dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 652 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 652 ogłoszenia

309 000 zł1 027 m² 300,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1027 m , położona w miejscowości Kokorzyce (gmina Miękinia) w jednej z najbardziej rozwijających się lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł398 m² 376,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Gałów przy ul. Błękitna o wymiarze 398 m2. Numer działki: 205/17 Zapraszam po więcej informacji! Kontakt: bartosz Jakubczyk T: 609 222.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 941 m² 72,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz ciekawej działki pod budowę swojego wymarzonego domu? Mam dla Ciebie działkę w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż działka budowlana nr 541 o powierzchni 1941 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 025 m² 124,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kameralna działka budowlana z widokiem na Wielką Sowę w Michałkowej. Lokalizacja: miejscowość Michałkowa. Działka znajduje się na wzniesieniu, w bardzo cichym, ustronnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchi 960 m2 położone w centrum Szklarskiej Poręby ul. Paderewskiego. Strona południowa z widokiem na Szrenicę i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną w Michałkowej - malowniczej miejscowości 3 km od Zagórza Śląskiego. Działka rozległa z niewielka pochyłością, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł14,21 m² 8 444,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę mieszkaniową W miejscowości czerniec, gmina Lubin! Nieruchomość gruntowa usytuowana w pobliżu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł6 924 m² 25,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 6924 m2 w Wykrotach koło Zgorzelca. Nieruchomość położona w sąsiedztwie sklepu dino oraz dużego parkingu przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł800 m² 233,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka na nowym osiedlu w Czerniawie Zdrój. Powierzchnia 800 m2. Przepiękny widok na Stóg Izerski. Cisza i spokój to główne atuty tej inwestycji. Wszystkie media w drodze ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2, tyniec Mały spokojna okolica 15 min. od Wrocławia. Zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż działki położonej w Środzie Śląskiej przy ul. H. Probusa o powierzchni około 2038 m2. Pełna infrastruktura, w Planie Przestrzennym Zagospodarowania działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 049 m² 147,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni: 3 049m2 (+udział w drodze) położona w malowniczej miejscowości Kopaniec w powiecie karkonoskim. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 103 000 zł2 988 m² 369,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedaż 2 działek budowlanych o łącznej powierzchni 2988 m2 lub pojedynczo położonych przy ul. Wierzbowej gdzie jest pełna infrastruktura. Sprzedaż dla Dewelopera pod zabudowę szeregową.PODANA.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł2 540 m² 285,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: bystre / 2 km od oleśnicy! wyjątkowa! - duża działka budowlana - 0,2540 ha parametry: 84m x 30,20M mpzp: mn cena: 724 000,00 zł (285,00 zł/m ) Do negocjacji! nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł38 009 m² 49,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Sosnówce 38009 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 38009 m , położona w malowniczej miejscowości Sosnówka, w gminie Podgórzyn - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 049 m² 119,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m położona w spokojnej miejscowości Sułów, gmina Góra. Nieruchomość usytuowana jest na uboczu wsi, bezpośrednio pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 289 m² 231,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1289 m2, położone w Kostomłotach, objęte mpzp. Działka 59/5 o pow 404 m2 zabudowana pomieszczeniami gospodarczymi - stodołami.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 620 m² 179,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną w Dziwiszowie, gm. Jeżów Sudecki, zaledwie 5 minut jazdy od Jeleniej Góry. Działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Tak zaczyna się nowy rozdział w Bogdaszowicach, zaledwie kilka minut od Wrocławia. Na sprzedaż działka budowlana nr 205/3 o powierzchni 1748.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł6 600 m² 32,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ładna, kształtna , dobrze nasłoneczniona ,działka, z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej. W pobliżu nieliczna zabudowa jednorodzinna , Wydane warunki zabudowy na dom.

Szczegóły ogłoszenia

199 990 zł1 004 m² 199,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Obniżka ceny działki 86/7! Tylko 199zł/m2 brutto! Na sprzedaż malowniczo położone działki widokowe z mpzp, blisko Dusznik-Zdrój! Oferujemy na sprzedaż 8 działek na pięknej polanie otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy działki położone w Brzezinie - tylko 7 km od Wrocław-Leśnica. Istnieje możliwość zakupu jednej działki lub całości. Cena: 280 zł/m Cena za całość (2799.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł5 000 m² 15,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NR oferty: stdoc9190 Wyjątkowa działka rod w Ziemnicach Twoje miejsce na ziemi! 5 arów Marzysz o własnym zielonym azylu, z dala od miejskiego zgiełku? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

279 266 zł934 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 934 m w Gaju Oławskim idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż działka budowlana nr 86/12, położona w dynamicznie rozwijającej się części Gaju Oławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 625 m² 245,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1625 m2 położona w gminie Kobierzyce, w miejscowości Jaszowice. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

5 040 zł2 520 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 2520,00 m . Teren z dogodnym dojazdem, zlokalizowany na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

120 500 zł1 205 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1205 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia Plac Utwardzony. Bardzo dobra lokalizacia, dojazd tirów. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa Helena Dębska (licencja nr.4669) Osoba do kontaktu: Irina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1080 mkw., położona w Cesarzowicach przy ulicy Owocowej, numer ewidencyjny 116/14. Działka objęta mpzp dla wsi Cesarzowice, teren oznaczony jako 2mn -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 323 m² 83,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Msr Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1323 m , zlokalizowaną w malowniczych Okmianach, zaledwie 13 km od Bolesławca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej W miejscowości działosza K. Sycowa Lokalizacja: działosza, gmina Syców Powierzchnia: 1080 m Numer działki: 464/7 Idealne Miejsce na Twój Wymarzony Dom!.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł10 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: barbara Bober Tel:   Działka Radwanice w gminie Siechnice, ul. Katarzyńska o powierzchni 10 000 m2 Rekomendacja Eksperta sdp Nieruchomości: działka usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 080 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 11.4 ha podzielona na 100 działek o powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolna o dużej powierzchni, położoną w Oleśnicy (rejon Rataje / Oleśnica Zachód), w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych tras komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 975 m² 106,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kameralna działka budowlana w Lubachowie. Lokalizacja: miejscowość Lubachów. Działka znajduje się na wzniesieniu, w ustronnym miejscu blisko lasu oraz rzeki Bystrzycy. Sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kama Nieruchomości przedstawia cztery wyjątkowo atrakcyjne działki położone w urokliwej, spokojnej okolicy Kwieciszowic. To idealna okazja dla osób poszukujących miejsca na wymarzoną inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł885 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! nie szukaj dalej! 3 działki budowlane, media w drodze, zgorzelec Na sprzedaż 3 działki budowlanych, położonych na prężnie rozwijającym się osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł11 991 m² 45,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta działka o powierzchni ponad 1,1991 ha to przestrzeń, w której czas zwalnia. Leży w cichej okolicy niedaleko Środy Śląskiej, z dala od zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom z dala od zgiełku, ale blisko miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

623 000 zł3 461 m² 180,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta w przygotowaniach Nowe zdjęcia w trakcie realizacji Do sprzedaży pakiet 3 działek budowlanych wraz o nr: 182/9 (1000m2) ,   m2) ,   m2) oraz drogi wewnętrzej.

Szczegóły ogłoszenia

200 400 zł1 002 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości perfect prezentuje państwu atrakcyjne działki budowlane Z widokiem na karkonosze - wojcieszyce ceny I powierzchnie działek Działka nr 1 - 1002 m2 - 200 zł/m2 - Cena: 200.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij