dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

53,57 zł/m²140 m² 7 505 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Top/140m2/ołtaszyn/klinika/biuro Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 140,1 m kw., który znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Na lokal składa się 6 pomieszczeń* (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

65 zł/m²300 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij wyposażoną restaurację Szukasz pomysłu na biznes od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie. Mamy do wynajęcia restaurację w pełni gotową do działania od 1 dnia. Istnieje dostosowanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

73 zł/m²100 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal gastronomiczny, w której z powodzeniem funkcjonuje restauracja z 8-letnim stażem w centrum Wrocławia! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Lokal gruntownie wyremontowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 195 000 zł55 m² 21 727,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo - biurowy top Ogrody hallera Witryna Lokal na sprzedaż w prestizowym osiedlu Ogrody Hallera. Lokal pod każda działalność usługowa, handlowa, biurową. Lokal posiada media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Parkowa

Krośnice,dolnośląskie

820 000 zł1 100 m² 745,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam Nieruchomość Dom mieszkalno/ usługowy ścisłe centrum Krośnic- dolina Baryczy. -350/1100m2 powierzchni -parter- 3 zyskowne lokale usługowe ( działające), ubezpieczenia, gastronomia -piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

20 zł/m²10 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym przy ul. Krętej 21-23 we Wrocławiu. Cena 200 zł/m-c. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 200 zł. Zapraszam do kontaktu - -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Polne

Lubin,dolnośląskie

1 550 000 zł424 m² 3 655,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek usługowo-biurowy o wysokim standardzie. Idealny na prestiżową siedzibę firmy. Lubin - nieruchomość o pow. całkowitej 424 ,90m2 posadowiona na działce o pow. 492m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

102,54 zł/m²39 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Ołtaszynie kosmetyka/ biuro parter witryna Lokal do wynajęcia pod usługi/ biuro parking, duże witryny nowy blok / Media Miejskie biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

119 000 zł15 m² 7 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal położony przy ul. Złotoryjskiej 120a w Legnicy. Składa się z dużego i ustawnego pomieszczenia głównego oraz łazienki. Łączna powierzchnia wynosi 15 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

74 zł/m²116 m² 8 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 116 m2 na Starym Mieście. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności biurowej lub usługowej. Dostęp do obiektu 24h/7 dni w tygodniu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

1,25 zł/m²1 600 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość gruntowa zabudowana, uzbrojona w place manewrowe dla dużych samochodów dostawczych, dobrze dostosowana do funkcji produkcyjno-magazynowej. Współczynnik zabudowy - Niski. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²80 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 80m2. Parter. 3 duże pokoje biurowe, aneks kuchenny, toaleta. Przed biurem przynależne miejsca parkingowe. Dobry dojazd do aow. Dojazd mpk i pkp. Czynsz łączny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

53,57 zł/m²280 m² 14 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Pod gastronomie okazja 300m2 krzyki! Lokal do wynajecia pod dowolna działalnosc , lokalizacja przy Armii Krajowej Wolne od zaraz Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

63,26 zł/m²264 m² 16 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w centrum, gotowy do wprowadzenia, parking Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową 264 m2 w nagradzanym budynku biurowym klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

26 zł/m²500 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal daje możliwość prowadzenia dowolnej działalności, nadaje się np.na siłownię, sklep, magazyn, działalność usługową itp. Cena 26złm2 + opłaty dodatkowe ok.12zł do każdego m2 Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

69,98 zł/m²171 m² 11 970 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajmem lokal usługowy przygotowany do prowadzenia działalności gastronomicznej w centrum miasta. Zalety: + Położenie Budynku w ścisłym centrum miasta + Nowoczesna architektura + Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

159 zł/m²40 m² 6 360 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Starym Mieście - do własnej aranżacji ( możliwość aranżacji ogródka zewnętrznego , gotowy) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przytulny lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno z roletą o strony ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

115 zł/m²200 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny tuż przy głównej płycie Rynku, z bardzo intensywnym ruchem pieszych - do odstąpienia najem. Lokal liczy sobie 200m2 powierzchni użytkowej. Składa się z: -dużej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

63,84 zł/m²1 120 m² 71 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal w centrum, gotowy do wprowadzenia, parking Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową 1220 m2 w pięknym, nagradzanym budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w centrum opis: lokal usługowy z witryną o powierzchni całkowitej 36 m2 położony na parterze zadbanej kamienicy wrocławskiego Śródmieścia. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

63,22 zł/m²2 300 m² 145 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia komercyjna klasy A w centrum, parking Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalną i komfortową powierzchnię biurową 2300 m2 w nagradzanym budynku biurowym klasy A w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Skargi

Wrocław,dolnośląskie

90,57 zł/m²53 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: stare Miasto/ 250 m od Galerii Dominikańskiej Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 53 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0 Winda: tak Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²65 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia niezależny moduł - 3 pokoje biurowe + magazynek po remoncie, na parterze w biurowcu zlokalizowanym przy Al. Karkonoskiej, nieopodal wylotu z Wrocławia! Dostęp do budynku 24/7, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

141,67 zł/m²120 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo handlowy z możliwością gastronomii. Lokalizacja: wrocław- stare Miasto Lokal użytkowy o pow. 120 m2 z witryną, położony na parterze we Wrocławiu przy ul. Oławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

43,10 zł/m²58 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Komfortowy lokal przy dużym osiedlu Traczyk Nieruchomości prezentuje funkcjonalny, estetycznie wykończony lokal usługowy na wynajem, położny w Wysokiej, tuż przy wrocławskich Partynicach. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

59,60 zł/m²250 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w kamienicy na płycie Wrocławskiego Rynku! Idealne miejsce pod usługi, handel czy gastronomię. Opis Lokal na poziomie "-1", w 7-kondygnacyjnej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

45,22 zł/m²25 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w kameralnym budynku przy głównej arterii w Centrum. Idealny dla Twojej firmy z oddzielnym wejściem, prestiżowy moduł biurowy, handlowy lub usługowy o pow. 25,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

68,35 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 109,73 mkw. Lokal na parterze budynku biurowo-usługowego z 2014 roku , na Klecinie przy ulicy Wałbrzyskiej 6,8. Budynek nowoczesny, z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

69,85 zł/m²199 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Witryna w kameralnym budynku przy głównej arterii w Centrum. Idealny dla Twojej firmy z oddzielnym wejściem, prestiżowy moduł biurowy, handlowy lub usługowy o pow. 199,71 m 2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²250 m² 16 250 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w kamienicy, na płycie Wrocławskiego Rynku! Idealne miejsce do prowadzenia biura, usług, handlu czy gastronomii. Opis Lokal o powierzchni 250 n2, na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz biura z dwoma pokojami? Zależy Ci na prestiżowym adresie? Potrzebujesz przestrzeni socjalnych na wyłączność? Mam dla Ciebie biuro w prestiżowym miejscu! Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

52,82 zł/m²60 m² 3 164 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na osiedlu Psie Pole Funkcjonalny lokal do wynajmu dla podmiotów poszukujących atrakcyjnej lokalizacji w dobrej cenie oraz niewielkiego metrażu, idealnie nadaje się na punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²453 m² 27 166 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Zapraszamy do składania ofert najmu na powierzchnię biurową w obiekcie Ślężna Park. Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 452,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam Państwu do wynajmu lokal znajdujący się w otoczeniu nowych budynków i rozwijającego się osiedla na Starym Mieście. Wyjątkowe położenie w Centrum w kameralnej części ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krótka

Sobótka,dolnośląskie

449 055 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: ***lokal dostępny od zaraz*** Polecam Państwu ofertę zakupu lokalu o powierzchni 52,83m2. Okolica: lokal znajduje się w w centrum Sobótki, obok rynku. Do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

60,19 zł/m²108 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Reprezentacyjny Biurowiec Klasy A w Centrum Idealny dla Twojej firmy z oddzielnym wejściem, prestiżowy moduł biurowy 108,49 m 2 do dowolnej aranżacji. Jeżeli uważasz, że Twoje biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

1 340 380 zł92 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca pod swój biznes? Chcesz kupić lokal, który przyniesie Ci zyski? Chcesz zabezpieczyć się przed inflacją? Przedstawiamy Ci inwestycję przy ulicy Borowskiej we Wrocławiu! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²45 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy W centrum na wynajem Biuro Traczyk Nieruchomości poleca Państwu lokal biurowy o łącznej pow. użytkowej 45 m2 w centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

37,65 zł/m²85 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny lub usługowy W ścisłym centrum jel. Góry Składamy Państwu ofertę najmu lokalu gastronomicznego lub usługowego o powierzchni 85m2 położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

30,04 zł/m²16 m² 493 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum Piaskowej Góry. Lokal położony na pierwszym piętrze. Na ścianach gładzie, na podłodze wykładzina pcv, duże okno o strony ulicy, podłączenia do sieci.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij