dowolna

Działki dolnośląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 666 ogłoszeń

300 000 zł3 300 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przy trasie E-8 Wrocław - Warszawę działka usługowo-mieszkaniowa o pow 3300m2 nadająca się znakomicie na wszelkiego rodzaju dzialalność z wykluczeniem uciążliwej,j dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

546 300 zł1 214 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żórawina | 1214 m | mpzp | realny potencjał pod kameralną inwestycję Wyłączność M2 Nieruchomości Grunty pod Wrocławiem, które mają jednocześnie plan miejscowy, pełne media i sensowną.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł35 400 m² 1,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu zlokalizowanego na działce oznaczonej geodezyjnie numerem działki 56/5 am 90 obr. Oława, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł29 068 m² 51,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

To prawdziwa okazja dla inwestora. Serdecznie zapraszam na prezentację działki i po więcej szczegółów! Na sprzedaż działka o powierzchni 2,9068 ha w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Jaszkowa Dolna Powiat Kłodzko Gmina Kłodzko. Działki o powierzchni 1554m2 oraz 1912m2.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 035 m² 85,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Raszowej z widokiem na las Powierzchnia 10,35 ara. Prąd, gaz oraz woda w drodze tuż przy działce. Położona przy drodze asfaltowej , w malowniczym miejscu z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 961 m² 458,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kowary, obiekt, sprzedaż. Inwestycja zlokalizowana w Kowarach, 4,5 km od ścisłego centrum Karpacza. Grunt inwestycyjny położony w Kowarach na nowym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta a wyłączność! Na sprzedaż działka w malowniczej górskiej wiosce - idealne miejsce na Twój dom wśród natury. Oferujemy wyjątkową działkę położoną w spokojnej, urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł39 000 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nieruchomość złożoną z pięciu działek o łącznej powierzchni 3,8982 ha położoną w miejscowości Grodziec. W miejscowości Grodziec.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 465 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1600 m | media W drodze | nowe osiedle domów | źródła Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Źródła,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa wieś goszczańska, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Powierzchnia działki: 0,3001 ha Cena: 130.000,00 zł (43,32 zł/m2) NIERUCHOMOŚĆ O PARAMETRACH DZIAŁKI.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł11 734 m² 74,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,1734 ha, położona w miejscowości Łuczyna zaledwie 30 minut od Wrocławia i 15 minut od Oleśnicy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 876 m² 399,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Świdnicy - 0,1876 ha wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 876 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Są takie miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Tutaj tempo życia zwalnia, a w głowie pojawia się myśl: tu mógłby stanąć mój dom. Właśnie w takim miejscu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam się do zapoznania z ofertą działki w kształcie prostokąta o powierzchni 1054m2 położonej w Gajkowie gm. Czernica. Działka znajduje się w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł961 m² 519,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wrocław, działka budowlana 961 m2, sprzedam, 499 000,00 zł. Działka o powierzchni 961 m2, położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 336, 10 km od centrum Wrocławia. Idealna do wykorzystania na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Kotla, przy ul. Sosnowej. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach 20x38,5m. W 2025r uchwalony został mpzp dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane w Modliszowie w dobrej lokalizacji pomiędzy Wałbrzychem i Świdnicą. Działki o powierzchni około 2000mkw na terenie płaskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

422 820 zł3 132 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości foxhouse prezentuje Państwu ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, położonych w malowniczej i zielonej części miejscowości Świętoszów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana W pątnowie legnickim wydane warunki zabudowy Do sprzedaży piękna słoneczna działka budowlana z dojazdem od drogi asfaltowej zlokalizowana w Pątnowie Legnickim. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 661 m² 264,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

?Idealna lokalizacja dla dewelopera? Prusice - Działka budowlana oznaczona w mpzp jako 46a mw/mn ustala się jako użytkowanie podstawowe -mieszkalnictwo pow. 5 661 m2 335,63 pln /m2 1 minuta pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł40 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat Trzebnicki gmina Trzebnica przy trasie Trzebnica - Milicz w okolicach wsi Jaźwiny, ładnie położona działka rolna o pow 40 000m2 Grunt kl V i IV Dojazd drogą asfaltwą ok. 200m.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł2 044 m² 537,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka o powierzchni 1643m2 + prawo do wyłącznego korzystania z 401m2 lasu - ul. Jaśminowa w Smolcu. Otoczona lasem i zabudową jednorodzinną. Sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł740 m² 448,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 740 m to idealne miejsce na realizację marzeń o własnym domu. Położona w malowniczej miejscowości Wilkszyn, stanowi część nowo powstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 8000 m | mpzp | zabudowa jednorodzinna | Nowa Ligota Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 8000 m , położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł501 m² 638,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana ok. 500 m mpzp wrocław pawłowice Wymiary działki: 28,48 szerokość 16,47 długość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 500 m , położona we Wrocławiu.