dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 667 ogłoszeń

289 000 zł2 009 m² 143,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagrodowa rm | 2009 m | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (rm) o powierzchni 2009 m , położona w miejscowości Jenkowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 152 m² 89,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania atrakcyjną działkę położoną w Dziwiszowie, w rejonie Łysej Góry, z szybkim dojazdem do Jeleniej Góry. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki w doskonałej lokalizacji w Starych Bogaczowicach. Działki o powierzchni od 0,0992 ha do 0,1302 ha. Istnieje możliwość połączenia działek , dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostaszów, gmina Przemków, działka budowlana 15 ar, sprzedam, 75000,00 zł. Na sprzedaż działki budowlane położone w Ostaszowie. Dojazd do działki drogą utwardzoną, media prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł14 014 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dużą działkę położona w Sosnówce górnej. Działka o powierzchni 14014m2 z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę o pow. łącznej 0,1344 ha usytuowaną w Niedźwiedzicach Dogodna lokalizacja nieruchomości, dobry i szybki dojazd do Chojnowa, legnicy oraz Lubina.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 836 m² 174,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane obok siebie | mpzp | media w drodze | Komarno Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek budowlanych położonych obok siebie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł505 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek proponuje do sprzedaży działkę usługową w prestiżowej części wojanowa bezpośrednio przy malowniczym kompleksie pałacowym Pałacu Wojanów. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Suliradzicach, gmina Krośnice, powiat milicki. Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Suliradzice,.

Szczegóły ogłoszenia

166 770 zł16 670 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki/działek rolnych w Zimnicy oraz Smolnej. Posiadamy na sprzedaż kilka działek o powierzchniach w hektarach : Zimnica -1,667 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! tylko U nas! działka usługowa, pow. 2885 M2, blisko media, jędrzychowice! nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż działkę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł4 932 m² 200,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Urokliwie połozona działka na Zielonym Wzgórzu w Wilkszynie. Z pięknym widokiem na Wzgórza Trzebnickie Brak mpzp , ale w Studium przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Grunty klasy IV.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł6 501 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Nr 515 położona w Ciechowie zgodnie z miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oznaczonej 14mn, lasów 1zl.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24 123 m² 21,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoja Prywatna Oaza w Dolinie Baryczy wśród pól i lasów - Bukowice Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz miejsca na relaks, własny sad, pasiekę lub po prostu lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: monika Krzysiek sdp Nieruchomości tel.   Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 93/17, niezabudowanej o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 905 800 zł73 300 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna w Chrząstawie Wielkiej. Grunty dzierżawione, można przejąć umowę dzierżawy. RIV - rv. Możliwość zalesienia. To sell agricultural land in the United Chrząstawa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 544 m² 34,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Karpacz, działka rekreacyjna, 1,4544 ha, sprzedam, 499 000 zł Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1,45 ha, położona w Karpaczu przy ulicy Górnej. Działka w większości.

Szczegóły ogłoszenia

7 251 zł5 578 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi ok. 5km od północno wschodnich granic Wrocławia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 787 m Nowy Dwór. Lokalizacja: działka znajduje się w miejscowości Nowy Dwór, w gminie Jelcz-Laskowice, województwo dolnośląskie. Jest to spokojna wieś oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł897 m² 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| jelcz Laskowice, okolice Wrocławia, nowy Dwór, działka, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7, polecam Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok 9 ar. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł211 900 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duży teren inwestycyjny przy samej drodze krajowej nr 30 Zgorzelec-Jelenia Góra! Ponad dwadzieścia hektarów w tym 4 stawy rybne. Kilometr od skrzyżowania do Świeradowa Zdroju i Czech. Stawy,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 600 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 0,26 ha usytuowaną w przy drodze wylotowej z Głogowa, przy trasie nr 12 w sąsiedztwie innych terenów przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana zlokalizowana w malowniczej wsi Pobiedna, niedaleko granicy polsko-czeskiej, w pięknym otoczeniu przyrody i nielicznych domostw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

809 550 zł32 380,20 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka rolna 3,23 ha - Smolec, gmina Kąty Wrocławskie Szukasz przestrzeni pod inwestycję rolną lub chcesz ulokować kapitał w gruncie o dużym potencjale? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

841 050 zł5 607 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż duże działki produkcyjno - usługowe w Świebodzicach. Działki są umiejscowione przy głównej drodze na trasie Świebodzice-Strzegom, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 163 zł3 000 m² 186,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena: 560 162,60 zł netto plus 23% vat Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania kompleks siedmiu działek budowlanych wraz z projektem i pozwoleniem na budowę siedmiu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 580 m² 275,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Jelenia Góra prezentuje bardzo malowniczo położoną działkę w Sosnówce w okolicach ulicy Ogrodowej i Uroczej. Działka lekko nachylona, praktycznie w prostokącie,.

Szczegóły ogłoszenia

436 150 zł67 100 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne w Pilchowicach Przedmiotem sprzedaży są cztery działki rolne w miejscowości Pilchowice na Dolnym Śląsku. Piękne miejsce na ziemi, cisza i spokój, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł10 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Do sprzedaży działka z przeznaczeniem pod tereny aktywności gospodarczej zlokalizowana we.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 500 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni ok. 1500 mkw w miejscowości Cieszyce (gmina Kobierzyce). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 534 m² 99,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dwie unikalne parcele u wrót Bramy Lubawskiej w Szarocinie Panorama Karkonoszy | Linia brzegowa strumienia | Wydane warunki przyłączenia mediów | Bliskość węzła S3 | Elastyczna zabudowa (wz).

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł1 364 m² 91,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1364 m2 położoną w miejscowości Otok. Szczegóły oferty: - powierzchnia 1364 m2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 077 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2077 m , położona w miejscowości Kotla, w malowniczej i cichej okolicy w pobliżu lasu. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł7 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w malowniczej miejscowości ubocze. Ubocze nie posad a planu zagospodarowania przestrzennego. Grunt z wielkimi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1738 m w Świebodzicach, przy ulicy Zimny Dwór. To propozycja dla osób planujących budowę własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 708 m² 34,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o całkowitej powierzchni 5708 m.kw. Chwałków koło Sobótki. Część budowlana 1000 m.kw. pozostałe 4708 m.kw. to łąka i las leżący bezpośrednio przy strumyku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo urokliwa działka pod zabudowę jednorodzinną, usytuowana 2 km od Trzebnicy, miejscowość Świątniki, nr ewid. 76/3. Wydane aktualne warunki zabudowy : dla budowy budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 776 m² 75,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 2776m2 położoną w miejscowości Uniegoszcz koło Lubania Działka leży bezpośrednio przy jeziorze co daje niepowtarzalny klimat i ewidentnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pełna opieka prawna Bezpłatny doradca kredytowy Zniżki na taksie notarialnej Pakiet zniżek do Leroy Merlin Na sprzedaż działka zlokalizowana pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 645 m² 98,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2645m2 położoną we wsi Rusko. Jest to wieś położona w bliskim sąsiedztwie Środy Śląskiej (9 km - 10 minut autem). Od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 628 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy działkę budowlaną o pow. 0,2628 ha (2628 m ) położona w miejscowości Dłużec (gmina Lwówek Śląski powiat lwówecki). Szer: ok 48 m, dł. ok 60 m Media:.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij