dowolna

Działki na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży działek

5 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 438 ogłoszeń

430 000 zł99 615 m² 4,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Miłogoszcz, gmina Rudna, grunt 9,9615 ha, sprzedam 430 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość wraz z zabudowaniami po dawnym folwarku. Na powierzchni 9,9615 ha mamy zróżnicowany teren mieści się tu:.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł5 179 m² 32,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Gostków (15 km od Wałbrzycha i Szczawna Zdroju) Warunki zabudowy wydane na dom jednorodzinny, ale ze względu na położenie- niedaleko do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 180 m² 118,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży ładną, widokową działkę położoną na Pogórzu Izerskim. Działka ma wydane warunki zabudowy, regularny, prostokątny kształt, płaski, niepodmokły teren, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 400 m² 82,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezabudowane działki w Krukowie gm. Żarów. Działka będąca przedmiotem niniejszej oferty ma 1400 mkw powierzchni, kształt prostokąta i wydzielona została na niemalże płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 911 m² 994,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Legnicy przy ulicy Dąbrówki. Działka budowlana wraz z warunkami zabudowy pod domki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 0,1911ha Cena 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł19 500 m² 102,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej, uzbrojonej działki inwestycyjnej o powierzchni 1,95 ha położonej w Gołaczowie k. Chojnowa, bezpośrednio (jest zjazd) przy drodze wojewódzkiej nr 328.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł3 677 m² 101,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zabudowana działka O pow. 36 arów W jaworzynie śl. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta. Działka o pow 3677 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, gospodarczym oraz stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługową w Maciejowej/ Jelenia Góra przy głównej drodze. Działka o powierzchni 4850 m2, w kształcie trapezu, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - przesieka, ul. Droga do Wodospadu Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 0,3519 ha, położona w miejscowości Przesieka, przy ul. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 134 m² 254,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a do pracy we Wrocławiu, jelcza Laskowic czy Oławy dojedziesz sprawnie i bez stresu? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, która ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 023 m² 2 834,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie sąsiednie, w pełni uzbrojone działki o łącznej powierzchni 1023m2, zabudowane domami wolnostojącymi. Wydane warunki zabudowy, proejkt i pozwolenie na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! teren inwestycyjny - własność! Zlokalizowany w Jeleniej Górze na terenie nowo realizowanego osiedla mieszkaniowego przy ul. Krakowskiej w sąsiedztwie obwodnicy miasta - Alei Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 049 m² 190,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Widokowa w Karkonoszach Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej w miejscowości Łomnica, koło Jeleniej Góry. Oferta znajduje się z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł999 m² 149,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Strzelce, gm. Dobroszyce (blisko Wrocławia) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Strzelce, w gminie Dobroszyce, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuje do sprzedaży działki w sąsiedztwie lasu oraz zalewu. Dostępne 4 działki posiadają z wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Warunki dot uzbrojenia: indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwe osiedle działek budowlanych niedaleko Lądku-Zdroju, w sercu górskiego krajobrazu, z wygodnym dojazdem asfaltową drogą - idealna propozycja mieszkaniowa i turystyczna. Panorama 360.

Szczegóły ogłoszenia

353 584 zł3 157 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod usługi i produkcję rolniczą - Gać, gmina Oława Na sprzedaż oferowane są trzy działki położone w miejscowości Gać (gmina Oława, powiat oławski), objęte miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł722 m² 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - sławęcice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy oraz kompletną dokumentacją do rozpoczęcia inwestycji, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł447 m² 123,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości położonej w Świerzawie, przy ul. Dworcowej - oznaczona w ewidencji gruntów jako.

Szczegóły ogłoszenia

166 770 zł16 670 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej. Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach : Zimnica -1,667 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 9600 m | Chwałów | klasa III | narożna | blisko zbiornika Mietkowskiego Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna położona w miejscowości Chwałów, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł684 m² 716,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Narożna działka budowlana z przynależnymi paskami (aktualnie działka dochodzi do samego chodnika) do okoła. łączna powierzchnia 684m Działka w pełni uzbrojona we wszystkie media (woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł9 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub o perspektywicznej inwestycji z gwarantowanym zwrotem? Mam dla Ciebie ofertę, której nie możesz przegapić! Prezentuję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż: działka budowlana w centrum Kamieńca Wrocławskiego idealna pod budowę domu! Oferuję działkę budowlaną położoną w samym centrum Kamieńca Wrocławskiego, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł50 000 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży teren o powierzchni 4,9977 ha położony w miejscowości Bolesławiec, usytuowany przy ul. Generała Augusta Emila Fieldorfa "nila". Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jeżowie Sudeckim nr 413/7 Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w Jeżowie Sudeckim o numerze ewidencyjnym 413/7. Działka zlokalizowana jest w górnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 345 m² 445,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1345 m , położoną w spokojnej części miasta Wrocław - Marszowice, przy ul. Wilkszyńskiej. To atrakcyjna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa na sprzedaż Godziszowa k. Jawora Szukasz miejsca, gdzie cisza, przestrzeń i natura tworzą idealne warunki do życia lub wypoczynku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: miasto Świdnica- duża działka dla inwestora z pomysłem. Mpzp- teren zielony- może być wykorzystany jako teren ogródków działkowych. Media: kanalizacja, woda, prąd- w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł5 594 m² 74,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu 2 działki budowlane o powierzchni 5594 m (dz. nr 110 i 112) położone w pięknym, spokojnym miejscu w Dobromierzu tuż przy ul. Podgórnej. Obszar, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 100 m² 209,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów. Lokalizacja: gmina Żórawina, polakowice, ul. Sobieskiego dz. nr 126/11 Powierzchnia: 11 arów Kształt działki: litera "L" Charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł29 577 m² 20,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z lasem w Kostrzycy koło Karpacza Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dużej działki z pięknym widokiem na Karkonosze. Działka o powierzchni 29.577m 2 to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana zlokalizowana w bocznej uliczce w Obornikach Śląskich, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 772 000 zł14 194 m² 124,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu zabudowanej nieruchomości położonej w Wąsoszu, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 153 m² 650,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

M&b Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż działkę w Karpaczu z widokiem na góry. Działka o powierzchni 1153m2, płaska, położona w okolicy ścisłego centrum Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt z prawomocnym i ostatecznym pozwoleniem na budowę w Szklarskiej Porębie. Oferta dotyczy działki budowlanej z zaprojektowanym zespołem trzech budynków usługowych /.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł3 259 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra oferuję Państwu działkę w Marczowie w gminie Wleń w otoczeniu pól, lasów. Marczów to wieś łańcuchowa położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł11 700 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty 2412 Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę rolną 1.17 ha w Sędziszowej. Podział działki ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 476 800 zł6 192 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W rejonie Psiego Pola przy trasie wylotowej z Wrocławia na Warszawę doskonale skomunikowana. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. działka przemysłowa o pow 6192m2 w sasiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 737 m² 123,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w sąsiedztwie uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Działka o powierzchni 1737 m2, kształt regularny o wymiarach: 50x35m. Działka płaska, porośnięta brzozami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W mirkowie w pobliżu Boscha dzialka usługowa z wyłączeniem aktywności przemysłowej uciążliwej pow 10000 m2 media: woda przy działce, prąd przy działce, gaz i kanalizacja.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij