dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 650 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 650 ogłoszeń

119 000 zł2 300 m² 51,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-usługowa 2300 m Posadowice, gm. Bierutów Na sprzedaż działka nr 184 o powierzchni 2300 m , położona w miejscowości Posadowice (gmina Bierutów, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

***oferta tylkko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę widokową w miejscowości Pakoszów (gmina Piechowice). Pakoszów -część.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 600 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w okolicach Kłodzka na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną położoną w miejscowości Wojciechowice, gmina Kłodzko, powiat kłodzki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 400 m² 142,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: grzymalin gm. Miłkowice Powierzchnia: 1400 m2 największe zalety! atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i zielonek okolicy woda i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 5100 m z możliwością podziału Kryniczno k. Środy Śląskiej Lokalizacja: kryniczno, gmina Środa Śląska Nr działki: 72, am-1 Powierzchnia całkowita: 5100.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 635 m² 531,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Jeleniej Górze przeznaczona pod zabudowę deweloperską - budowa budynku wielorodzinnego. Dane nieruchomości: - powierzchnia działki 2635m2 - dla działki uzyskano.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 104 m² 165,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2104 m , z mpzp oraz projektem domu w Zachowicach Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy blisko Wrocławia, z widokiem na Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 200 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okolica: miejscowość Jaźwiny, gmina Trzebnica, spokojna miejsce otoczone lasami, 9 km za Trzebnicą gdzie znajduje się pełna infrastruktura handlowa, bliskość terenów rekreacyjnych, stawów Milickich,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł7 664 m² 53,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddziała Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży nieruchomości niezabudowanej położonej w Bielawie, powiat dzierżoniowski oznaczonej.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł28 600 m² 3,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu oferuje do najmu teren wraz z zabudowaniami, w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 016 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2016 mkw. w Sadkowie, gmina Dobroszyce. I speak english. For more details call   . Zadzwoń, aby umówić się na prezentację. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż: nr oferty: stdoc7665 Lokalizacja: gm Miłkowice Powierzchnia działki: od 1200 do 1552 m2. Opis: na sprzedaż działki w gminie Miłkowice, w miejscowości Kochlice woj. Dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37 800 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki rolne o powierzchni łącznej 3,78ha znajdujące się we wsi Słupice, gmina Łagiewniki, powiat Dzierżoniowski. Działki rolne - stale uprawiane. Działka 498 - 2,43ha - iiia.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł945 m² 84,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży przepięknie położone działki budowlane pod lasem w Lubkowie k/bolesławca, gm. Warta Bolesławiecka. Szczegóy oferty: - w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne widoki na karkonosze Z twojego nowego domu! nowa niższa cena Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Goduszyn. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł1 192 m² 54,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam: bardzo atrakcyjną działkę pod zabudowę mieszkaniową w Domanowicach, gmina Wińsko, powiat wołowski. Nieruchomość jest o powierzchni 0,1192 ha. Działka objęta jest planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą: zadzwoń i dowiedz się więcej: magdalena Mularczyk 603 ___ 033 __ 473 Do sprzedania działka budowlana (wydane przez Urząd Gminy warunki zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 238 m² 129,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka handlowo - usługowa/plac! Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży gruntu w Wilczym Lesie. Przedmiotem oferty jest ogrodzony teren o powierzchni około 2238 m2. Brama wjazdowa - plac.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocze miejsce w otulinie Gór Stołowych. Działka budowlana położona we wsi Złotno o powierzchni 4000m2, przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

104 990 zł1 058 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować przepiękną działkę budowlaną z potencjałem w miejscowości Bagno, gmina Oborniki Śląskie, powiat Trzebnicki. Bagno to malownicza wieś jedyne 30 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 000 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze Biuro! Szukasz działki pod budowę domu w bardzo dobrej lokalizacji. Oferuję na sprzedaż działkę w Bartnicy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

4 260 000 zł19 391 m² 219,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bardzo ładna ,duża ,płaska działka komercyjna .Świetna lokalizacja pod róznego typu działalność ,Zjazd z drogi głownej Karpacz-Jelenia Góra W poblizu sklep Mrówka ,rondo z rozjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł2 018 m² 1 288,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową okazję inwestycyjną - grunt budowlany o powierzchni 3000 m , położony w jednej z najbardziej malowniczych i atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł5 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner prezentuje Państwu na sprzedaż działkę z wyjątkowym widokiem na Góry. Działka usługowa o powierzchni 5000m2 położona w Wojcieszycach. Nieruchomość objęta mpzp oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Księginice gm.Trzebnica Powierzchnia: 1200 m ,Kształt prostokątny,Przybliżone wymiary 23m x 53mNieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1000mkw położoną w Żernikach Wrocławskich, przy ul. Morelowej - boczna ul. Poziomkowej Otoczenie nieruchomości stanowi istniejąca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 073,05 m² 132,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie 7 km od Środy Śląskiej oraz 3 km od drogi krajowej nr 94. Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki budowlane przy granicy Środy Śląskiej i miejscowości Proszków, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. W drodze asfaltowej znajduje się sieć.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 761 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Małuszów - bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej dw333, w świetnie skomunikowanej lokalizacji o wysokim potencjale inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: sbdoc9189 Na sprzedaż działki budowlane w Raszówce, gm. Lubin idealne pod zabudowę jednorodzinną! Oferujemy atrakcyjne działki o powierzchni od 10 do 12 arów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł262 m² 492,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu zakup atrakcyjnej działki letniskowej z projektem i pozwoleniem na budowę, o powierzchni 262m , malowniczo położonej w przy rekreacyjnym terenie Ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł6 866 m² 54,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę w miejscowości Rębiszów. Działka o powierzchni 6866 m2, płaska, w kształcie prostokąta, mocno nasłoneczniona. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

518 742 zł7 518 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycja: działka budowlana Rodzaj transakcji: sprzedaż Lokalizacja: białków gm. Miękinia Powierzchnia działki : 7518 m.kw. Media: prąd, woda, w drodze Wymiary działek: front: ok. 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 288 m² 279,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4288 m - Owsianka pod Wrocławiem Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do stolicy Dolnego Śląska? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł2 817 m² 1 278 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

|na sprzedaż| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka zlokalizowana we Wrocławiu, dzielnicy Brochów, przy ulicy Semaforowej. |szczegóły nieruchomości| Numery geodezyjne działek.

Szczegóły ogłoszenia

151 900 zł1 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Bojanicach! Działka prostokątna, teren płaski. Media: prąd przy działce, woda w drodze. Dojazd do działki drogą gminną. Działka położona w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Łomnicy gm. Głuszyca. Działka położona na górce (wysoko),.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł2 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W sprzedazy atrakcyjna działka budowlana o pow. 23 ar, posadowiona w miejscowości Wilków. w sąsiedztwie nowej zabudowy. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.