dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²108 m² 5 375 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych lokali biurowych z duszą. Prezentujemy Państwu przestronny 3 pokojowy lokal o pow. 107,5 mkw znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

123,35 zł/m²107 m² 13 198 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Strzegomska | parter 107 m | duże witryny | wejście przy przystanku | miejsce na reklamę Do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. Strzegomskiej o powierzchni 107 m . Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ogrodowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

2 200 000 zł320 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż obiekt dwupoziomowy w centrum Jelcza-Laskowic. Idealne położenie przy głównej drodze umożliwia samoreklamę swojego biznesu. Powierzchnia łączna budynku to około 320 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 639 200 zł109 m² 15 038,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

52 000 zł31 m² 1 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży pawilon handlowy o powierzchni 31m , położony w Strzegomiu w Centrum miasta Cena: 52 000pln Najważniejsze atuty: bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsca parkingowe, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na Zabobrzu III,pierwsze piętro, duży parking,internet światłowodowy,spokojna okolica, lokal idealny na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy itp. Teren niezalewowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 725 000 zł115 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność. Lokal usługowy 115 m Żabka + sklep zoologiczny Jagodno Na sprzedaż lokal usługowy 115 m we Wrocławiu (jagodno), na parterze budynku mieszkalno-usługowego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rynek

Wałbrzych,dolnośląskie

66,67 zł/m²15 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność, dostępna wyłącznie za pośrednictwem Biura Nieruchomości willa. Do wynajęcia lokal użytkowy po kapitalnym remoncie z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łąkowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

71,75 zł/m²110 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesny, reprezentacyjny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 110 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ul. Łąkowej. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 350 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

107 000 zł49 m² 2 186,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal O pow. 49 m 2 W centrum ścinawa Lokal znajduje się na parterze budynku (piętrowa kamienica), z oknem witrynowym oraz miejscem na reklamę. Możliwość dopasowania nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Czernica,dolnośląskie

2 346 500 zł378 m² 6 207,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy, w którym znajduję się ośrodek zdrowia z działającą przychodnią i apteką Czernica, 378 m , po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

64,45 zł/m²106 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy Wrocław, ul. Jerzego Kukuczki Atlant Estates oferuje do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy zlokalizowany przy ul. Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł202 m² 3 209,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 202 m2 na ul. Pawiej - Lubin. Nieruchomość wolnostojąca, położona na działce o pow. 2,9 ara i składająca się z 3 poziomów : - piwnicy w której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w nowym bloku, z dużą witryną! Miejsce parkingowe pod lokalem - w cenie najmu! Kontakt: tel. Lokalizacja: wrocław - Krzyki - ul. Babiego Lata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Babiego Lata

Wrocław,dolnośląskie

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł151 m² 9 264,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna inwestycja - lokal użytkowy z najemcą w świetnej lokalizacji, przy głównej ulicy na południu Wrocławia - Zwycięskiej. Świetnie prosperujący lokal na granicy Partynic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czochralskiego

Wrocław,dolnośląskie

87 zł/m²550 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 550 m stan deweloperski - Nowe Promenady - Tru Development. Adres, który buduje wizerunek firmy. Do wynajęcia narożny lokal usługowy o powierzchni 1147 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-usługowego z 2020 roku. Lokal położony przy ul. Krakowskiej 39a we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia gabinet lekarski pod każdą specjalizację przy ul. Żeromskiego. Lokalizacja doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta. Gabinet położony w prywatnej przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Architektów

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²191 m² 17 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 190,55 m, zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada przestronną salę sprzedaży o powierzchni 168 m, dwie toalety oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Wrocław,dolnośląskie

75,83 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy 105,50 m | 3 sale + kuchnia | 4. piętro z windą | garaż | taras | Wrocław, ul. Kukuczki Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 105,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie