dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 682 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 682 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 270 m , usytuowany w atrakcyjnej części Wałbrzycha, na strefie ekonomicznej, tuż obok Urzędu Skarbowego. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

47,50 zł/m²200 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

DO wynajęcia: nowoczesne Biuro 200 m (całe piętro) Wrocław, muchobór blisko aow! Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy we Wrocławiu? Prezentujemy prestiżową powierzchnię biurową.

Szczegóły ogłoszenia

63,89 zł/m²72 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lubin, wynajmę lokal, 4600 zł, 72m2. Lokal usługowy do wynajęcia o powierzchni 72 m2 + piwnica 72m2 Lubin , położony w atrakcyjnej części Lubina -osiedle Ustronie, ul.Budziszyńska. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł44 m² 1 818,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo- usługowym, położony przy centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 44m 2 , składa się z sali ok. 23m 2 , zaplecza oraz wc. Od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

1 879 000 zł89 m² 21 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Inwestycja Marzeń w Karkonoszach! Ekskluzywny Apartament z Widokiem na Szrenicę i Tarasem. Lokalizacja: szklarska Poręba Cena: 826 000 zł netto Powierzchnia: 58 m Opis Apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 52 m.kw. położony na 2 piętrze w budynku przy ul. Sądowej. Lokal dwustronny, słoneczny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Funkcjonalny układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł24,01 m² 3 123,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność tylko U nas lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu lokal użytkowy w centrum Jedliny Zdrój ul. Piastowska. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata kapitału, pod.

Szczegóły ogłoszenia

16,49 €/m²130,05 m² 2 145 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130,05 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Legnica, lokal pod usługi, biuro, sklep, wynajem. DO wynajęcia lokal W ścisłym centrum legnicy O pow. 64 m2. Położony przy głównym deptaku starego miasta. Lokal do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajmu lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym. Prezentowany lokal to nieruchomość o powierzchni 57 m , składająca się z trzech poziomów, co.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²405 m² 18 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro o powierzchni 405 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-parkingowym Rozkład: open-space - umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w kompleksie mercus w którym działają: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w Boguszowie-Gorcach (boguszów) o powierzchni 80m2. Lokal do własnej aranżacji z chęcią uczestniczenia w kosztach ze strony właściciela. Lokal Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo - Usługowy, doskonała Lokalizacja - zobacz film Zobacz Film Jeśli szukasz lokalu z potencjałem, w strategicznej lokalizacji, który możesz wyremontować i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł334 m² 3 293 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek handlowo - usługowy położony w samej Świdnicy! Budynek w zwartej zabudowie - jedna ściana jest wspólna z sąsiadem. Na powierzchnię budynku składają się dwa poziomy: - parter:.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia miejsca w poczekalni wyremontowanego budynku dworca pkp Smolec z przeznaczeniem na ustawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 440 zł56,80 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 56,80 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

65,38 zł/m²26 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 29 m, położony na III piętrze trzypiętrowego budynku biurowego (bez windy) na Klecinie. Lokal składa się z dwóch przechodnich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia narożny lokal usługowy z witrynami od ul. Szczytnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca Green Day oraz w pobliżu Campusu Grunwaldziego. Lokal przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy po kapitalnym remoncie i z całym wyposażeniem w Świebodzicach. Do nieruchomości przynależy działka o powierzchni 167 m2 .Lokal przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biuro 260 m | Radwanice | 6 pokoi | Miejsca parkingowe | Blisko Wrocławia Oferujemy funkcjonalną przestrzeń biurową o powierzchni 260 m , położoną na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy 98,5 m, na parterze, w ścisłym centrum miasta - w miejscu, które codziennie przyciąga klientów dzięki dużemu ruchowi pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu lokalu użytkowego o powierzchni 36,23m2 zlokalizowanego na parterze budynku dworca przy ul. Polnej 5.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 40 m2 zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna, oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina.

Szczegóły ogłoszenia

41 zł/m²36,80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia. Idealnie nadaje się na salon kosmetyczny ze względu na doprowadzoną wodę, biuro, gabinet medyczny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²79,40 m² 4 446 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o metrażu 79,40 m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Układ pomieszczeń: - pokój - 26,40 m2, - pokój - 27, 60 m2 - Pokój - 21,80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu - wykończone lokale usługowe | wysoka (granica wrocławia - ołtaszyn) Lokalizacja: wysoka, tuż przy granicy z Wrocławiem - Ołtaszyn Powierzchnia lokali: 41,2 m oraz 41.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa klasy A - ul. Komandorska, wrocław - Krzyki Do wynajęcia funkcjonalna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa o powierzchni 145 m brutto , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²99,01 m² 1 386 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Budynek posadowiony jest na Starym Mieście, blisko głównych arterii komunikacyjnych i jednego.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 970 m² 431,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum Góry: - w pobliżu kluczowych udogodnień publicznych, - z licznymi miejscami parkingowymi, - przeznaczony na cele.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 007 zł122,93 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,93 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł55 m² 2 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowa cena Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 55 m , położony przy ulicy Wałbrzyskiej w Świebodzicach. Lokal przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

5,34 zł/m²281 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 281,00 m2 wraz z rampą o powierzchni 124 m2. Magazyn wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²174 m² 9 744 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronny, wyposażony lokal biurowy o metrażu 174 m2 w biurowcu zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia. Najemca nie płaci prowizji. Układ pomieszczeń: - open space -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł63,70 m² 2 496,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal użytkowy w Jaworzynie Śląskiej. Świetne połączenie komunikacyjnej z Wrocławiem i nie tylko(pkp). Lokal położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²135 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 4 pomieszczenia biurowe, pokój socjalny z kuchnią, łazienką wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

23,08 zł/m²260 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal handlowo-usługowy Z potencjałem, do wynajęcia, powierzchnia 260 M2, parter, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy (handlowy, usługowy) o pow. 46,1 mkw. położony na parterze budynku handlowo usługowego przy ul. Armii Krajowej 28b. Armii Krajowej to ulica o silnym natężeniu ruchu pieszego.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij