dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Prusice,dolnośląskie

129 000 zł1 280 m² 100,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1280 m2 położoną w malowniczej okolicy Prusic przy ulicy Pietrowickiej. Prusice, znane również jako "miasto Trzech Wież" to niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

1 499 999 zł16 171 m² 92,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 2 minuty od jędrzychowice/zgorzelca przy drodze krajowe dk94 1,5 km od węzła autostradowego A4 - Zgorzelec (tereny przedsięwzięć usługowo-produkcyjno-magazynowych) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Rzemieślnicza

Wąsosz,dolnośląskie

85 800 zł1 530 m² 56,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w miejscowości Wąsosz, zaledwie 15 minut jazdy od Rawicza. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do drogi ekspresowej S5 - tylko 10 minut samochodem, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Solskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł752 m² 2 791,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Działka o powierzchni 752 m2 położona na wrocławskim Oporowie. Jest zabudowana, stoi na niej garaż i mały budynek biurowy - oba są wynajęte. długość działki: 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Żwirki i Wigury

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 €20 000 m² 60 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam do zakupu ofertę działek usytuowanych w przepięknym Świeradowie-Zdroju, uzdrowisku termalnym i ośrodku narciarskim położonym na styku granic Polski, niemiec i Czech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Lubiatów

Lubiatów,dolnośląskie

152 810 zł4 529 m² 33,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Spółdzielnia mieszkaniowo - administracyjna W budziwojowie ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr.954/111 położonej w miejscowości Lubiatów , dla której Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Parkowa

Stanowice,dolnośląskie

944 948 zł2 195 m² 430,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Stanowicach k/oławy Idealna pod zabudowę szeregową Działka z 3 stron ogrodzona 55-200 Stanowice ul. Parkowa mpzp uchwała Rady Gminy Oława nr XI/59/2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obornicka

Wilczyn,dolnośląskie

300 000 zł1 049 m² 285,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1049m2. Działka znajduje się w miejscowości Wilczyn przy ul. Obornickiej. Działka jest w kształcie prostokąta, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rościsławice

Rościsławice,dolnośląskie

135 135 zł1 287 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z widokiem - Rościsławice, gm. Oborniki Śląskie Na sprzedaż słoneczna działka położona na malowniczym wzgórzu w spokojnej i zielonej okolicy Rościsławic. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rakoszyce

Rakoszyce,dolnośląskie

195 000 zł1 300 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1300 m , położoną w urokliwej miejscowości Rakoszyce, w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej oraz z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 509 556 zł7 275 m² 344,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świeradów Zdrój oferujemy nieruchomość atrakcyjna lokalizacja uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: " teren zabudowy usługowej - usług turystyki i wypoczynku " ( symbol na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

1 037 000 zł7 361 m² 140,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Miłonowie - spokojnej wsi łączącej komfort życia z dogodną lokalizacją. Nieruchomość zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sierpnica

Sierpnica,dolnośląskie

603 000 zł10 085 m² 59,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1,0085 ha, położoną w urokliwej, malowniczej miejscowości Sierpnica, w otoczeniu gór, przy granicy Parku Krajobrazowego Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Masłowiec

Masłowiec,dolnośląskie

89 866 zł941 m² 95,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej miejscowości Masłowiec, oddalonej zaledwie 10 minut od Trzebnicy. Działki otoczone są zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeszów

Strzeszów,dolnośląskie

235 000 zł1 166 m² 201,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1166 m2 położoną w malowniczej okolicy Strzeszowa. Działka jest doskonałą propozycją dla osób, które marzą o budowie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wilczyn,dolnośląskie

848 900 zł2 877 m² 295,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 2877 m - Wilczyn k. Obornik Śląskich, przy lesie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2877 m , położona w miejscowości Wilczyn, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ignuta

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł550 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia monitorowany i oświetlony plac około 550 m2 na Kozanowie - okolice ul. Ignuta Lokalizacja miasto Wrocław teren ogrodzony. Utwardzony, bezpieczny parking na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłonów

Miłonów,dolnośląskie

235 000 zł1 841 m² 127,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięć działek budowlanych położonych w Miłonowie. To spokojna wieś, która daje szybki dojazd do miasta, dlatego dobrze sprawdzi się pod budowę domu. Teren objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

 

 

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

 

 

Komorniki,dolnośląskie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie działka siedliskowa o powierzchni 3000 m2 w Komornikach. Miejscowość znajduje się niecałe 4 km od Środy Śląskiej! Cicha i spokojna okolica, z dala od zgiełku wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

320 620 zł1 886 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana nr 9/5 - Wołów, ul. Leśna Cena: 320 620 zł Powierzchnia: 1886 m Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Grajewska

Wrocław,dolnośląskie

1 106 400 zł1 844 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora w atrakcyjnej lokalizacji Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o powierzchni 1844 m2, położona we Wrocławiu, w obrębie Kowale, przy ul. Grajewskiej Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olszyniec

Olszyniec,dolnośląskie

209 000 zł2 460 m² 84,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre nasłonecznie i piękna panorama na Borową, waligórę i Chełmiec. Dobry dojazd, droga utwardzona. W sąsiedztwie nieliczna zabudowa jednorodzinna. Złożony wniosek o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kawice

Kawice,dolnośląskie

173 400 zł57 800 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną, położoną w miejscowości Kawice, w gminie Prochowice, powiat legnicki, województwo dolnośląskie. Szczegóły oferty: rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Słowackiego

Bierutów,dolnośląskie

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia miejsce na Food-trucka w świetnej lokalizacji! Powierzchnia do wynajęcia to 16 m2, na terenie na którym znajduje się parking dla klientów, natomiast pozostałymi Najemcami jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

219 000 zł1 031 m² 212,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane z widokiem na Ślężę - Pustków Wilczkowski Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki budowlane w Pustkowie Wilczkowskim - doskonała propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym, ul. Wschodnia

Wińsko,dolnośląskie

369 000 zł12 300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 300 m2 położona w malowniczej i historycznej miejscowości Wińsko. Można ją traktować jako własne miejsce do zamieszkania lub jako inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Wrocław,dolnośląskie

7 999 000 zł8 095 m² 988 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny ze względu na swoje cechy oraz lokalizację. Kluczowe aspekty, które czynią ten teren interesującym dla potencjalnych inwestorów, to: powierzchnia: 8094 m daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Trzebień

Trzebień,dolnośląskie

785 000 zł11 974 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 11 974 m (7 109 m + 4 865 m ), zabudowane obecnie budynkiem biurowym o powierzchni 200 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

539 000 zł1 001 m² 538 zł/m²

 

 

 

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

 

 

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny