dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

905 975 zł129 425 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rolną nr 418/2 o powierzchni 12,9425 ha, położoną w urokliwej okolicy wsi Pierstnice, gmina Krośnice, powiat milicki. Działka posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 593 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 1593m2 nr 55/15w Dusznikach-Zdroju przy samym lesie, z wyjątkowym widokiem! nieruchomość: mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł3 545 m² 617,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Częściowo zabudowany grunt inwestycyjny w Wołowie (teren objęty mpzp - ag/41, możliwość rozbudowy, parking, duży plac manewrowy, w świetnej lokalizacji) Polecam na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

112 650 zł1 502 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż w Brzezińcu, gmina Mirsk - idealna lokalizacja na Twój wymarzony dom! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę o powierzchni 1502 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 714 135 zł85 706,77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 71/8, bezpośrednio przy ul. Złotowskiej, pomiędzy Czeszowem a Trzęsowicami, złotów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie działka usługowo-przemysłowa o powierzchni 2,68ha położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w gminnej miejscowości Jordanów Śląski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 017 480 zł8 479 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki usługowo-budowlane nr 55/3 i 55/4 o łącznej powierzchni 8479m2, położone w miejscowości Dobra, graniczącej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł992 m² 927,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o numerze 11/18 w obrębie Jerzmanowo (wrocław-Fabryczna, kod obrębu 026401_1.0030) znajduje się w kameralnej części osiedla, charakteryzującej się niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 316 m² 155,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biura! Gorąco polecam działkę położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Bystrzyca zlokalizowanej blisko lasów a oddalonej o 8km od Oławy i zaledwie 10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł2 800 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2800 m , zlokalizowana w Komorowie, gmina Syców. Szczegóły działki: powierzchnia : 2800 m Wymiary : działka przyjmuje kształt trójkąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 184 m² 122,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Owczarach, 15 km od granic Oławy. W mpzp nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł29 900 m² 30,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż - teren inwestycyjny 2,99 ha, łupki, gmina Wleń, woj. dolnośląskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 29 900 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł5 571 m² 394,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt dla dewelopera z koncepcją 2918 m2 pum Gądów-Jaszkotle Gotowa koncepcja zagospodarowania terenu oraz koncepcja układów lokali - zapytaj o szczegóły! Prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 615 m² 114,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Głogowie, w granicach osiedla Widziszów, ul. Fabryczna / ul. Końcowa. Znajduje się ona we wschodniej części Głogowa, w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

5 633 500 zł59 300 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży komercyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 59300 m2 w Wykrotach przy drodze krajowej 94 pomiędzy Bolesławcem i Zgorzelcem. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 009 m² 66,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki położone na rozległym płaskowyżu w pobliżu lasu, na obrzeżach miejscowości. z dobrym dojazdem do drogi wojewódzkiej. Blisko granicy czeskiej i obszaru.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 546 m² 128,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 1008/12 położona w malowniczym Jugowie jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości w sercu Gór Sowich. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 958 m ul. Andersa 18a, wałbrzych nr. działki 89/3 Lokalizacja - ul. Andersa 18a, wałbrzych - spokojna, zielona okolica - blisko centrum miasta Parametry nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł779 m² 836,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka idealna pod inwestycję Działka budowlana usytuowana w centrum Chojnowa na ulicy gen. Maczka na osiedlu bloków mieszkalnych, w kształcie prostokąta o wymiarach 64 x 10m.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł15 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Miejscowy plan w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki o powierzchni 3149 m2, położone w miejscowości Przerzeczyn Zdrój, gmina Niemcza, powiat dzierżoniowski. Działki zlokalizowane przy drodze krajowej nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł11 695 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w miejscowości Łączna, gmina Mieroszów. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia 11 695 m2 (1,1695 ha) Dojazd do działki drogą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł6 622 m² 49,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 6622 m2 składającą się z dwóch działek w miejscowości Grodziec gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na zboczu Gór Izerskich Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 3641 m2, położoną w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana nr 230/38 położona w malowniczym Bieganowie, gmina Nowa Ruda, w samym sercu Gór Sowich i Kotliny Kłodzkiej. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł999 m² 200,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 999 a, zlokalizowana w Lubinie przy ul. Przemysłowej. Grunt o regularnym kształcie (trapez). Media: woda, kanalizacja - przy działce, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 614 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Komarnie. Proponuję Państwu do sprzedaży działkę gruntu B - tereny mieszkaniowe , o powierzchni 1614 m2. Nieruchomość znajduje się zaledwie 8 km od Jeleniej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

216 000 zł1 945 m² 111,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży jest bardzo fajnie położna działka budowlana o powierzchni 19,5 arów znajdująca się 5 minut od Złotoryi w miejscowości Wyskok. Działka zlokalizowana jest na nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 836 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1836 m, zlokalizowana w malowniczej wsi Sady Górne, na Dolnym Śląsku. Idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 398 m² 139,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 działki w miejscowości Dzikowiec w cenie 140 zł/m2. Dzikowiec to mała wieś położona w województwie dolnośląskim, w powiecie kłodzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł940 m² 125,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Parametry nieruchomości: numer działki: 312/1 Powierzchnia: 940 m2 Wymiary: ok. 20,5 m x 41 m szeroki front 20,5 m daje ogromne możliwości aranżacyjne oraz swobodę wyboru niemal każdego.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł4 000 m² 246,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Msr Nieruchomości przedstawia na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 40 arów, zlokalizowaną w miejscowości Bolesławice, tuż obok miasta. Dzięki bezpośredniemu dostępowi.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł4 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną/ Usługową/ Zagrodową w otoczeniu wolnostojących domów jednorodzinnych. Oferuję do sprzedaży, działkę budowlaną położoną w Borównie gmina Czarny.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 049 m² 147,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni: 3 049m2 (+udział w drodze) położona w malowniczej miejscowości Kopaniec w powiecie karkonoskim. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł866 m² 612,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod samym Wrocławiem! Świetny dojazd do miasta, dla zmotoryzowanych oraz tych stawiających na ekologiczny transport zbiorowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prawie pół hektara lasu ciągnące się wzdłuż głównej drogi z Lubania Śląskiego do Leśnej (po lewej stronie). Kościelniki Górne - las na skarpie i obniżeniu przy drodze. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł2 000 m² 122,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serafin Nieruchomości prezentuje działkę na sprzedaż w Wojcieszycach o powierzchni 2000 m , z panoramicznym widokiem na pasmo Karkonoszy. To jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w Miłocicach Małych- urokliwej miejscowości niedaleko Jelcza- laskowic. Działka w kształcie prostokąta o pow. 1,37ha z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Mysłakowice przy drodze krajowej Jelenia Góra Karpacz. Kształt nieregularny prostokąt. Działka w całości ogrodzona. Zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 376 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż cztery malowniczo położone działki budowlane w urokliwej miejscowości Słupice, w powiecie dzierżoniowskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł930 m² 193,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu działkę budowlano-rolną o powierzchni 930 m2 na której posadowiony jest domek holenderski w malowniczej i cichej okolicy - Gradówek.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij