dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

344 658 zł38 813 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

92 228 zł10 386 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

285 881 zł32 194 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

1 992 214 zł40 196 m² 49,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

143 891 zł16 204 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

428 305 zł47 798 m² 8,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

222 795 zł28 060 m² 7,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Ettrick Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

655 400 zł73 072 m² 8,97 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

34 783 zł3 917 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

95 070 zł12 185 m² 7,80 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

96 677 zł12 176 m² 7,94 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

862 652 zł95 933 m² 8,99 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

133 599 zł16 826 m² 7,94 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

202 641 zł22 820 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

82 806 zł10 429 m² 7,94 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

515 723 zł57 643 m² 8,95 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

633 361 zł10 132 m² 62,51 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

120 074 zł13 522 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

105 898 zł13 573 m² 7,80 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

226 670 zł28 548 m² 7,94 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

334 881 zł36 639 m² 9,14 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

88 063 zł9 917 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

149 229 zł16 805 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

177 477 zł26 293 m² 6,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

170 634 zł3 609 m² 47,28 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

125 833 zł15 603 m² 8,06 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

401 599 zł43 345 m² 9,27 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

201 823 zł23 007 m² 8,77 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

108 775 zł12 486 m² 8,71 zł/m²

 

 

 

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

234 778 zł26 439 m² 8,88 zł/m²

 

 

 

Tyniec Mały,dolnośląskie

6 249 000 zł15 000 m² 416,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka dla inwestora! Tyniec Mały działka budowlana o powierzchni 15 000m2, teren płaski , wymiary 127 m x 118m. Dostęp do drogi publicznej z asfaltową jezdnią. Sąsiedztwo to zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

25 408 zł3 200 m² 7,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. 8 Maja

Wińsko,dolnośląskie

249 000 zł7 300 m² 34,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Do działki prowadzi droga gminna wewnętrzna, na którą wjeżdża się z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka budowlana o powierzchni 1287 m , położona na malowniczym wzniesieniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

157 500 zł4 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To idealna inwestycja dla osób szukających spokoju i pięknych widoków na góry w cichej, górskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dębowa

Miszkowice,dolnośląskie

1 539 000 zł4 385 m² 350,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez pcc! Piękne, bardzo słoneczne, położone na wzgórzu działki w miejscowości Miszkowice w Karkonoszach. Zapierający widok z działki na Zalew Bukówka. Miszkowice to duża wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogówko

Głogówko,dolnośląskie

70 000 zł1 300 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości oddalonej 14km od Głogowa - w Głogówko woj. dolnośląskie. Kształt działki to prostokąt. Działka mierzy 13ar. -> Cena 70 tys. Druga ma 17 ar. - > Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

980 000 zł5 046 m² 194,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę trzech budynków jednorodzinnych. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Dębowa

Miszkowice,dolnośląskie

232 000 zł800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna, bardzo słoneczna, położona na wzgórzu działka w miejscowości Miszkowice w Karkonoszach. Zapierający widok z działki na Zalew Bukówka. Miszkowice to duża wieś łańcuchowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

160 000 zł803 m² 199,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinego. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki

Włącz powiadomienia