dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 667 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 667 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

68,09 zł/m²235 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Połowa piętra w nowoczesnym biurowcu z osobną z dedykowaną klatką schodową do lokalu na Bielanach Wrocławskich. Powierzchnie biurowe - 240 m2 (w tym części wspólne: korytarz, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

1 545 000 zł83 m² 18 614,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

na sprzedaż lokal usługowy z witrynami od al. Armii Krajowej oraz ul. Nyskiej, położony na parterze budynku zrealizowanego przez dewelopera Toscom w 2020r. Lokal przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł51 m² 11 900,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojej firmy lub inwestycji? Ten lokal o powierzchni 51,26 m , położony przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu, to propozycja, która łączy komfort, prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Irysowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

66,17 zł/m²235 m² 15 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Połowa piętra w nowoczesnym biurowym z osobną z dedykowaną klatką schodową do lokalu na Bielanach Wrocławskich. Powierzchnie biurowe -235 m2 (w tym części wspólne: korytarz, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubań

Lubań,dolnośląskie

22,86 zł/m²140 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

lokal handlowo- usługowy, biurowy, pow. 140 m2, i piętro, centrum, lubań! Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni 140 m2, położony na I piętrze kamienicy, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²120 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For english please swipe down or call us to discuss the details Do wynajęcia: lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji - Stare Miasto Lokalizacja: centrum miasta Powierzchnia biura: 120 m Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

120 zł/m²66 m² 7 920 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odstępne tylko 69 tyś netto Lokal usługowo/hanldowy o powierzchni 66 m2 w doskonałym położeniu. Nieruchomość usytuowana przy wrocławskim Rynku - 50 metrów od płyty głównej. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

69,72 zł/m²109 m² 7 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo/hanldowy o powierzchni 109 m2 w doskonałym położeniu. Nieruchomość usytuowana przy ulicy Kiełczowskiej przy wjeździe do Wrocławia z Kiełczowa Obecnie prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rzeźnicza

Wrocław,dolnośląskie

70 zł/m²52 m² 3 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz biura o wysokim standardzie? Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie! Pragnę zaprezentować lokal przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu. Lokal składa się z open space, 1 gabinetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

88 zł/m²50 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

For english please swipe down or call us to discuss the details Do wynajęcia: lokal użytkowy w prestiżowej lokalizacji: rynek Powierzchnia lokalu: 50 m Lokal mieści się na 2 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²35 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For english please swipe down or call us to discuss the details Do wynajęcia: lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji: rynek Powierzchnia lokalu: 35 m Lokal mieści się na 1 pietrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

18 €/m²67 m² 1 201 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal użytkowy położony na parterze budynku wielorodzinnego o powierzchni 66,71 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Namysłowska

Wrocław,dolnośląskie

1 215 000 zł77 m² 15 697,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przestronny lokal na Śródmieściu gotowy na Twój biznes Są miejsca, które od razu dają poczucie profesjonalizmu i komfortu. To jedno z nich. Lokal położony przy ul. Namysłowskiej 2a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

12,57 zł/m²158 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Opis lokalizacja: oborniki Śląskie ul. Marii Curie -skłodowskiej 29 układ lokalu: lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

72,45 zł/m²55 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na otwarcie swojej kawiarni, lub innego biznesu? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do wynajęcia przestronny i świetnie zlokalizowany lokal usługowo-handlowy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł47 m² 13 170,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Do sprzedania lokal handlowo usługowy w znakomitej lokalizacji przy ul. Marcina Kromera. Lokal jest gotowy do rozpoczęcia działalności bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

19 €/m²61 m² 1 163 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy w Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal usługowy na parterze w ciągu handlowo- usługowym, o powierzchni całkowitej 61,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

48,89 zł/m²90 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bezpośrednia! Polecamy 90 metrowe biuro we Wrocławiu ul Karkonoska 59, nieopodal wylotu z miasta. Biuro po remoncie, do wynajęcia od 10 kwietnia Biuro składa się z 3 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

18 €/m²78 m² 1 411 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal użytkowy w Centrum Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal idealny pod usługi położony jest na parterze budynku wielorodzinnego w ciągu handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krupnicza

Wrocław,dolnośląskie

79,28 zł/m²57 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nietuzinkowy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul. Krupnicza we Wrocławiu. Przeznaczenie najmu - usługi, handel, gastronomia, biuro. Lokal jednopoziomowy o wielkości 56,76 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 802 361 zł194 m² 24 798 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy w centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż lokal o powierzchni 193,66 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²83 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia narożny lokal usługowy z witrynami od al. Armii Krajowej oraz ul. Nyskiej, położony na parterze budynku zrealizowanego przez dewelopera Toscom w 2020r. Lokal przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem biurowo-usługowym w zabytkowej kamienicy o metrażu 240.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł158 m² 6 311,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Układ lokalu: lokal parterowy o powierzchni ok. 158 m2 składający się z sali głównej oraz wydzielonych 6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenia socjalnego. Duże witryny z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²113 m² 6 780 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 113m2 z przeznaczeniem usługowo-biurowym zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy

Świdnica,dolnośląskie

28 zł/m²150 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy. Idealny na salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinety masażu itp. Lokal znajduję się w budynku handlowym z dużym ruchem przy blokach mieszkalnych nad zalewem. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²29 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

29 zł/m²190 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 190 m2 na ulicy Metalowców. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem, ul. 11 Listopada

Szklarska Poręba,dolnośląskie

4 400 000 zł600 m² 7 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

8 apartamentów zlokalizowanych w 4 budynkach wolnostojących, w odległości 150m od wyciągu narciarskiego. Oferta obejmuje sprzedaż działki o powierzchni 3045m2, na której znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 899 998 zł450 m² 4 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal użytkowy pow. 450m2 Dodatkowo ogrodzona działka (3300 m2) Działka przy budynku do zaaranżowania na ogród lub parking Wielkość działki pozwala na 4 bramy wjazdowe Posiada dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Bohaterów Getta

Zgorzelec,dolnośląskie

45,18 zł/m²66 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo usługowy znajdujący się w centrum Zgorzelca przy ul. Bohaterów Getta. Lokal położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

71,09 zł/m²45 m² 3 199 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny przy Legnickiej z ogródkiem Do wynajęcia lokal przy ul Legnicka 27 Lokal gastronomiczny, ogródek przed lokalem Lokal wynajem 3200z netto plus zarządca 1499zl netto Oferta.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij