dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 681 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy z przeznaczeniem na funkcję mieszkaniową Lokal przystosowany na kwatery pracownicze Nadaje też się na hostel, wynajem krótkoterminowy usługi /księgowość, gabinety kosmetyczne ./.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł86,40 m² 10 995,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 86,4 m , usytuowany w samym sercu Oleśnicy, przy ulicy Pocztowej. Lokalizacja ta gwarantuje stały ruch pieszych oraz bliskość do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²46,11 m² 5 533 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław, krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich Przedmiotem oferty jest wynajem atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal / mieszkanie jedlina-zdrój Do sprzedania 45,43 m2 w pięknej uzdrowiskowej części Jedliny-Zdroju z własnym odrebnym wejściem! Lokal jest użytkowy i nadal jako taki może.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy na działce 600 m możliwość adaptacji na dom lub 2 mieszkania Na sprzedaż murowany pawilon handlowo-usługowy położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²115 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 115 m2 znajdujący się w miejscowości Uraz. Specyfikacja: wysokość 4,35 m Przestronna, otwarta przestrzeń Spory plac manewrowy przed.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem | Jelenia Góra, ul. 1 maja 42 | 52 m | parter | 4 000 zł/mies. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 52 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej o wielkości 100 m2, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. Biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²27 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biura wynajmowane są bez prowizji bezpośrednio od właściciela - Spółki Wrocławskie Centrum Prasowe S.A.

Szczegóły ogłoszenia

68,49 zł/m²36,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biura na wynajem - prestiżowa lokalizacja, reprezentacyjna architektura W nowoczesnym, eleganckim budynku zlokalizowanym przy spokojnej ulicy w otoczeniu zieleni oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na parterze z witryną - idealny pod gastronomię, usługi lub handel Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 180 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław, przedmieścia Świdnickie, obok pkp. Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu biurowego. Lokal jest usytuowany na III piętrze budynku, obok hotelu Scandic. Lokalizacja: centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż atrakcyjny lokal niemieszkalny z witrynami o powierzchni 46,30 mkw po kapitalnym remoncie mieszczący się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł88,35 m² 1 980,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal użytkowy po remoncie z ogródkiem piwnym w dobrej lokalizacji, na osiedlu domków jednorodzinnych o pow. użytkowej 88,35 m 2 w Gorcach.

Szczegóły ogłoszenia

3 066 882 zł178,10 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 178,10 mkw. w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z w Centrum miasta. Lokal idealnie nadaje się na pub bądź kawiarnię. Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²56,26 m² 4 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku biurowego przy Placu Strzeleckim. Świetna lokalizacja - w pobliżu Parku Staszica , z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

62,26 zł/m²128,50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

powierzchnie biurowe - tuż przy aow - Wrocław Zachód świetna lokalizacja - duży parking - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam powierzchnię biurową o metrażu 128,5 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł76 m² 4 934,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal Z dużą witryną na parterze ścisłe centrum! Lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składa się przestronna, jasna sala główna oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²147 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 147 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Rozkład przestrzeni: - gabinet 1 - 27 m2 - Gabinet 2 - 16 m2 - Gabinet 3 - 14 m2 - Strefa otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

55,74 zł/m²61 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Centrum Handlowym tgg - bezpośrednio przy wejściu głównym. Obiekt wyposażony jest w bogatą infrastrukturę (media, klimatyzacja, bms, telekomunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

68,49 zł/m²36,50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 000 000 zł611 m² 9 819,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjny i dochodowy pensjonat oraz restauracja w Karpaczu - apartamenty z restauracją gotowe do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

948 828 zł64,11 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Legnica, ścisłe centrum, parter, lokal usługowo-biurowy. Na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal użytkowy położony na parterze Na powierzchnię użytkową 66 mkw składają się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy wynajem w pełni funkcjonalnej hali o powierzchni 300 m , idealnej pod działalność produkcyjną, warsztatową lub magazynową. Parametry techniczne: powierzchnia hali: 300.

Szczegóły ogłoszenia

107,14 zł/m²42 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w absolutnym topie Wrocławia ul. Szewska, kilka kroków od Rynku. Jedna z najbardziej ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal po generalnym remoncie - 110 m 2. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, lubin. Idealny pod prowadzenie: - zajęć nie generujących dużego hałasu np.: zajęcia jogi, - szkoleń teoretycznych np.: do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowo-handlowy 41,95 m po remoncie, bezczynszowy, w sercu nowego osiedla Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 41,95 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy do wynajęcia w Chojnowie przy ul. Witosa w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal o powierzchni użytkowej około 30 m2, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²144,29 m² 8 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam prosperujący gabinet stomatologiczny na parterze w Boguszowie Gorcach, działający od 20 lat. Gabinet zlokalizowany jest w centrum, dobrze skomunikowany i zajmuje powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł50 092 m² 49,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną działka o powierzchni 5 ha, położona w granicach administracyjnych miasta Lubin sercu.

Szczegóły ogłoszenia

8,04 zł/m²143 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, wynajmie lokal użytkowy o powierzchni 143,22 m2 w budynku dworca kolejowego Szczytna. Dodatkowo, są do wynajęcia rampy.

Szczegóły ogłoszenia

1 304 900 zł165 m² 7 908,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Malowniczo położony kompleks trzech domków wypoczynkowych Zakątek Górski znajduje się w spokojnej części Sosnówki u podnóża Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji Poznaj ofertę niezwykle atrakcyjnej nieruchomości, która stanowi idealne rozwiązanie dla prowadzenia przychodni medycznej, biura, działalności usługowej czy sklepu z branży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mały , sympatyczny lokal użytkowy, na cichą działalność biurową lub usługową typu gabinet. Położenie na Krzykach borek ulica wolbromska/jastrzębia w przyziemiu poniemieckiego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł150 m² 11 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamil warzecha Agent prowadzący   Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w malowniczym rejonie Karkonoszy (cieplice), w skład której wchodzą trzy samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 145 m w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie. Dostępny od 1 kwietnia Lokal składa się z głównej sali sprzedaży z dużą witryną,.