dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

620 000 zł10 174 m² 60,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena 620 000 zł do negocjacji Działka budowlano-inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - 4 domy | Widok na Góry Izerskie Idealna działka to taka, która łączy widok na góry, bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

236 250 zł1 125 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka budowlana nr 1 , osiedle słoneczne zgorzelec! ostatnia działka! ostatnia szansa! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu piękną, słoneczną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

310 870 zł4 441 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam prostokątną działkę przy drodze krajowej nr 30 w miejscowości Trójca gmina Zgorzelec. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- uchwała nr 216/09 Rady Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł6 900 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlana i rolna we wsi Suszki o łącznej powierzchni 6900m2 Czujesz, że potrzebujesz więcej przestrzeni na realizacje swoich marzeń i celów życiowych? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł805 m² 645,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę na sprzedaż, położoną w Mirkowie, wrocław, w bezpośrednim sąsiedztwie głównej drogi. Nieruchomość ta stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1383 m2 w miejscowości Wykroty koło Bolesławca. Opis nieruchomości : Działka lekko pochylona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Get-House prezentuje działkę budowlaną o nr. 268/10 o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Kraszowice (niecałe 8 km od Bolesławca). Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 404 m² 78,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Działki położone w urokliwej miejscowości Święcko. Święcko wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania Państwu działka budowlana położona w urokliwej miejscowości Złotniki Lubańskie, gmina Leśna nieopodal Świeradowa Zdrój Działka o pow. 825 m2 Dojazd do działki jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

281 000 zł1 536 m² 182,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzbna, w gminie Żarów. To teren budowlany objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł14 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! Działka inwestycyjna o powierzchni 1,45 ha w Kunicach idealne miejsce na Twój projekt! Marzysz o miejscu, które łączy świetną lokalizację z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 000 m² 149,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 2000 m z budynkiem do adaptacji - idealna pod agroturystykę, dom w górach lub pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działka o powierzchni 2000 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2001 m , położoną w malowniczej, uzdrowiskowej miejscowości Świeradów-Zdrój, przy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

dzień dobry sprzedam działkę budowlaną cicha spokojna okolica media wszystkie w drodze obok park za działką w mpzp pas ciszy kontakt tel nr   Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł20 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej pod mpzp, zezwalającego na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - dopuszczalna zabudowa bliźniacza, - usługową na cele sanatoryjno-uzdrowiskowe, -.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł1 390 m² 170,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kobierzyce, południowe okolice - Jaszowice, działka budowlana o powierzchni 1390 m2, kształt prostokąta wymiarach 37mx 37m, teren płaski. Działka położona w sąsiedztwie istniejącej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

566 400 zł4 800 m² 118 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jaworku g. Międzylesie (kotlina Kłodzka). Osada Jaworek jest miejscem o ponadprzeciętnych perspektywach. Działka stanowi fantastyczną.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną w miejscowości Okmiany, o powierzchni 0,32 ha. Sprzedawany grunt znajduje się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym , przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 1057/3 o powierzchni 1200 m2, położonej w miejscowości Parowa. Działka oddalone jest o ok. 24 km od Bolesławca i ok 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Do sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlana w miejscowości Biedaszków Wielki, gmina Trzebnica,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z mpzp w Białej Dolinie Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3236 m2 , położoną w cenionej dzielnicy Szklarskiej Poręby - Biała Dolina , na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 245 m² 156,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca na drugi dom lub dochodową inwestycję turystyczną w sercu natury? Przedstawiamy działkę budowlaną o powierzchni 1245 m, położoną w malowniczych Łężycach. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł47 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 4,7 ha zlokalizowane w Parzycach w gminie Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł10 822 m² 184,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 1,08 ha zabudowa jednorodzinna z usługami, świetna lokalizacja przy wyjeździe w kierunku przyszłej S8 Na sprzedaż działka nr 348, obręb Nowe Miasto w Dzierżoniowie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 199 m² 224,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu panoramiczna działka W pobiednej - 7 km od świeradowa-zdroju Szukasz miejsca pod dom, które jest technicznie przygotowane do budowy od zaraz`?.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł60 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę w miejscowości Wojcieszyce, 6 km od centrum Jeleniej Góry, 12 km od Szklarskiej Poręby i 30 km od Karpacza. Działka gruntu ma powierzchnię 6 ha i w.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną działkę w całości objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniowo-rekreacyjną. Miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 833 m² 25,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę o przeznaczeniu terenu funkcji mieszanej w Rząśniku o powierzchni 5833 m2 płaska, dobrze nasłoneczniona. Na terenie działki stoi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej! Działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Numery działek: 583/3 i 583/5 Powierzchnia: 5500m2 (dwie działki, jedna 2500m2 i druga.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości-Apartament Małgorzata Świetłowicz   Działka rolna pod inwestycję/fotowoltaika Do sprzedania działka rolna o powierzchni 24 800 m2 (IV klasa gruntu) usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 795 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości stępień przedstawia Państwu na sprzedaż działki budowlane/inwestycyjne w interesującej lokalizacji - Mysłakowice - przy trasie z Jeleniej Góry do Karpacza. Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 195 m² 133,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż została już tylko jedna działka 1195 m Szukasz miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Bystre, położone zaledwie 2 km od Oleśnicy, to.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł860 m² 674,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta może być dla Ciebie! Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 860 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 275 m² 5,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 42275 m2 położony w miejscowości Przesieczany k/zgorzelca. Szczegóły oferty: - działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Lubiatów, gmina Miękinia. W sąsiedztwie działki niska zabudowa jednorodzinna , las i otwarta przestrzeń. Media: woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

148 500 zł1 500 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowalaną w Guzicach - ok. 6 km od Polkowic. Cena do negocjacji! Działka o nr 324/19 posiada powierzchnię 15 arów. Jest idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł3 825 m² 151,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę komercyjną położoną w Brunowie k/lwówka Śląskiego. Szczegóły oferty: nieruchomość o powierzchni 3825 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 209 m² 225,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2 876 m w Wilkszynie. W Wilkszynie planowany jest przystanek kolejowy - co jest dobrą informacją dla osób chcących dojeżdżać do Wrocławia bądź Miękini. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 421 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność ostatnia działka W tej okolicy - w cenie zakupu na granicy działki media (prąd, woda i kanalizacja) opis Na sprzedaż oferuję.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij