dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Gniewków

Gniewków,dolnośląskie

121 000 zł1 348 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona w Gniewkowie, gmina Dobromierz, powiat świdnicki. 10km od Jawora i 12km od Strzegomia. Spokojna okolica z niezapomnianymi widokami na rozległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

178 000 zł940 m² 189,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży : nieruchomość gruntową niezabudowaną stanowiącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rosochata

Rosochata,dolnośląskie

205 000 zł990 m² 207,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 347/247, położona w miejscowości rosochata, gmina Kunica, powiat legnicki. Wyjazd z Rosochatej na Jaśkowice legnickie (osiedle domków jednorodzinnych). Działka wyrównana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Długa

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

274 000 zł2 000 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuj Państwu malowniczą działkę w cichej i spokojnej części Świeradowa Zdrój. Atrakcyjna cena - szybka sprzedaż. Działka położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł747 m² 307,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam na prezentację działki budowlanej o powierzchni 747 m położonej w Jeleniej Górze przy ulicy Wiejskiej. Działka jest w kształcie kwadratu. Prąd, gaz i wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeszkowice

Jeszkowice,dolnośląskie

1 200 000 zł5 046 m² 237,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Jeszkowicach, gmina Czernica. Wydane warunki zabudowy na budowę trzech budynków jednorodzinnych. Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Straszowice,dolnośląskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 1000 m2 pod Wołowem niezwykle położona z pozwoleniem na budowę domu z garażem 109m2 - projekt nina. Miejscowość położona jest w ok. Wołowa, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zimna Woda

Zimna Woda,dolnośląskie

130 000 zł1 826 m² 71,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 18,26 ar w miejscowości Zimna Woda. Działka jest usytuowana w centralnej części wsi, dojazd drogą asfaltową. W mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Gniewków

Gniewków,dolnośląskie

127 000 zł1 411 m² 90,01 zł/m²

 

 

 

Ostroszowice,dolnośląskie

250 000 zł1 685 m² 148,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka w Myśliszowie. Działka ma 1685 m2. Bardzo spokojna okolica. Cisza i spokój. Łatwy dojazd do miasta Bielawa. Działka położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Topolowa

Szewce,dolnośląskie

930 000 zł3 000 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w rozwijającym się zagłębiu handlowym na granicy Szewc i Wrocławia. Działka przemysłowa z możliwością zabudowy z dostępem do podłączeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

86 422 zł1 018 m² 84,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana nieuzbrojona znajdująca się w pięknym, zielonym zakątku Starych Bogaczowic. Działka znajduje się na nowo budowanym osiedlu domków jednorodzinnych. Wyjątkowy widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Lotnicza

Szymanów,dolnośląskie

480 000 zł1 200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 1200 m2 (0,12 ha) w miejscowości Szymanów, gm. Wisznia Mała. Świetna lokalizacja w tuż pod Wrocławiem (ok. 4-5 minut jazdy samochodem do węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

210 000 zł1 595 m² 131,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Jelenia Góra przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w interesującej lokalizacji - gmina mysłakowice/łomnica - przy trasie z Jeleniej Góry do Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niedaszów

Niedaszów,dolnośląskie

95 000 zł1 736 m² 54,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w miejscowości Niedaszów obok Jawora. Do sprzedaży posiadamy dwie działki 51/3 oraz 51/4 każda o powierzchni 1736mmetrów kwadratowych. Wraz z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł700 m² 784,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego w atrakcyjnej lokalizacji na Lipie Piotrowskiej. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

225 000 zł1 324 m² 169,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prestige Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1324 m2 w gminie Karpniki. Idealna nieruchomość przy Rudawskim Parku, z bliskością szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł690 m² 152,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na granicy śródmieścia i Podgórza. Nieruchomość z dostępem do wszystkich mediów i bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Za działką las a z działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krępice

Krępice,dolnośląskie

395 000 zł1 194 m² 330,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Żurawiniec Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka budowlana o powierzchni 1194 m2, zlokalizowana w miejscowości Żurawiniec, gmina Miękinia, powiat średzki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

477 830 zł1 214 m² 393,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaska, niemal prostokątna działka blisko Wrocławia Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Wrocław,dolnośląskie

35 000 zł339 m² 103,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę rod na ul. Weigla. Oferta prywatna wolna od już. Działka w ciągłym użytkowaniu, bardzo zadbana. Działka podzielona na strefy: 1. Strefa rekreacyjna, na tej części posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

110 000 zł1 791 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna i kształtna działka budowlana w m. Pierstnica, pow. milicki, gm. Krośnice. Sielskie i zielone miejsce, idealne na domek poza miastem. Teren o pow. 1791 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komarno

Komarno,dolnośląskie

290 000 zł1 682 m² 172,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam Cię na prezentację działki o powierzchni 1682m2, położonej w malowniczej miejscowości Komarno. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł708 m² 973,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 708 m2 położonej we Wrocławiu, dzielnica Jagodno. Działka położona w miejscu odpowiednim dla osób ceniących sobie ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

188 397 zł2 178 m² 86,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

**** Tylko w Home Brand! **** Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 2178m2 i 2350m2, położone w spokojnej okolicy na terenie Chrząstawy Małej. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zimna Woda

Zimna Woda,dolnośląskie

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pieknie położona działka budowlana o pow. 15 ar pod budownictwo jednorodzinne,położona w pięknym miejscu pod Lubinem - Zimna Woda - działka nr 74/48. Idealna działka pod dom parterowy Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kowary

Kowary,dolnośląskie

1 500 000 zł91 200 m² 16,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna - rolna o pow. 9,12 ha na przełęczy Kowarskiej w Karkonoszach. Oferujemy do sprzedania przepięknie położoną działkę rolną w jednym rozłogu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Arachidowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł570 m² 1 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Na działce starodrzew który dodaje niezwykłego klimatu temu miejscu. Dom który tutaj powstanie i będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słowackiego

Piechowice,dolnośląskie

210 000 zł1 422 m² 147,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka położona w cichej i zielonej dzielnicy Piechowic, w otulinie kpn. Wg warunkach zabudowy domki jednorodzinne.W planach miasta na przyszly rok podłączenie sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Katarzyny

Siechnice,dolnośląskie

1 420 440 zł5 073 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka - zabudowa wielorodzinna w Siechnicach Polecamy Państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 5073 m2 , zlokalizowaną w Siechnicach, powiat wrocławski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Marchewkowa

Kuklice,dolnośląskie

346 500 zł1 409 m² 245,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych kuklice - kobierzyce / lux działka budowlana 1409 M2 bliskie sąsiedztwo wrocławia, blielan wrocławskich - kuklice gmina kobierzyce Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

59 000 zł534 m² 110,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w samym centrum Chocianowa. Mimo lokalizacji w sercu miasteczka, jej położenie jest bardzo malownicze a sąsiedztwo spokojne. Nieruchomość gruntowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jabłów

Jabłów,dolnośląskie

150 000 zł2 494 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działki budowlane, z aktualnym planem zagospodarowania, w metrażach od ok.1300m2 do ok. 2500m2, położone w bocznej uliczce. Dojazd drogą asfaltową, do części działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Stary Dwór (3km od Brzegu Dolnego) - urocza działka budowlana 1000m2 z mediami w drodze Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Kościelna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam pięknie położoną działkę mieszkalno-usługową w Jedlinie-Zdrój! Ważne: za pośrednictwo. Działka położona jest pod niewielkim laskiem, w pięknej okolicy, na pofałdowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

688 000 zł4 460 m² 154,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wiejska enklawa W środku miasta! Działka budowlana w Wałbrzychu z budynkiem jednokondygnacyjnym z dwoma niezależnymi wejściami i garażem w bryle. Na działce dodatkowo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

110 000 zł1 328 m² 82,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łazy Wielkie piękna działka przy lesie! Bez prowizji, bezpośrednio od właścicielki Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Lazurowa

Milikowice,dolnośląskie

389 000 zł3 928 m² 99,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez Pośredników Sprzedam lub zamienie za mieszkanie w Świdnicy o przybliżonej wartości Działka znajduje sie w Milikowicach koło Świdnicy o powierzchni 3 928 m2. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jaśminowa

Gajków,dolnośląskie

392 805 zł1 247 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Gajków ul.Jaśminowa 15km od centrum Wrocławia Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media gaz, woda, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

226 000 zł1 190 m² 189,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

mpzp zabudowa jednorodzinna / Nadolice Małe nadolice Małe- na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij