dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

70,20 zł/m²31 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z witryną idealny pod salon kosmetyczny, kwiaciarnię, mały biznes biurowy, sklep. Bardzo dobra widoczność, duża gęstość zaludnienia. Przedstawiam Państwu doskonale położony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 109 500 zł79 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł47 m² 2 232,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Szukasz dla siebie lokalu pod małą gastronomię, usługi kosmetyczne, fryzjerskie, a może biurowe? Mam dla Ciebie ciekawy lokal na parterze w Śródmieściu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 160 m2 w ciągu handlowym lokali przy ulicy Kościuszki. Składa się z 2 pomieszczeń jedno ok 100 m2 i kolejne ok 50 m2 plus zaplecze socjalne. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z garażem, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym na poziomie -2, w budynku mieszkalnym przy ul. Przedmiejskiej 2-4. Cena m.p.: 60 000 PLN Jest to miejsce postojowe podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

25 zł/m²800 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli poszukujesz przestrzeni o maksymalnej widoczności, doskonałej dostępności i realnym potencjale sprzedażowym - ta oferta jest dla Ciebie. W centrum Stronia Śląskiego, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

167,70 zł/m²21 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na wynajem 20 m | Atal Towers, ul. Sikorskiego, wrocław Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Atal Towers przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

137,50 zł/m²16 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę wynajęcia lokalu handlowo-usługowego w samym sercu Rynku w Świdnicy. Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Trzebnica,dolnośląskie

19,96 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na wynajem Trzebnica, powierzchnia 100,2m2 *możliwość również kupna lokalu! :) lokzalizacja: lokal znajduje się na parterze, przy ul. Tadeusza Kościuszki. Świetnie rozbudowana infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 100 m 2 z działką o powierzchni 298m 2 w dzielnicy Podzamcze, ul. Hetmańska. Składa się z głównej sali, baru, 2 toalet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

47,01 zł/m²70 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia oferuję przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 70 m , położony przy ulicy Powstańców Śląskich 59C. Nieruchomość mieści się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

580 000 zł39 m² 14 720,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

71,88 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia - lokal usługowy 37,56 m | Wrocław, ul. Prądzyńskiego Oferujemy lokal usługowy po generalnym remoncie, położony na poziomie `0` z bezpośrednim wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

67,35 zł/m²134 m² 9 030 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 134,08 m, zlokalizowany na drugim piętrze budynku biurowego (brak windy). Powierzchnia biura obejmuje open space, dwa zamykane gabinety, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

59,80 zł/m²36 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 35,79 m . Wyposażenie i standard: - wykładzina podłogowa - Podwieszany sufit - Klimatyzacja / klimakonwektory - Otwierane okna - Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 65 m2 - ul. Grabiszyńska 9, wrocław Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m2, położony na I piętrze biurowca przy ul. Grabiszyńskiej 9 we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

44,10 zł/m²26 m² 1 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

I speak english do wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 26,18 m . Wyposażenie i standard: - wykładzina podłogowa - Podwieszany sufit - Klimatyzacja / klimakonwektory - Otwierane okna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

452 200 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferują do sprzedaży nowy apartament o pow 26,60 m2 z przynależnym tarasem, mieszczący się na parterze budynku Lokal znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Kilińskiego-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Akacjowa

Ślęza,dolnośląskie

220 000 zł20 m² 10 784,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal 20,4 m2. Przeznaczenie - biuro lub usługi. Lokal klimatyzowany, w pełni wykończony (nieumeblowany), w prestiżowym budynku. Lokalizacja: ślęza, ul. Akacjowa, budynek Multi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łasicka

Bolesławiec,dolnośląskie

38 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu znajdującego się w niezależnym budynku wolnostojącym przy ul. Łasickiej w Bolesławcu. Proponowana nieruchomość o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

50,39 zł/m²52 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

2600 + vat bez dodatkowych opłat kaucja 4000 zł wynajmę lokal parter, możliwe wejście Z ulicy Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojej firmy lub inwestycji? Ten lokal o powierzchni 51,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

38,08 zł/m²260 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest budynek przemysłowo/ biurowy. Całkowita powierzchnia ok. 260 m2, budynek wybudowany w latach 80. NIeruchomość znajduje się we Wrocławiu krzyki/borek. MIejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

430 000 zł28 m² 15 162,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie, usytuowanym w ekskluzywnym Resorcie ze spa. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

13,67 €/m²400 m² 5 467 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 400 m2 na 6 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

34,94 zł/m²83 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 83 m2 - ul. Grabiszyńska 9, wrocław Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 83 m2, położony na parterze biurowca przy ul. Grabiszyńskiej 9 we Wrocławiu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Strzelecka

Nowa Ruda,dolnośląskie

2 790 000 zł1 252 m² 2 229,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Nowej Rudzie na Ziemi Kłodzkiej. Obiekt położony u podnóża Góry Św. Anny w zacisznej, zielonej części miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy | gotowy | od zaraz | parter | ogród | 23% vat Lokalizacja : Święta Katarzyna Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 55,5 m , zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław, dzielnica Psi Pole, osiedle Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 62 Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy, idealny dla firm poszukających komfortowych warunków pracy w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²185 m² 10 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 185 m znajdujący się na 3 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zielona

Stronie Śląskie,dolnośląskie

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni w nowoczesnej Galerii Handlowej położonej w centralnej części Stronia Śląskiego, przy ul. Zielonej - głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

118 zł/m²400 m² 47 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacha

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł79 m² 12 108,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy przy ul. Bacha - tuż obok ul. Wyszyńskiego Metraż: 79,20 m2 Blok z 2000 roku Wejście bezpośrednio z ulicy Czynsz: 1550 zł Spółdzielcze-własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

64,08 zł/m²52 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 51,5 m2 - ul. Grabiszyńska 9, wrocław Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 51,5 m2, położony na pierwszym piętrze biurowca przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij