dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 684 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez odstępnego Na wynajem w pełni wyposażony lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji serce wrocławskiego rynku. To idealna propozycja dla przedsiębiorców szukających gotowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia powierzchnię biurową w odrestaurowanym budynku w centrum Legnicy. Pomieszczenie biurowe typu open space o powierzchni 150mkw świeżo po kapitalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 62,2 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp Ząbkowice Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²169,41 m² 3 049 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię nieruchomości składają się 3 hale. Hala 1 o powierzchni 58,56 m2 z dużą bramą wjazdową i drzwiami technicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

104,76 zł/m²21 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal użytkowy na wynajem ul. Jedności Narodowej 63/65, wrocław Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 21,12 m , położony przy ul. Jedności Narodowej 63/65 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z zabudowaniami o powierzchni całkowitej ok 300 m.kw. z dwoma lokalami użytkowymi stojący na terenie przeznaczonym w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²55 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia - całe piętro w kamienicy typu willa | Legnica, dzielnica Tarninów Powierzchnia: 55 m2 Cena najmu: 45 zł/m2 + vat Miesięczny czynsz: 2475 zł netto / 3 044 zł brutto Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł113,57 m² 2 905,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal użytkowy w centrum dzielnicy Biały Kamień w Wałbrzychu. Lokal jednopoziomowy na parterze składający się z sali sprzedażowej, magazynów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal Handlowo -usługowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa (80 m2) po remoncie W obiekcie jest możliwość dodatkowego wynajęcia 2 hal magazynowych (w sumie 180 m2) Warunki najmu biura: - cena najmu: 6 000 pln netto / miesiąc - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy lokal z witrynami z 2 stron, narożny, na działalność medyczną lub inną biurową, typu: szkoła językowa, biuro architektoniczne, księgowość, gabinet lekarski, itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej położony w Jeleniej Górze, dzielnica Zabobrze. Budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia handlowo usługowa o powierzchni ok. 750 m2 w ciągu handlowym przy głównej drodze we Wrocławiu. Lokal typu open space, z wydzielonym niewielkim zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł99,90 m² 1 991,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - 99,9 m - Świeradów-Zdrój Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 99,9 m , położony na parterze budynku wśród zabudowy wielorodzinnej, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 971 zł129,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 129,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Na wynajem 300 m powierzchni biurowej zlokalizowanej w nowoczesnym budynku klasy A. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

10,02 zł/m²207 m² 2 074 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokale w budynku biurowo-mieszkalnym w Kłodzku przy ul. Łużyckiej 7. Powierzchnia przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w stanie surowym na piętrze. Z widokiem na Zalew Witoszówka Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy. 1000m2 - jedna przestrzeń do całkowitego dostosowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

51 zł/m²100 m² 8 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny biurowiec położony w ścisłym centrum Wrocławia przy pl. Legionów, jednym z najważniejszych węzłów komunikacyjnych miasta. Rozwiązania funkcjonalne przyjazne najemcom i ich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 575 632 zł110,96 m² 14 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Wrocławia, w zabytkowym budynku, który został kompleksowo odrestaurowany i zaadaptowany do funkcji użytkowych. Obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

64 zł/m²161,60 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, fabryczna, nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w zielonej części dzielnicy Fabryczna, w niskiej i kameralnej zabudowie, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69,48 m² 3 127 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli rozwijasz swój biznes w sposób przemyślany i masz świadomość, że odpowiednia lokalizacja potrafi realnie przełożyć się na wyniki - ta oferta została stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

27,13 zł/m²184,30 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu dwa lokale użytkowej o łącznej powierzchni 184,30 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 006 314 zł75 m² 13 417,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

91,27 zł/m²126 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo jasny lokal narożny z dużymi witrynami. - 2 wejścia od strony ulicy+ możliwość dodatkowego wejścia od strony podwórza ( np. jako strefa dostaw) -dodatkowo-powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł2 060,90 m² 348,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kowary obiekt, który może stać się legendą W samym sercu karkonoskiego krajobrazu, pośród zieleni i ciszy parku, ukrywa się nieruchomość o niezwykłej duszy. Monumentalny,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł21,20 m² 9 386,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 21,2 m , zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu hotelowego Kyriad Karkonosze w Wojcieszycach. To wyjątkowa okazja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²592,57 m² 42 665 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

6,10 zł/m²820 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal usługowo- handlowy o powierzchni 820m , położony przy ul. 1 maja w Świdnicy. Cena: wynajmu: 5000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokal o powierzchni 33,51 m2 w budynku dworca Wałbrzych Miasto. Budynek dworca jest po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o powierzchni 80 m w centrum miasta Wrocławia, położony na parterze w zadbanym budynku. Przestrzeń charakteryzuje się dużymi przeszkleniami oraz wysokimi sufitami, co.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł140 m² 5 571,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedaż Nr oferty: sldoc7369 Kategoria: lokal użytkowy Miasto: legnica Ulica: chojnowska Powierzchnia: 140 m2 Ilość pokoi: 4 Piętro: 0 opis Do sprzedaży lokal znajdujący się w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet do wynajęcia Wrocław, ul. Poznańska 35a (szczepin / róg Długiej) Do wynajęcia gabinet w centrum Wrocławia przy ul. Poznańskiej 35a, na rogu Długiej, naprzeciwko Kauflandu i obi.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²50,77 m² 2 792 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia biuro o powierzchni 50,77 m2, w samym centrum Wrocławia! Lokal składa się z powierzchni open-space oraz małego biura i znajduje się na najwyższym piętrze kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł230,46 m² 1 731,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy, idealny pod kawiarnię, bistro, nowoczesną jadłodajnię lub restaurację tematyczną. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108,03 m² 2 962,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję bardzo ciekawy lokal położony w Śródmieściu. Lokal położony na parterze ładnej wyremontowanej kamienicy ( zrobiona elewacja, dach , części wspólne ). Świetny układ.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł733 m² 8 867,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy, unikalny biznes rozrywkowo-gastronomiczny. Świętoszów |733 m2| 4 niezależne lokale | kompletne wyposażenie | inwestycja premium. Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni funkcjonująca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - 43,9 m | Parter | Możliwość własnej aranżacji | Klimatyzacja Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł27,45 m² 14 025,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal usługowy powstańców śląskich / hallera Lokal usługowy na parterze, wejście od podwórka, składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Opiekun oferty: magdalena Borońska tel. 602 101.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij