dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 681 ogłoszeń

1 999 000 zł1 322 m² 1 512,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej, położonej w Kamiennej Górze, kilka minut od wjazdu na drogę ekspresową S3.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²113,79 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: paweł Grzesik telefon   Polecam na wynajem atrakcyjny lokal usługowy z dużymi witrynami usytuowany na parterze budynku przy ul. Brylantowej, o powierzchni 113,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73,90 m² 6 211 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas! Prezentujemy na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni użytkowej 73,90m2, składający się z trzech osobnych pomieszczeń, dużego holu, kuchni jako pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal komercyjny zlokalizowany w centrum miasta, dzielnica Śródmieście, boczna ul. Jedności Narodowej. Zapraszam biura do współpracy - dobrze doświetlony (duże witryny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowy apartamentowiec w stanie deweloperskim w centrum miasta położony 330 m od ul. Zdrojowej. Doskonała cena za 1m2. Budynek o ciekawej architekturze nawiązującej do przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy lokal (parter/piwnica) o powierzchni 200m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum Starego Miasta w Głogowie. Lokal posiada niewielką działkę na.

Szczegóły ogłoszenia

33,49 zł/m²104,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Kupujący / Najmujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy o powierzchni 104,5 m2. W jego skład wchodzi: sala sprzedażowa z dużą witryną 3 pomieszczenia biurowe /.

Szczegóły ogłoszenia

14,10 zł/m²390 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu budynku magazynowego oraz placem manewrowym przy ul. Okrężnej 28 w Świdnicy. Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego. W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

22,90 zł/m²214 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w samym rynku w Nowej Rudzie, zapraszamy inwestorów do kontaktu. Polecamy lokal o powierzchni 214 metrów kwadratowych w samym rynku Nowej Rudy, tuż obok ratusza. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca, które zapewni Twojemu biznesowi realną ekspozycję i stały napływ klientów? Ten lokal to doskonałe połączenie lokalizacji, potencjału i elastyczności aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: dobre usytuowanie, spore natężenie pieszych i aut, w pobliżu dogodny parking. Idealny na: sklep, usługi, siedzibę firmy. Rozkład: duża sala usługowo sprzedażowa(ponad 50m2),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

oferujemy narożny lokal położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego z dużymi, wyeksponowanymi witrynami. W bezpośredniej okolicy lokalu znajduje się zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

108,02 zł/m²78,69 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego, zlokalizowanego we Wrocławiu, przy ulicy Henryka Sienkiewicza. Prezentowany lokal o wielkości niespełna 80 m2 zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł171,50 m² 4 361,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży lokalu użytkowego mieszczącego się na parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Oferowana nieruchomość to lokal użytkowy aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²352 m² 18 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

200M do rynku! Świetna lokalizacja - ul. Świętego Antoniego Szanowni Państwo, przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej odrestaurowanej kamienice w samym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

| najemca nie płaci prowizji | Prezentujemy Państwu lokal użytkowy w nowoczesnym budynku klasy A , w stanie deweloperskim. Przeznaczenie lokalu : usługowe, handlowe, gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł570 m² 8 596,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 39 000 netto/miesięcznie! Otoczenie nieruchomości: różanka to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do sprzedania funkcjonalny lokal użytkowo-usługowy o powierzchni 41,00 m , położony w Lubaniu. Nieruchomość stanowi dobudowaną przybudówkę i znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

39,58 zł/m²151,60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul. Bankowa, jelenia Góra Przedstawiam Państwu lokal użytkowy zlokalizowany przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

27,50 zł/m²200 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m2, składający się z parteru oraz piwnicy. Lokal znajduje się w stanie deweloperskim - to przestrzeń do własnej aranżacji, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

106,37 zł/m²64,87 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy | 64,87 m | duże witryny | parter Nowy lokal usługowy na wynajem w prestiżowej inwestycji przy Armii Krajowej 7 (krzyki). Powierzchnia lokalu 64,87 m , parter, duże.

Szczegóły ogłoszenia

23,80 zł/m²758,44 m² 18 051 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Jana Pawła II 7, ścinawa Powierzchnia uż.: 758,44 m2 Liczba pomieszczeń: 25 Grunt: dz. ewid. nr 235 obręb 2, o pow.1 499 m Cena: 23,80 PLN/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

80,72 zł/m²22,30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 20 m w dwupiętrowym obiekcie łączącym w sobie estetykę i funkcjonalność. Budynek położony jest bezpośrednio przy drodze miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł72 m² 15 972,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pawilon rzemieślniczy przy pl. Jana Pawła II. Lokal użytkowy położony w kompleksie pawilonów rzemieślniczych przy Pl. Jana Pawła II / Zelwerowicza/ Sokolniczej. Lokal o powierzchni 72 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²119,53 m² 4 781 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Ppkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu użytkowego na parterze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Pułaskiego 52. Lokal złożony jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł119 m² 2 100,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość powierzchni 115 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny lokalu od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o powierzchni 10 m w centrum miasta Wrocławia, położony w podziemiu w zadbanym budynku. Lokal znajduje się na terenie zamkniętym (wjazd za szlabanem), co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł225 m² 11 066,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 220 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Nowy narożny lokal usługowy | witryny od ulicy | blisko centrum Na wynajem nowy lokal usługowy w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulicy Pereca i Grochowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Wrocław / fabryczna / stabłowice Do wynajęcia od zaraz powierzchnia biurowo-usługowa, łącznie 176 mkw. Parter. Całość 176m ( 123m duża sala + 23 mała sala + 10 m + toalety ) Cena czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic: jedności Narodowej, poniatowskiego, roosvelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

66,76 zł/m²44,19 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *wolne od 01.06.2026* Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 44,19 m2 przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

18,98 zł/m²147,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej powierzchni 147,50 m2 znajdującego się w przyziemiu budynku dworca Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

13 600 000 zł1 264 m² 10 759,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:52

 

Parking:garaż

Na sprzedaż - nowoczesny budynek biurowy z magazynem oraz możliwościami rozwoju, zlokalizowany w Siechnicach k. Wrocławia z bezpośrednim dostępem do Obwodnicy Wschodniej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 922 zł70,37 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy na Piaskowej Górze na terenie dozorowanym. umiejscowiony w pawilonie wolnostojącym. sala główna 40 m2 zaplecze 8 m2 zaplecze socjalne 5 m2 Nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł717 m² 3 277,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Idealne pod inwestycję Na sprzedaż kamienica przy ulicy Okrzei w Legnicy o powierzchni 717 m2 położona na ogrodzonej działce 1100 m2 z prywatnym parkingiem na około 15 samochodów.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij