dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 441 ogłoszeń

110 000 zł1 091 m² 100,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Koźlice oddalonej o 7 km od Zgorzelca o powierzchni 1091 m 2. Teren płaski, kształt regularny zbliżony do prostokąta, w otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 838 m² 175,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: legnica, okolice ul. Ceramicznej Powierzchnia: 4838 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja duża powierzchnia, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działki budowlane o powierzchniach 1507 m2 każda, położone w miejscowości Gierałtów - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w spokojnej części Międzyborza Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomości oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako mn8/u,.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł800 m² 196,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 800 m2 położoną w Dobrej - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowaną działkę w sudeckiej miejscowości Chełmsko Śląskie (gmina Lubawka). Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja! Na sprzedaż działki nr 25/9 i nr 48/16 stanowiące nieruchomość położoną przy ulicy Sowiej, zaledwie 5 minut od centrum Kłodzka, w bezpiecznej lokalizacji z dala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana posiadająca aktualne pozwolenie na budowę - zabudowa usługowa. Lokalizacja obfitująca w tereny naturalne, szereg atrakcji takich jak: - szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę rolną położoną w Pogorzale gm. Świdnica. Marzysz o ciszy i spokoju, aby odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

1 867 000 zł1 867 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, działka inwestycyjna, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice ul Bożka 7, gorąco Polecam Państwu do sprzedaży grunt inwestycyjny / działka.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 636 m² 152,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Księgnicach k. Miękini - łącznie ponad 5600 m Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Księgnice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Numery działek: 583/3 i 583/5 Powierzchnia: 5500m2 (dwie działki, jedna 2500m2 i druga.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 349 m² 155,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na miejscowość Piechowice Działka o pow. 1349 m2 objęta mpzp-mn2 - zabudowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji indywidualnej Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł5 600 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 0,5600 ha (56 arów ) , zabudowana budynkiem w miejscowości Morawa (około 4 kilometry od Strzegomia), na którą składa się zgodnie z mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Maciej Pepłowski sdp Nieruchomości tel.   Na sprzedaż działka budowlana Brzezina, gm. Miękinia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2800 m, położona.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 005 m² 148,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki Z widokiem na chełmiec! Do sprzedaży czterdzieści działek położonych na nowo powstającym osiedlu. Działki w kształcie prostokąta, przeważnie płaskie, dobrze nasłonecznione,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomość przedstawia na sprzedaż działka budowlana 1468 m w miejscowości Dąbrowa Bolesławiecka, gm. Bolesławiec. Marzysz o własnym domu z ogrodem w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w Janowicach Wielkich Działka o powierzchni 883m2 z dojazdem od ulicy 1 Maja. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działki budowlane o pow. 0,11 ha i o,10 ha , położone w miejscowości Łagoszów Mały, gmi. Jerzmanowa, 5k m od Głogowa. Media: woda na działce gaz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 530 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości przedstawia malowniczo położoną działkę z widokiem na góry. Powierzchnia działki 2530m2 o wymiarach 30m x 86m. Teren płaski i ogrodzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, około 1 000 m2 każda, lubin , Krzeczyn Wielki , powiat lubiński, 95 000,00 zł, sprzedaż. Na sprzedaż jedna działka lub więcej (działka w okolicy) położona we wsi Krzeczyn.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocyjna cena na pierwszą działkę. EMIX Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży 9 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Działki posiadają powierzchnię około 10 arów.

Szczegóły ogłoszenia

151 900 zł1 085 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Trzebnicą! Media! Piękna Okolica! Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Kałowice k. Trzebnicy - Powierzchnia działki 1085 m2 - Do działki prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

450 500 zł1 060 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinną lub zabudowę usługową w centrum Smolca! Na sprzedaż działka budowlana nr 206/15 o powierzchni 5372 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1100 m2 w Lubnowie ok. 5 km od Obornik Śląskich i 20 od Wrocławia. Położona w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie domy o niskiej architekturze oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

78 832 zł1 496 m² 52,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1496 m2 położoną w miejscowości Skorzynice, gmina Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży trzy działki położone z dala od ludzkich siedzib, w sąsiedztwie lasu, podzielone w systemie rolnym , na dzień dzisiejszy bez możliwości uzyskania warunków zabudowy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł5 200 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną nr 548 położoną w malowniczej miejscowości Ocice w bliskim sąsiedztwie Bolesławca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 825 m² 1 369,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu nieruchomość w postaci działki o powierzchni 1825m2, zabudowana budynkiem (do remontu lub rozbudowy) o powierzchni 442m2. Lokalizacja jest jedną z lepszych jakie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Podstawowe informacje: teren budowlany w Domaszczynie składający się z sześciu działek.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Jakuszowa w gminie Paszowice w powiecie Jaworskim. Posiadam tam na sprzedaż kilka działek o różnych powierzchniach, które widoczne są.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 000 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 5000 m | Piechowice | mpzp uz.6 | blisko lasu Cena: 249 000 zł (49,80 zł/m ) Lokalizacja: Piechowice Powierzchnia: 5000 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Do sprzedaży działka z przeznaczeniem pod tereny obiektów produkcyjnych, składów,.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł3 310 m² 119,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża, foremna działka w Wolimierzu. Teren płaski, ogrodzony z trzech stron wraz z bramą wjazdową. Ważny plan zagospodarowania przestrzennego - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 304 m² 145,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż | Gryfów Śląski, ul. Targowa | 1304 m Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni, światła i potencjału. Ta działka właśnie taka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 582 801 zł13 081 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego obszaru przemysłowo składowego, położonego W północno-zachodniej części miasta kłodzka. Opiekun oferty: sebastian Święcicki tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł10 549 m² 220,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu pod inwestycję, która ma realny potencjał biznesowy w świetnej lokalizacji, z dużą powierzchnią i przeznaczeniem usługowym? Na sprzedaż działka komercyjna 10 549.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działki budowlane w Kopalinie obok Jelcz Laskowice - bez prowizji, pełne wsparcie przy całym procesie zakupu! Zadzwoń nawet po 18:00 Wydane Warunki Zabudowy Oferuję na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

242 700 zł1 517 m² 159,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 1517 m ławica koło kłodzka (4 km) mpzp + media! Lokalizacja: wieś Ławica, tylko 4 km od centrum Kłodzka. Spokój i zieleń blisko miasta! Kluczowe Atuty: powierzchnia:1517 m. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł755 m² 139,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek mają przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w sercu urokliwego Wlenia, w otoczeniu Pogórza Izerskiego. Działka nr 199/2 o powierzchni 775.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w Spokojnej Gałowie pod Wrocławiem Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 700 m , położona przy ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij