dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

890 000 zł60 966 m² 14,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. 6,0966 ha usytuowany w miejscowości Ścinawa. Działka usytuowana nieopodal drogi krajowej nr 36 oraz ul. Legnickiej. Teren płaski.

Szczegóły ogłoszenia

15 010 000 zł39 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tuż przy granicach miasta przy trasie starej E 8 i łączniku, bardzo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa pow 3,95 ha Według mpzp jako tereny działalności produkcyjno-usługowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane we wsi Jary położonej wśród lasów koło Obornik Śląskich. Działki budowlane ( w mpzp opisana jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca ) o powierzchni 1 200.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 140 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu 13 działek budowlanych w powiecie lubińskim w miejscowości Niemstów. Każda z działek w kwocie od 80 zł za m2 do 85 zł za m2, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m położona w miejscowości Stary Gierałtów, gmina Stronie Śląskie, w jednym z najpiękniejszych rejonów Sudetów -.

Szczegóły ogłoszenia

379 060 zł3 543 m² 106,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

#działka #trzebnica #dolinabaryczy #działkaprzylesie Nieruchomości Apartament Piotr Świętek tel.   Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Komorowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 317/3, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Poniatowice. Nieruchomość o powierzchni 12,5 ara (1250 m ).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane w miejscowości Dziećmorowice. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł900 m² 332,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w Sobótce koło Wrocławia! Piękny widok na Masyw Ślęży! lokalizacja Sobótka ul. Gołębia powierzchnia 900 m2 mpzp, możliwa zabudowa: dom wolnostojący lub bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Polanicy Zdrój. Na sprzedaż 3 działki inwestycyjne o następujących powierzchniach : Działka nr 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - teren usługowo-produkcyjny pod halę lub magazyn Przeznaczenie komercyjne | Obowiązujący mpzp | Gotowość inwestycyjna | Świetna logistyka ***** rozkład / zabudowa:.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł1 235 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! sprzedaż działek inwestycyjnych łagów, gm. Zgorzelec | tereny usługowe U6 | W pobliżu przy dk30 Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 15,63 ar, która znajduję się w Chwałowicach (gmina Jelcz-Laskowice, powiat Oławski) Informacje o działce: -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 660 m² 90,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, duża, uzbrojona działka budowlana. Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; ustawna; idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

511 680 zł4 264 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Własny azyl U podnóża gór sowich - działka budowlana Z wz I pięknym widokiem Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub pewnej lokaty kapitału? W urokliwej Bartnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni prawie 7 hektarów, z czego ok. 5,6 hektara w planie miejscowym oznaczona symbolem mut: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i usług turystyki. Dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 100 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1100 m2 położona w gminie Kobierzyce obręb Chrzanów. W mpzp teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną 12 mnw 1) przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 545 m² 83,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1545m2 w okolicy gminy wiejskiej Dobromierz, we wsi Bronów. Lokalizacja idealna, 10min drogi do drogi ekspresowej S3, 3km do Dobromierza, 5km do Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży są bardzo fajnie położne działki budowlane o powierzchni od 8 do 9 arów znajdujące się w Złotoryi przy ul. Jaśminowej. Działki zlokalizowane jest na wzgórzu z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 000 zł180 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny Oleśnica - Dobroszyce. Grunt przemysłowy o powierzchni ok. 18 ha z planem miejscowym o szerokim dopuszczeniu produkcji uciążliwej. W bliskim sąsiedztwie działki,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 400 m² 176,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę w Pasieczniku, gmina Lubomierz, powiat lwówecki. Nieruchomość o powierzchni 3400 m . Dla miejscowości Pasiecznik nie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 137 m² 306,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Smolec centrum, okolice Biedronki - działka budowlana o powierzchni 1148 m2 , wymiary 43m x 22m , aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała nr LXXVII/955/24 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Arletta Betker tel.   Działka budowlana w Ozorowicach o powierzchni 1.000 m2 Przeznaczenie działki: teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Uzbrojenie: Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z zabudowaniami o powierzchni 5254 m2 - budynki do rozbiórki. Teren pochyły, porośnięty drzewami oraz licznymi samosiejkami. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka, 1 557 m2, miłoradzice, lubin, 125 000,00 zł, sprzedaż. Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu lasów, ta oferta idealna dla Ciebie. Nasza oferta skierowana dla osób lubiących spacery.

Szczegóły ogłoszenia

238 240 zł1 489 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jaszowicach 15 km od południowych gr4anic Wrocławia 1489 metrów za 178.680 zł Prąd + woda + kanalizacja w drodze przed działką. Działka z dojazdem asfatowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Raszówce Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów , położona w Raszówce , w dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

199 600 zł998 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Działki budowlane na sprzedaż - Dobra | media! mpzp! tylko 10 minut od centrum bolesławca! Szukasz spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł6 106 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod lasem z dostępem do wody. Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 6106 m zlokalizowana w województwie dolnośląskim, powiat trzebnicki, gmina Prusice, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 100 m² 121,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na realizację dwóch wolno stojącyh budynków jednorodzinnych. Lokalizacja - Jemna - wieś położona w gmine.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego oraz w jego otulinie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

162 260 zł854 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinego. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce. +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o pow. 8074 m2 z mpzp, teren oznaczonego symbolem p/u/ef1 w miejscowości Chróstnik gmina Lubin Dolny Śląsk przy drodze krajowej S3 zjazd nr: 47 domplus.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł126 200 m² 47,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

D ziałka w malowniczej Sosnówce Pragnę Państwu przedstawić działkę zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Sosnówka, oferującą wyjątkowy widok na Zalew Sosnówka. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt rolno - inwestycyjny w Ścinawce Dolnej, mpzp, złoże piasku i żwiru Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 11527 m2 złożony z 2 przylegających do siebie działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1668m , położona we wsi Stefanowice (powiat świdnicki), cena: 1m2 (125,30 zł/m ) Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Siedlce, gm. Oława. Działka siedliskowa. Powierzchnia 3000 m2. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 021 m² 155,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W pełni uzbrojona działka 10,21 ar - Gorzyca Na sprzedaż działka w pobliżu lasu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród nowych domów wolnostojących. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wambierzyce - działka na sprzedaż Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż w urokliwej miejscowości Wambierzyce- wieś w Polsce, położona w województwie dolnośląskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 372 m² 166,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana na wzgórzu - Piechowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1372 m , położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij