dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

1 090 000 zł1 224 m² 890,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Polanicy-Zdroju. Na sprzedaż działka o dokładnej powierzchni 12,24 ar Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 907 m² 261,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania wyjątkową działkę budowlaną z przepięknym, panoramicznym widokiem na całe pasmo Karkonoszy - widokiem, który zachwyca o każdej porze roku.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 623 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u Nas, przepięknie położona działka budowlana na terenie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: miejscowość Sady, około 15 km do Świdnicy, 35 km do Wrocławia. Dojazd droga.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł700 m² 621,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Iwinach (gmina Siechnice). Powierzchnia działki liczy 700 m2 o wymiarach ok 21 m x 24 m. Ponadto jest możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną w Gminie Kunice obręb Grzybiany. Teren jest objęty studium pod zabudowę mieszkalno - usługową. Powierzchni wynosi 3094,7mkw. Media w działce: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł2 200 m² 104,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w zielonej okolicy o powierzchni 2200m2 z rozpoczętą budową domu projektu "amazonka". Dookoła zieleń, pola, nieopodal stawy oraz agroturystyka. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Nadolicach Wielkich (gmina Czernica). Powierzchnia działki liczy 729 m2. Działka przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane na sprzedaż - Nowy Gierałtów, gm. Stronie Śląskie Numery działek: 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8 Powierzchnia: ok. 2000 m każda | Natura 2000 | mpzp - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze Działki pod budowę mieszkaniową w miejscowości Brodowice gm. Rudna , powiat Lubin, województwo dolnośląskie. Nieruchomości gruntowe niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

278 910 zł1 033 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane w Pierwoszowie Twoje miejsce blisko natury i Wrocławia! Marzysz o domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Świętej Katarzynie. Powierzchnia: 910 m Przeznaczenie: działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną ( a15mur) Kształt: regularny, idealny pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

150 750 zł1 001 m² 150,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży już tylko trzech! z pięciu atrakcyjnych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Gruszów - w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę nr 195/1 o powierzchni 1291 m2 położoną w Starych Jaroszowicach - Gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł1 838 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz działki budowlanej W spokojnej okolicy? nieruchomości ,mały Domek polecają kikanascie działek na nowopowstajacym osiedlu domów jednorodzinnych w uroczym miesteczku Lubomierz Działki.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 859 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki, które w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczono symbolem 1.U - działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana - Wojcieszyce | 2136 m | Karkonosze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2136 m , położona w malowniczych Wojcieszycach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 465 m² 170,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Wirkach! Działka o powierzchni 14,65 ara. Teren płaski, nieogrodzony. Dojazd drogą gminną oraz krótki odcinek drogą utwardzoną. Dostępne media: woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 092 m² 28,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej , z pięknym widokiem w malowniczej miejscowości Laski; gmina: złoty Stok o powierzchni 2092m2, działka nr 251 Obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 600 zł2 834 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża dz. budowl. Możliwy podział na 3 działki. Inwestycja! 2 834 m , Wilkszyn, centrum, uzbrojenie, blisko lasu Przedmiotem sprzedaży 2 działki razem. Numery ewidencyjne: 255/8 i 255/9 mpzp: -.

Szczegóły ogłoszenia

115 100 zł301 m² 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 300 m z projektem domu o powierzchni użytkowej 124 m oraz ważnym pozwoleniem na budowę. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 500 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż działka o nr 390/1 i powierzchni 2.500 m , która w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna położona wśród łąk w odległości około 160 m od najbliższych zabudowań. Dojazd drogą gruntową nie utwardzoną. Piękne widoki na Góry Izerskie. Cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w Sokołowicach (gmina Oleśnica). Spokojna okolica nowych domów jednorodzinnych, szybki dojazd do Oleśnicy oraz wygodny wyjazd w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 376 m² 315,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka z potencjałem pod dom jednorodzinny i agroturystykę Kątna, gmina Długołęka | 2376 m | teren zabudowy mieszkaniowej mn Jeśli szukasz miejsca, które daje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Idealna działka pod budowę wymarzonego domu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1909 m położoną w centrum Jeżowa Sudeckiego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł880 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W evero Do sprzedania działka o pow. prawie 880 m2, objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród istniejącej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 165 000 zł2 914 m² 399,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! zaproponuj swoją cenę! Grunt budowlany o pow. 2914m/2 pod zabudowę wielorodzinną Jelenia Góra-Miasto oferta skierowana do deweloperów Oferuję Państwu grunt inwestycyjny w Jeleniej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

338 400 zł2 820 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem pod usługi publiczne - na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę przeznaczoną pod usługi publiczne położoną w miejscowości Złoty Stok, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

283 693 zł1 187 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu kapitalne działki w Sosnówce z widokiem na Kaplicę Świętej Anny. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 50/2 w Blizocinie, w pobliżu Trzebnicy, około 10km w kierunku na Milicz. Powierzchnia 1000mkw, połozona w cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 €3 384 500 m² 0,89 €/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poznaj wyjątkową ofertę gruntów rolnych usytuowanych na terenie trzech urokliwych wiosek w pobliżu Świeradowa - Kotlina, przecznica oraz Gierczyn. To miejsce zachwyca nie tylko swoim malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 673 m² 53,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 558/1, położona w miejscowości Kawice (gmina Prochowice, woj. dolnośląskie). Powierzchnia działki wynosi 1673 m . Opis.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2000 m zlokalizowaną w miejscowości Oleśniczka, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. To gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działki położonej w Walimiu nr 308 o pow. 0,5000 ha. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

10 300 zł8 303 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni 8303 m2 wraz z zabudowaniami, oznaczonego geodezyjnie numerem działki 466/41 am.

Szczegóły ogłoszenia

335 652 zł1 348 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1348 m Największa działka w Osiedlu Gajowym! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki nr 86/14, położonej w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 468 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy dostępna od zaraz. Działka o powierzchni 1468 mkw z wydanymi warunkami zabudowy znajdująca się w Kotlinie Kłodzkiej. Zjazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 153 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych w miejscowości Brzeźnik, 6 km od Bolesławca. Oferowane nieruchomości budowlane mają powierzchnie od 9 do ponad 11 arów. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   okazja: przestronna działka 2497 m w Czernikowicach - tuż przy lesie!/dolnośląskie Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 184 m² 122,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Owczarach, 15 km od granic Oławy. W mpzp nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka o kształcie zbliżonym do.