezu zbliżonego do prostokąta. Wymiary 32,7 x 54,77 m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

551 000 zł1 000 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żerniki wrocławskie / działki budowlane 1000 - 1014 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolno stojacej, bliźniaczej.