dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 666 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 666 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

37,50 zł/m²85 m² 3 188 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia lokal wielofunkcyjny na Nadodrzu! Tylko w naszym biurze! Lokal położony na parterze budynku mieszkalnego z witrynami oraz wejściem z ulicy. Ma powierzchnię 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

85,37 zł/m²123 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. Garaż Rzeka Apartament 123 m2 Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż! polecam na wynajem w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy Pętli autobusowej na Wrocławskim Kozanowie. Lokal przygotowany pod szeroki zakres usług. Bardzo duży ruch pieszych (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

109 zł/m²46 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal przy rynku do wynajęcia Lokal usługowy z witryną, składa się z powierzchni biurowo - usługowej, osobnego biura oraz łazienki. Wejście od ulicy. Opiekun oferty: tel. Na podłodze kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

53 zł/m²110 m² 5 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ( biurowy, usługowy, użytkowy ) zlokalizowany w nowoczesnym budynku apartamentowym na Krzykach, posiadającym pełną infrastrukturę. Lokal dwupoziomowy ( w załączeniu rzut lokalu): -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dembowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 737 000 zł193 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy obecnie gastronomia pizzeria obecnie z najemcą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Środa Śląska,dolnośląskie

44,44 zł/m²180 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Miasto powiatowe z dużym potencjałem rozwojowym ( w budowie 500 lokali mieszkalnych) Nowe centrum handlowe miasta Lokal dotychczas dzierżawiony przez txm w budynku sklep CCC Naprzeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

53,70 zł/m²54 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy w świetnej lokalizacji w Centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze w budynku przy ul. Komandorskiej. Dworzec Główny pkp - 800m Arkady Wrocławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal o powierzchni 35m2 usytuowany na parterze w 3 piętrowym budynku przy drodze dojazdowej do hali sportowej, kortów tenisowych oraz restauracji San Lorenzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

67,53 zł/m²77 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

DO wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 77m2 na Jagodnie we Wrocławiu. Lokal z witryną oraz miejscem parkingowym w budynku! Lokal w stanie developerskim, oddany do użytku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastów

Nowa Ruda,dolnośląskie

185 000 zł96 m² 1 937,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 95,5m2. Lokal znajduje się w Nowej Rudzie, jest dobrze utrzymany, wszelkie instalacje w dobrym stanie, gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Robotniczej

Głogów,dolnośląskie

23,64 zł/m²55 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal w całości lub częściowo w Głogowie 55m2, 3 pomieszczenia. Ul.Jedności Robotniczej (przy Al.Wolności). Idealny na gabinet lekarski, salon kosmetyczny, gabinet logopedy czy biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł50 m² 12 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy przy ul. Św. Mikołaja. Opiekun oferty: tel. Oferta tylko W biurze sdp nieruchomości wirtualny spacer * Lokal usługowo handlowy o powierzchni 71,8 m2. * cena 629 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Głogów

Głogów,dolnośląskie

11,16 zł/m²242 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Głogów, stare Miasto, lokal gastronomiczno- handlowo-usługowy, 242m2, wynajem, 2700zł Do wynajęcia lokal na Starym Mieście, w samym Rynku o powierzchni 242m2, dwupoziomowy Parter: posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł203 m² 9 360,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lub wynajem powierzchnia biurowa biurowa w wysokim standardzie przy ul. Opolskiej o powierzchni w sumie 202,97m2. Powierzchnia składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

71,40 zł/m²35 m² 2 499 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wspaniały lokal (o powierzchni około 35 m2 z zapleczem plus 30m2 parking) położony na parterze budynku z lat 90 tych, tuż przy Mostach Warszawskich. Okolice Placu Grunwaldzkiego. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

28,21 zł/m²39 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy idealny pod salon kosmetyczny na Osiedlu Zwierzynieckim w Świdnicy. Składa się: z sali głównej , osobnego umeblowanego pomieszczenia kuchennego (bez sprzętu agd).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

140 zł/m²111 m² 15 540 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal usługowy-witryna w dużej inwestycji deweloperskiej z segmentu premium. - toscom Bernardyńska, w pierwszej linii zabudowy od ulicy Janickiego. Inwestycja będzie gotowa w i'q.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bożków

Bożków,dolnośląskie

138 000 zł160 m² 861,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Sprzedam lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. lub mieszkanie Do sprzedania cały parter w tym budynku dojazd od drogi asfaltowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

35 zł/m²30 m² 1 058 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu biurowego na 4 piętrze w budynku przy ulicy Karkonoskiej. Lokal składa się z: - pomieszczenie biurowe - Łazienki Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Tarnów

Tarnów,dolnośląskie

145 000 zł98 m² 1 485,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 97,6 m z możliwością przekształcenia na lokal mieszkalny. Główne atuty nieruchomości: dobra komunikacja do indywidualnej aranżacji z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł66 m² 3 484,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal 66 m 2 ustronie III Pawilon handlowo-usługowy, położony w centrum osiedla z bardzo wygodnym dojazdem i ogólnodostępnym parkingiem tuż obok. Położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Stawna

Głogów,dolnośląskie

18,78 zł/m²64 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Głogów, lokal handlowy, 63,90m2, wynajem, 1200 zł Wynajmę lokal usługowo - handlowy o powierzchni 63,90m2, usytuowany w atrakcyjnej części Głogowa, ul. Stawna. Lokal z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Sienkiewicza

Głuszyca,dolnośląskie

550 000 zł911 m² 603,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność. Atrakcyjna nieruchomość położona w Głuszycy, przy drorze wojewódzkiej. Obiekt do niedawna funkcjonował jako restauracja. Budynek z dużym potencjałem rozwoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

49,17 zł/m²60 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krzyki, ok. ul. Zielińskiego /swobodnej. Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy położony na parterze, z witrynami. Usytuowany jest w budynku mieszkalno-usługowym, zaledwie 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

34,62 zł/m²65 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam lokal biurowy do wynajęcia nieopodal ul. Armii Krajowej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal położony na drugim piętrze budynku komercyjnego, ma powierzchnie 65 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

95 zł/m²230 m² 21 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 230 m kw. położony przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic Wrocławia. Nowoczesna architektura, liczne przeszklenia, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

22 032 zł459 m² 48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o wysokim standardzie - gotowe Biura. Do wynajęcia wykończony lokal o przeznaczeniu usługowym ( aktualnie biura) o powierzchni 459 m2 + 48m2 taras przy ulicy Przyjaźni we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jasna

Wysoka,dolnośląskie

50 zł/m²58 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal nr 6 o powierzchni 58 m2 Podzielony na dwa pokoje + kuchnia. Własna łazienka. Lokale znajdują się w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku. W każdym lokalu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł85 m² 3 282,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania lokal użytkowy o powierzchni 85m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Lokal sprawdzi się zarówno handlu, usługach jak i możliwości prowadzenia biura. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²20 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój w wysokim standardzie w nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość znajduję się na 6 (ostatnim) piętrze w budynku położonym przy ulicy Legnickiej, niedaleko ch Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do wynajęcia 2-pokojowego lokalu, o powierzchni 50 m2 z balkonem, znajdującego się na 2 piętrze, 5-piętrowego apartamentowca na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

50,91 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy W ścisłym centrum Składamy Państwu ofertę najmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 55m2 położonego na parterze w kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Pretficza

Wrocław,dolnośląskie

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajmu lokal usługowy o pow. 65 m2. Lokal znajduje się na parterze reprezentacyjnej willi, na osiedlu Krzyki. Budynek tuż przy placu Powstańców Śląskich. Na terenie posesji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Obrońców Pokoju

Szklarska Poręba,dolnośląskie

2 590 000 zł1 288 m² 2 010,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie położony pensjonat na wzniesieniu z widokiem na pasmo gór Karkonosze (szrenica ) Obiekt od wielu lat prosperuje bardzo dobrze cieszy sie pełnym obłożeniem. Budynek jest na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Dworcowa

Szklarska Poręba,dolnośląskie

250 000 zł29 m² 8 707,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w bliskiej odległości pkp Nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pkp, urzędu Miasta, stadionu i licznych terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²70 m² 4 130 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal we Wrocławiu ul. Życzliwa, przygotowany pod usługi typu beauty, salony kosmetyczne, masażu, usługi medyczne etc. Lokal na parterze, jasny przestronny, duże przeszklenia. Prywatny parking (opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Wrocławia , przy trasie wz. Zlokalizowany w bloku , na wysokim parterze, okna od strony Kazimierza Wielkiego i od podwórka. w skład nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Nadrzeczna

Karpacz,dolnośląskie

1 598 000 zł450 m² 3 551,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz biznesu dla siebie? Mam dla Ciebie mega ofertę! Lokal z basenem kilka minut od centrum Karpacza! Powierzchnia łączna lokalu z basenem to ok 450m2 i składa się z: 1. Lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Tkacka

Bielawa,dolnośląskie

69 000 zł87 m² 793 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal 87 mkw zlokalizowany na II p. budynku o pow. całkowitej 900 mkw (3 kondygnacje). Nieruchomość zlokalizowana jest przy zbiegu ulicy Tkackiej i Wincentego Witosa w Bielawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Sienkiewicza

Bolków,dolnośląskie

200 000 zł160 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Co: hala produkcyjna ( dotychczasowa produkcja spożywcza ) Gdzie: bolków, ul. Sienkiewicza Metraż: 160 m2 hala produkcyjna + 900 m2 działka Cena: 200 000 zł netto Do sprzedaży hala produkcyjna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij