dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

620 000 zł1 122 m² 552,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Wilczyce w gm. Długołęka , w otoczeniu nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 130/5 w miejscowości Wysoki Kościół , gmina wiejska Wisznia Mała, powiat Trzebnicki. Regularny - prostokątny kształt i płaskie ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł967 m² 382,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Ładna działka budowalna ' otoczenie nieruchomości: ulica Okulickiego w Trzebnicy to atrakcyjna lokalizacja łącząca spokój przedmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 245 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 1245 m - Gilów k. Niemczy | 5 km od Dzierżoniowa | Atrakcyjna cena 107 000 zł Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Gilów, w gminie Niemcza, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 501 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 15 ar w Brunowie - 12 km od Lubina. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Media : woda i gaz na działce, prąd w ulicy, kanalizacji brak w miejscowości- przewidziane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlano - rolna! pow. 3535 M2! sławnikowice! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę budowlano - rolną o powierzchni 3535 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 400 m² 87,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka budowlana w Szarocinie nieopodal Karpacza i Kowar. Działka położona blisko przełęczy Kowarskiej! Działka z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 626 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mysłakowice, działka, sprzedaż. W galerii zdjęć wizualizacja techniczna możliwości zabudowy działki 20 domami dwulokalowymi oraz karczmą. Domy całoroczne, jednorodzinne lub letniskowe. Na teren.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 176 m² 169,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Karkonoszy - z gotowym projektem apartamentowca! Szukasz inwestycji w jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych Polski? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć swój kawałek ziemi w górach? Wyobraź sobie poranki z widokiem na naturę, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków i przestrzeń, która daje prawdziwy oddech od codzienności.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 762 m² 82,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność opis Na sprzedaż oferuję Państwu działkę budowlaną położoną w Głuszycy. Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 065 m² 253,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 1065 m w Wilczynie! Lokalizacja: wilczyn to urokliwa wieś położona w gminie Oborniki Śląskie, zaledwie: 4 km od Obornik Śląskich 30 km od Wrocławia Dzięki takiej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł3 423 m² 140,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną, w otoczeniu lasu, w spokojnym kameralnym miejscu położona w Staniszowie. Opis nieruchomości -powierzchnia gruntu 3423m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł3 040 m² 360,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3040 m2, położona w spokojnej i rozwijającej się części Oleśnicy - Lucień. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek obok Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w gminie Kamienna Góra, w miejscowości Pisarzowice -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1018ha zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy w miejscowości Włodków Górny, gmina Góra, powiat górowski, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

488 400 zł2 442 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie działkę usługową o powierzchni 2442 m2 w Maciejowej. Działka o powierzchni 2442 m2 jest w kształcie trójkąta, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki - przesieka, ul. Droga do Wodospadu Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka gruntowa o powierzchni 0,3519 ha, położona w miejscowości Przesieka, przy ul. Droga.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł13 800 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 1,38 ha, zlokalizowane w Ścinawie (gm. Lubin). Działka nr 35, obręb 2 - powierzchnia 1,38 ha , klasa bonitacyjna: IV a-b Istnieje możliwość kupna odrębnie dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł3 036 m² 230,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka inwestycyjna! przy drodze dk 94 kierunek Zgorzelec - Bolesławiec! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje grunt o powierzchni 3036 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: barbara Bober Tel.:   Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje: Nieruchomość składa się z 1 działki i jest objęta dwoma rodzajami.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł880 m² 101,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 880 m , położona w miejscowości Krępa, gmina Przemków, powiat polkowicki. Położenie i otoczenie: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 007 zł1 031 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

120 300 zł1 203 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1203 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży jest teren w Długołęce o łącznej pow. 5900m2. Składa się z dwóch działek i objęta jest mpzp. Do terenu dojazd jest drogą asfaltową od ul. K. Miarki. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł28 000 m² 67,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren inwestycyjny 2,72 ha | przy dk94 | michów | gmina chojnów Bezpośredni dostęp do dk94 | Dogodna ekspozycja przy trasie Legnica-Zgorzelec | mpzp - tereny usługowo-produkcyjne (pu) | Płaski teren,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł19 800 m² 21,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bogato przyrodniczo grunt rolny oraz częściowo pod zabudowę - wieś łupki/ gmina wleń/ powiat lwówecki Na sprzedaż grunt pod zabudowę mieszaną oraz grunt rolny o pow. całkowitej 1,98 ha.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł3 200 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki inwestycyjna w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka dla inwestora o powierzchni 3200 m2 położona w miejscowości Jaroszów w gminie Strzegom, powiecie Świdnickim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Łagoszów Mały, działka budowlana, 15 ar, sprzedam, 128 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Łagoszów Mały w gminie Jerzmanowa. W mpzp oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 269 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pełnego spokoju, zieleni i zapierających dech w piersiach widoków? Ta działka w Komarnie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz! Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Przerzeczynie-Zdroju 7542 m [oferta na wyłączność] Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka o powierzchni 7542 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

451 500 zł4 300 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Skokowej koło Prusic Na sprzedaż działka o powierzchni 4 3 arów w miejscowości Skokowa, położonej w gminie Prusice (powiat Trzebnicki, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł9 875 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu o przeznaczeniu usługowym, zlokalizowanego w Siechnicach, na łączeniu ulicy Opolskiej z Obwodnicą Wschodnią Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne pod usługi Wrocław, fabryczna (żerniki / Złotniki) Na sprzedaż pięć atrakcyjnych działek inwestycyjnych, położone w widocznej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł800 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzona Działka pod Dom Jednorodzinny w spokojnym Gałowie pod Wrocławiem! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka o powierzchni min. 800 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę usługową usytuowaną w Kruszynie na pograniczu z miastem Bolesławiec. Nieruchomość o numerze 27/1 o powierzchni 2000 m2 o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

292 500 zł4 500 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W pobliżu Polanicy-Zdrój działka budowlana pod zabudowę domu jednorodzinnego na sprzedaż - Roszyce. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500 m2 (45 arów).

Szczegóły ogłoszenia

30 750 zł92 284 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

NA wynajem grunt inwestycyjny 92.284 m2 z MPZP, Pastuchów, powiat świdnicki *CENA zawiera VAT w wysokości 23%.* WGN Commercial oferuje na wynajem grunt inwestycyjny o powierzchni 9,2284 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 937 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1937 mkw położona w bardzo spokojnej okolicy w otoczeniu pól i lasów, z rzadką zabudową jednorodzinną w sąsiedztwie. Dojazd mało uczęszczaną.

Szczegóły ogłoszenia

332 040 zł2 767 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij