dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usługowa 1500 m Łukaszowice pod Wrocławiem Szukasz miejsca, które da Twojej inwestycji przewagę? Ta działka usługowa o powierzchni 1500 m w Łukaszowicach to doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w Jugowicach. Działka z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Prąd na działce. Woda, kanalizacja,gaz i światłowód w drodze. Pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż 7 działek budowlanych o przeznaczeniu mn5- zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obok lasu w miejscowości Mikoszowa (58-115, gmina Żarów,.

Szczegóły ogłoszenia

7 008 760 zł15 929 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę budowlano-usługową o powierzchni 15 929 m . Nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części powiatu trzebnickiego (nowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości Na sprzedaż działka z pięknym widokiem, słoneczna, położona w spokojnej i zacisznej okolicy: - powierzchnia: 0,3836 ha - Lokalizacja: polanica-Zdrój, ul. Graniczna -.

Szczegóły ogłoszenia

3 637 000 zł3 637 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Powierzchnia: 3637 m . Bezpośrednie sąsiedztwo linii kolejowej (unikalny atut dla terminali przeładunkowych/magazynów). Bliskość węzła autostrady A4 oraz granicy z Niemcami (görlitz).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokojna i malownicza okolica idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury, ciszę i przestrzeń. Działka położona z dala od głównych dróg , z widokiem na pasma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w pobliżu Ślęży | 900 m | Kryształowice gmina Sobótka 18 km od Wrocławia działka z widokiem na masyw Ślęży. Zadzwoń i sprawdź, która działka jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł5 900 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z murowana stodoła położona w malowniczej miejscowości Karpniki k. Jeleniej Góry, gmina Mysłakowice w atrakcyjnej cześci Kotliny Jeleniogórskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 279 m² 194,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Prężycach Położona na nowym osiedlu, w spokojnej i zielonej miejscowości niedaleko Wrocławia. To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bernhard-Dworakowski poleca do sprzedaży: malownicza działka rolna z prawem zabudowy obok Doliny Baryczy Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 317/3, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Poniatowice. Nieruchomość o powierzchni 12,5 ara (1250 m ).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż urokliwie położona działka budowlana nr 11/7 z mpzp, o powierzchni 761 m , w Marszowicach we Wrocławiu. Nieruchomość Oferowana działka ma kształt kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż unikatową działkę niezabudowaną, położoną w Trzcińsku czyli na pograniczu Rudaw Janowickich! Lokalizacja Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 941 m² 139,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Wierzbnej o powierzchni 1941m2. Działka położona na płaskim terenie, z drogą dojazdową utwardzoną, nieasfaltową. Bardzo dobrze nasłoneczniona. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 035 m² 58,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2035 m2 , numer działki 194/10, obręb Płonica, z pięknym widokiem na Góry Złote i Bardzkie. Działka posiada dostęp do sieci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prawo do dzierżawy działki rod o powierzchni 300 m2 we Wrocławiu przy ul. Orawskiej, kolonia Skalniak. Działka narożna, usytuowana w bardzo dogodnym miejscu, blisko bramy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy dla Państwa niepowtarzalną okazję zakupu wyjątkowej działki w sercu Wrocławia. Ta przestronna i doskonale zlokalizowana nieruchomość to idealne miejsce na realizację ambitnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający! Polecamy na sprzedaż nieruchomości rolne, położone w okolicy miejscowości radosław.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 153 m² 477,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1153 m2 położoną w miejscowości Domasław, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski. Działka położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1517 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 1728 m2 , położoną w spokojnej części Szklarskiej Poręby. Do działki dojazd jest od ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 129 m² 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1129 m2 położona w miejscowości Polakowice gmina Żórawina, powiat wrocławski. Media w drodze przy działce: prąd, woda. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

283 500 zł4 359 m² 65,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż działka o nr 390/2 i powierzchni 4.469 m , która w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 279 m² 171,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m , położoną w miejscowości Jeleniów,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł6 267 m² 877,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna, idealna pod inwestycje komercyjne lub mieszkaniowe, o powierzchni 6.267 m , położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2700 m z przygotowaną inwestycją | Mirosławice, ul. Kamienna | okolice Sobótki Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2700 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł13 898 m² 298,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze krajowej.