dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 230 zł30 m² 18 498,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ekskluzywny Apartament o powierzchni 29,69m2 apartament premium W inwestycji mikroklimat panoramiczny widok na zielony wrocław doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem długo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

36 zł/m²25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia oferuję lokal usługowo- handlowy położony na parterze kamienicy. Lokal o powierzchni 25 mkw , z bezpośrednim wejściem z chodnika położony jest przy głównej ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

45 000 zł18 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Czartoryskiego we Wrocławiu (psie Pole- poświętne). Miejsce wygodnie usytuowane względem windy i wjazdu. Budynek z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Lubin,dolnośląskie

65,57 zł/m²61 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia doskonały lokal W lubinie na oś. Przylesie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal wykończony W nowym budownictwie pod wszelką działalność usługową/biurową/handlową. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł22 m² 15 777,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy w centrum Wrocławia przy ulicy Tęczowej (róg Kolejowej). Lokal w bardzo dobrej lokalizacji, na parterze, doskonały na usługi lub handel. W sąsiedztwie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł62 m² 14 409,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu ofertę zakupu gotowego lokalu, idealnie przygotowanego do prowadzenia działalności gastronomicznej lub innego rodzaju biznesu. Lokal znajduje się zaledwie 1 km od centrum miasta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Marsa

Legnica,dolnośląskie

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale usługowe w budynku handlowo-usługowym na osiedlu Kopernik w Legnicy. Nieruchomość jest obecnie w większości wynajęta stałym najemcą, co daje duży dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal użytkowy W ścisłym centrum kłodzka - na sprzedaż doskonała lokalizacja handlowa Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Kłodzka przy ul. Wojska Polskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

47,30 zł/m²74 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 74 m2, położony na parterze budynku zlokalizowanego w samym Centrum Miasta! Świetna lokalizacja! Doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu typu usługi, handel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kolejowa

Dobroszyce,dolnośląskie

28,70 zł/m²108 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal wolnostojący pod biuro, usługi lub magazyn | Dobroszyce | 108 m | Działka 3,6 arów Dobroszyce - lokalizacja z potencjałem! W bliskiej odległości stacja kolejowa , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

56,60 zł/m²53 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam na prezentację lokalu użytkowego o powierzchni 53 m2, położonego przy ul. Nowowiejskiej. Lokal składa się z trzech pomieszczeń: od frontu części głównej z dużą witryną ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²92 m² 5 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal w samym centrum Wrocławia, idealny na usługi! Lokal ma powierzchnie 91,90 m2, na którą w tym momencie składają się 3 gabinety, poczekalnia z sekretariatem oraz mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mydlana

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²33 m² 1 947 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal biurowy na Swojczycach.! oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Lokal o powierzchni 33 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal o powierzchni około 50 m zlokalizowany w budynku Corte Verona, przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze budynku z windą. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Legnica,dolnośląskie

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

80,95 zł/m²21 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 21 m2, na parterze budynku, zlokalizowanego w ścisłym rynku Lubina. Lokal posiada salę sprzedaży oraz zaplecze socjalno-toaletowe. Ściany w tynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

4 549 999 zł541 m² 8 417,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w malowniczej Sobótce, zaledwie 35 km od Wrocławia. Obiekt znajduje się na działce o powierzchni 0,75 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okrzei

Legnica,dolnośląskie

55 zł/m²130 m² 7 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

DO wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 130 m2 przy ulicy Okrzei w Legnicy, znajduje się on w reprezentatywnej kamienicy w dzielnicy Tarninów na 1 piętrze, znajdującej się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 572 500 zł185 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

1 179 900 zł100 m² 11 799 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni 100m2, wynajęty przez sieć sklepów monopolowych Duży Ben. Jest to 2-poziomowy pawilon o pow. 100m2, znajdujący się na 109-metrowej działce. Na dole:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

43 zł/m²185 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kiełczów,dolnośląskie

1 899 997 zł449 m² 4 231,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy w stanie surowym zamkniętym o pow. 449m2 Znajduje się na ogrodzonej działce o łącznej pow 3300m2 Stan surowy zamknięty- budynek z 2024 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Świętokrzyska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł147 m² 8 526,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: lokal użytkowy z parkingiem Wrocław, nadodrze uwaga : Ponieważ lokal posiada dwa osobne wejścia, jedno do przyziemia oraz drugie na parterze, istnieje możliwość wyodrębnienia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Legnica,dolnośląskie

40 zł/m²87 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokali użytkowych Centrum Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne lokale użytkowe, idealne na biura, usługi lub handel. Lokale są gotowe do użytkowania i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy