dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Lubin,dolnośląskie

32,66 zł/m²132 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! wynajmij perfekcyjny magazyn dla twojego biznesu! Oferujemy Państwu na wynajem halę / magazyn / duży lokal użytkowy w Lubinie, w bardzo dobrej lokalizacji! Jeśli szukasz idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37,23 zł/m²51 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajmę lokal położony w dobrym miejscu - centrum Wałbrzycha. Lokal znajduje się przy r uchliwej ulicy, naprzeciw przystanku. Nadaje się na działalność ( usługową, handlową , itp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

979 990 zł154 m² 6 359,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!. . Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym, położony w centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 20 m 2 , składa się z sali oraz wc. Po dawnym fryzjerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kilińskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

131,58 zł/m²27 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul Kilińskiego , w nowym apartamentowcu z wejściem bezpośrednio z zewnątrz oraz klatki schodowej. Nieruchomośc zlokalizowana bezpośrednio przy głownej drodze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Dunikowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

27,22 zł/m²36 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę duży garaż - halę o powierzchni 36m2 w dzielnicy Piaskowa Góra przy ulicy Dunikowskiego. Garaż ma dwie osobne bramy, jest w stanie nowym, podłoga betonowa gładka i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

24,19 zł/m²62 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia wyremontowany lokal handlowo-usługowy na Rynku w Dusznikach-Zdroju. Po generalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe, gwarantuje komfortowe warunki pracy przez cały rok Posiada dwie duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 572 500 zł185 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²65 m² 3 575 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta wynajmu biura 65 m ul. Karkonoska 59 Zapraszamy do wynajmu przestronnego biura o powierzchni 65 m zlokalizowanego na parterze przy ul. Karkonoskiej 59. Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

60,30 zł/m²29 m² 1 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 28,99 m Wyposażenie i standard: - wykładzina podłogowa - Podwieszany sufit - Klimatyzacja / klimakonwektory - Otwierane okna - Pełne okablowanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

81 zł/m²55 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> gotowy do przejęcia biznes > duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > klimatyczny wystrój Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 55,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

24,44 zł/m²45 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy mieszczący się w przy ul. Głównej 1b na Piaskowej Górze. Lokal dobrze widoczny od ulicy Wrocławskiej oraz ul. Głównej. Wejście bezpośrednio z parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Wrocławska

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy mieszczący się w przy ul. Głównej 1b na Piaskowej Górze. Lokal dobrze widoczny od ulicy Wrocławskiej oraz ul. Głównej. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

27,27 zł/m²16 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia murowany garaż o pow. 16,5m2, położony tuż przy Rynku na ul. Biskupiej. W nieruchomości brak prądu. Świetna lokalizacja. Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

133 zł/m²105 m² 13 965 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy - wynajem - Strzegomska - Centrum Nowego Dworu Lokal handlowo - usługowy mieszczący się na parterze nowoczesnego budynku handlowo-biurowego przy głównej ulicy w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krzyki - ok. ul. Zielińskiego - atrakcyjny lokal usługowy na sprzedaż, idealne miejsce do prowadzenia działalności! Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal z potencjałem o pow. 60,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

200 zł/m²15 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia mały lokal gastronomiczny w Centrum Wrocławia! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Lokal składa się z sali sprzedaży ( na której jest instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek

Trzebnica,dolnośląskie

1 639 000 zł414 m² 3 960,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowa i świetnie położona restauracja w samum centrum Trzebnicy, idealna pod inwestycję. Lokalizacja: trzebnica to miasto położone na północ od Wrocławia, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

64,76 zł/m²105 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowo-handlowy w wyremontowanej kamienicy przy ulicy Oleśnickiej. Atuty: - miejsce na witrynę/reklamę - Bliskość centrum miasta - Świetny dojazd mpk z każdej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37,23 zł/m²51 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Otwarta

Wrocław,dolnośląskie

42,22 zł/m²45 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For english please swipe down or call us to discuss the details. Na sprzedaż: zakład sushi "hirosaki Sushi House" Opis lokalu: powierzchnia: około 45 m Gotowy do dalszego prowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

160 zł/m²19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia ostatni wolny w Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze w tym mieście centrum handlowym o najwyższym europejskim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60,06 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowy w centrum Wałbrzycha. Znakomita lokalizacja. Bezpośrednio przy przystanku autobusowym. Duże natężenie ruchu pieszych. Lokal doskonały na biuro, gabinet, handel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

37,23 zł/m²51 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

100,02 zł/m²46 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > duży open space Na wynajem lokal usługowy zlokalizowany przy ul. Nowowiejskiej 128, plac Grunwaldzki. Położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89,16 zł/m²28 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Do wynajęcia lokal użytkowy handlowo-usługowo-biurowy w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się sali sprzedaży 23,04m2, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²58 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

English below/українська Preferowanymi najemcami są osoby prowadzące działalność gospodarczą - wystawiamy fakturę vat. Do wynajęcia nowoczesne, słoneczne i w pełni wyposażone biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 807 000 zł506 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Oferuję na sprzedaż lokal usługowy z rynku pierwotnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

60,30 zł/m²25 m² 1 524 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 25,28 m . Wyposażenie i standard: - wykładzina podłogowa - Podwieszany sufit - Klimatyzacja / klimakonwektory - Otwierane okna - Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

655 000 zł108 m² 6 064,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 108m 2 , który może również zostać dostosowany na potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z zapleczem. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

100,02 zł/m²46 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krzykowska

Krzyków,dolnośląskie

36,67 zł/m²750 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Negocjuje w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! cena najmu netto! Nowoczesny i ekskluzywny budynek usługowy oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 338 000 zł84 m² 16 001 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 83,62m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

40,91 zł/m²440 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, rynek układ biura: 1 piętro: duży open space, salka, mały gabinet, aneks kuchenny, toalety oraz recepcja - łączna powierzchnia to 220 m2 - możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Letnia

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²109 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu lokalu o powierzchni 109,04 m2, usytuowanego w pięknej willi na Krzykach. Willa z lat 60-tych, podzielona jest na trzy niezależne lokale, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

25,57 zł/m²704 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 704 m2 usytuowany w centrum Oleśnicy. Idealnie pod sklep chiński, meblowy lub siłownię! Główna powierzchnia handlowa, węzeł sanitarny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł119 m² 2 768,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania lokal użytkowy z możliwością podziału i na dwa lokale i zamiany na lokale mieszkalne. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 119,2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij