dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

339 000 zł1 076 m² 315,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o pow. 1076mkw. dojazd droga gminą utwardzona a nastepnie droga wewnętrzna gruntową , utwardzoną. Przy działce wodociąg i energia. Kanalizacja w planach Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gola

Gola,dolnośląskie

125 055 zł1 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z tą urokliwą nieruchomością gruntową w malowniczej miejscowości Gola, położonej w gminie Prusice. Działka o powierzchni 1191 m2 ma prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 999 999 zł1 560 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wrocław wojszyce / działka budowlana 1560 M2 / media miejskie / parafialna okolica / dom jednorodzinny 1930 rok Działka z potencjałem inwestycyjnym, pow. 1560 m2 zabudowana domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

110 000 zł1 095 m² 100,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka wśród lasów i pól czeka na Ciebie! Ta prostokątna działka o powierzchni 1095m2 znajduje się we wsi Świerzów, gmina Prusice, otoczonej czterema lasami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 330 000 zł13 252 m² 100,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni około 1,3252 ha w Świdnicy. Tylko U nas! Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

249 320 zł1 084 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych chrząstawa wielka / działka budowlana 1084 M2 Działka o pow. 1084 m2 położona w Chrząstawie Wielkiej przy ul. Sportowej Na sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Milejowice

Milejowice,dolnośląskie

670 000 zł44 700 m² 14,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milejowice / żórawina / działka 44 700 M2 / inwestycja Działka rolna, inwestycyjna (studium) o pow. 4,47 ha, położona na obrzeżach miejscowości Milejowice, gmina Żórawina jesteś zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gniewomirowice

Gniewomirowice,dolnośląskie

399 000 zł1 645 m² 242,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z rozpoczętą budową(fundament) o powierzchni 0,1645 ha położona w miejscowości Gniewomirowice na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ławica

Ławica,dolnośląskie

247 000 zł1 902 m² 129,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna widokowa działka o powierzchni 19,02 ar w miejscowości Ławica. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. Kanalizacja oraz media w trakcie realizacji. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Pułaskiego

Milicz,dolnośląskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

*** Na sprzedaż działka p/u w atrakcyjnej lokalizacji w Miliczu *** Działka położona w strefie przemysłowej przy drodze z Milicza do Gogołowic, w najbliższym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krucza

Sobótka,dolnośląskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam 10 arową działkę budowlaną, położoną w Sobótce, z widokiem na masyw Ślęży. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz terenu zielonego i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

450 000 zł9 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do zaoferowania działka rolna z możliwością zabudowy we wsi Paczyń gm. Lubawka Działka położona niedaleko Lubawki w cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Lazurowa

Szczodre,dolnośląskie

650 000 zł2 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczodre - długołęka - działka 2500 M2 Przedstawiam działkę położoną w miejscowości Szczodre ul. Lazurowa o powierzchni 2500 m2 po podziale. Działka nr 113/1 położona w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Piątnicka

Legnica,dolnośląskie

129 000 zł381 m² 338,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż działka nr 467 o powierzchni 3,8 ar znajdująca się przy ul. Piątnickiej w Legnicy. Działka może stanowić dobre rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Prusice

Prusice,dolnośląskie

1 585 800 zł7 929 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

- działka nr: 42 o powierzchni 7 929m2 w miejscowości Prusice przy trasie S5 - Położona na obszarze 5mn, u - Podstawowe przeznaczenie terenu ( zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kamiennogórska

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł650 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej przy ul. Kamiennogórskiej we Wrocławiu o powierzchni 650 m | Złotniki | Na sąsiednich działkach znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wilkszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł2 300 m² 647,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana 2300 m2 Lokalizacja: ul. Wilkszyńska, wrocław - Marszowice Możliwość zakupu projektu 2 budynków mieszkalnych - Działka budowlana - mpzp: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Kamień

Kamień,dolnośląskie

400 000 zł3 500 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Długołęka / kamień / działka 3500 M2 Działka rolna - siedliskowa o pow. 3500 mkw, w studium przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, dojazd drogą utwardzoną. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Prusice

Prusice,dolnośląskie

32 680 000 zł163 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa przy drodze krajowej S5, zjazd Prusice - Kosinowo. Około 25 minut od centrum Wrocławia. Działka znajduje się na samym zjeździe z S5. Idealna na budowę Stacji paliw, hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

486 625 zł1 145 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działki dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

461 475 zł1 465 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojnowice-czernica / działka budowlana 1465 M2 Przedstawiam działkę budowlaną o numerze 88/35 , powierzchnia 1465 m2, położoną w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica Na działkę zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biały Kościół

Biały Kościół,dolnośląskie

210 000 zł931 m² 225,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Województwo - dolnośląskie Powiat - strzeliński Gmina - Strzelin - Obszar Wiejski Obręb - Biały Kościół Ulica - Szafirowa Oznaczenie użytku - rivb,rv Numer działki - 97/25 Pole pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Rybnica Leśna

Rybnica Leśna,dolnośląskie

99 000 zł1 050 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, posiadam do sprzedania działkę budowlaną w malowniczej okolicy. Działka znajduje się około 70m od drogi asfaltowej. Dojazd drogą gruntową utwardzoną. Kamionka znajduje się na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jagoszyce

Jagoszyce,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jagoszyce 20min do granic wrocławia Jagoszyce koło Prusic gm. Trzebnica. Dwie działki budowlane, ktore można połączyć w jedną, o powierzchni po 1000m2 każda. Dojazd do dzialek drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczowiska

Karczowiska,dolnośląskie

199 000 zł900 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcamy do zapoznania się z propozycją nieruchomości w trakcie budowy ( dom z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 180 m2 ) wg projektu Judyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piekary

Piekary,dolnośląskie

400 000 zł35 200 m² 11,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża urozmaicona działka w Piekarach. Spory potencjał. Możliwość zamiany na mieszkanie w Trzebnicy. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Lipowa

Brzezia Łąka,dolnośląskie

93 000 zł4 662 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna o powierzchni 4 662 m2. Lokalizacja: gmina Długołęka, miejscowość Brzezia Łąka Nr działki 40/3 Cena: 93 000 zł Kontakt do osoby prowadzącej ofertę: wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

145 000 zł1 050 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka wśród lasów i pól czeka na Ciebie! Ta prostokątna działka o powierzchni 1050m2 znajduje się we wsi Świerzów, gmina Prusice, otoczonej czterema lasami. To idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sanie

Sanie,dolnośląskie

784 000 zł11 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Zatwierdzona uchwała w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Miłocice Małe,dolnośląskie

265 000 zł3 300 m² 80,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona w miejscowości Miłocice. Do działki doprowadzone jest przyłącze prądu elektrycznego. Woda w drodze obok działki. Umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Wszemirów

Wszemirów,dolnośląskie

64 614 000 zł293 700 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Przemysłowa Mpzp: przemysłowa Obszar w Specjalnej Strefie Ekonomicznej 3 min do Trasy S5 Auta ciężarowe bez ograniczenia wagowego Dopuszczalna zabudowa na poziomie 80% Zabudowa biurowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Azaliowa

Bielawa,dolnośląskie

295 000 zł1 090 m² 270,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka Budowlana w cichej i spokojnej okolicy blisko terenów spacerowych, rekreacyjnych Powierzchnia: 1090m2 Lokalizacja: bielawa, gm. Długołęka Działka o przybliżonych wymiarach 52m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

730 001 zł1 347 m² 541,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media Atrakcyjna i pięknie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Biskupice Oławskie

Biskupice Oławskie,dolnośląskie

175 000 zł30 400 m² 5,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biskupice Oławskie Działka rolna 3 hektarowa z możliwością podzielenia na dwie po 1,5ha Więcej informacji pod numerem: ?nasza infolinia jest czynna codziennie od 8.00 do 22.00 Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Sanie

Sanie,dolnośląskie

3 696 000 zł52 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa w miejscowości Sanie, gmina Żmigród, powiat Trzebnicki, województwo Dolnośląskie Działka rolna oznaczona w studium p/u - Miejscowy plan w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Azaliowa

Miłoszyce,dolnośląskie

249 000 zł1 201 m² 207,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej w Miłoszycach - ul. Azaliowa Cena: 249 000 zł Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1201 m , zlokalizowanej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

145 000 zł1 100 m² 131,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki budowlane W świerzowie Cena 145 000 zł w tym podatek vat 15 Działek o powierzchni 1100 - 1350 m2 możliwość łączenia działek Cicha i spokojna okolica wokół terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pustelnik

Pustelnik,dolnośląskie

144 000 zł932 m² 154,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania działka budowlana we wsi Pustelnik gm. Marciszów Działka położona bardzo spokojnej przyleśnej miejscowości, blisko krajowej 5. Działka w kształcie trójkąta. Prąd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Czeska

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł823 m² 1 458,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki z Domem - Wrocław, różanka, ul. Czeska Powierzchnia działki: 823 m Cena: 1 200 000 zł Opis: na sprzedaż wyjątkowa działka, położona w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Muzyczna

Zgorzelec,dolnośląskie

376 600 zł1 076 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

działka budowlana, zgorzelec ul. Muzyczna. Kupujący nie płaci podatku pcc. Na sprzedaż pozostała ostatnia działka budowlana, położona w w pożądanej lokalizacji, w Zgorzelcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

2 050 000 zł10 110 m² 202,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Do sprzedania grunt pod Aktywność Gospodarczą w podwrocławskiej miejscowości Długołęka. Oferowana nieruchomość znajduje się w odległości ok 2 km od zajazdu na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij