dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

53,98 zł/m²167 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Polecam do wynajęcia lokal użytkowy na 2 piętrze w biurowcu, nowoczesnego budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wyścigowa

Wrocław,dolnośląskie

62,50 zł/m²80 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje nowe biuro na Krzykach parkuj za darmo i pracuj bez stresu! Szukasz miejsca, gdzie Ty i Twój zespół poczujecie się jak u siebie, a dojazd do pracy przestanie być wyzwaniem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Armii Krajowej

Świdnica,dolnośląskie

34,14 zł/m²73 m² 2 492 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowe do pracy od zaraz! Szukasz nowoczesnej, obszernej i inteligentnej przestrzeni, która podniesie komfort i efektywność Twojego zespołu? Odkryj nasze biuro, które łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²64 m² 3 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Przedstawiam lokal biurowy o powierzchni 64,30 m2 przy ulicy Oławskiej w kamienicy "Oławska Prestige". Lokalizacja: lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

67 zł/m²186 m² 12 441 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal usługowy|przy Bulwarze|185m2 Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Brzezina,dolnośląskie

32 zł/m²60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Na wynajem lokal medyczny 60 m2 położony na działce o powierzchni 2000 m2 zlokalizowany za Leśnicą, marszowicami. Podana cena jest ceną netto. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

92,67 zł/m²86 m² 7 970 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty tel. Na wynajem atrakcyjny lokal usługowohandlowy o powierzchni 86 m, położony na parterze kamienicy w samym sercu Wrocławia w bliskim sąsiedztwie placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

62,50 zł/m²70 m² 4 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty: tądel () tel: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajmu lokal użytkowy o pow. 70m2 zlokalizowany na II p., odrestaurowanej kamienicy z windą przy ul. Piłsudskiego. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²44 m² 2 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Przedstawiam lokal biurowy o powierzchni 44,20 m2 przy ulicy Oławskiej w kamienicy "Oławska Prestige". Lokalizacja: lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

100,95 zł/m²144 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz miejsca, które realnie robi wrażenie na klientach, partnerach i pracownikach - to trudno o lepszy adres. Na wynajem luksusowe biuro o powierzchni 144 m , położone na 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Spółdzielcza

Kobierzyce,dolnośląskie

29,29 zł/m²92 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku użytkowego w miejscowości Kobierzyce, składającego się z parteru i I piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 247 700 zł83 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

139,75 zł/m²86 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na parterze Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Od 1 maja, lokal po sklepie mięsnym, tuż przy kawiarnio-piekarni. Z dodatkowym wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

76,39 zł/m²72 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

14 €/m²49 m² 686 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Przedstawiam lokal biurowy o powierzchni 49 m2 przy ulicy Oławskiej w kamienicy "Oławska Prestige". Lokalizacja: lokal biurowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wrocławska

Radwanice,dolnośląskie

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Lokal użytkowy 200 m na działce 900 m , z dwoma niezależnymi wejściami oraz murowanym garażem jednostanowiskowym bezpośrednio przy głównej ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

104,76 zł/m²21 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 21,12 m , położony przy ul. Jedności Narodowej 63/65 jednej z najbardziej ruchliwych i handlowych ulic Wrocławia, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł21 m² 14 602 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 21,23 m , położony w nowoczesnym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny - w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

991 000 zł95 m² 10 398,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Lokalizacja: Lokal położony przy jednej z głównych ulic łączących centrum Wrocław to gwarancja doskonałej widoczności i stałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

100,77 zł/m²129 m² 12 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 130m | 2 wejścia | witryny|8 miejsc parkingowych|miejsce na szyld Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m , położony we Wrocławiu, w dzielnicy Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł137 m² 13 523,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 136,80m2 położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Oławskiej 6 we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 97,3 m , zlokalizowany w budynku biurowo-usługowym przy ul. Buforowej na wrocławskim Jagodnie. Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

55,56 zł/m²81 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Przedstawiam Państwu lokal, który idealnie spełni funkcję biura; mieści się w centrum Wrocławia. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

110 000 zł20 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy niewielki lokal użytkowy o powierzchni 20 m , zlokalizowany przy głównej ulicy w Szczawnie Zdroju. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Solny

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²250 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal I Rynek Wrocław I plac Solny Lokal znajduję się na poziomie -1 w kamienicy w samym sercu Wrocławia. Do adaptacji. Lokalizacja stworzona do prowadzenia działalności przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kępińska

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²209 m² 18 847 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Najem bez prowizji do biura nieruchomości. Do wynajęcia nowy lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji przy wjeździe na aow przy ul. Żmigrodzkiej. Lokale z przeznaczeniem na m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

75,83 zł/m²106 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty: telefon Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 105,5 m, zlokalizowany na 4. piętrze w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym przy ulicy Kukuczki we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

36,70 zł/m²11 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcie lokalu o pow. 10,90 m2 usytuowanego na parterze budynku dworca pkp w Brzegu Dolnym. Niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Lubin

Lubin,dolnośląskie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 62 m2, położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części osiedla Ustronie III. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²93 m² 5 516 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Polecam do wynajęcia lokal w przestrzeni coworkingowej przy ulicy Szewskiej na Starym Mieście. Poszczególne lokale mają powierzchnię:*do każdego z lokali należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²88 m² 5 221 zł

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²51 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem, psie pole - lokal handlowo-usługowy w inwestycji Osiedle Latawców Na wynajem narożny lokal handlowo-usługowy, zlokalizowany na parterze budynku C w ramach inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł420 m² 1 071,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 420 m2 z przeznaczeniem na działalność produkcyjną, usługową lub handlową. Pomieszczenia ogrzewane, utrzymane w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 863 zł90 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek jest w trakcie całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Przemysłowa

Lubań,dolnośląskie

4 200 000 zł3 620 m² 1 160,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż piękna, duża nieruchomość pod inwestycje. Nieruchomość: budynek o powierzchni ok. 3 350m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 3 620m2 przy drodze krajowej 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

59,04 zł/m²144 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dwupoziomowy lokal usługowy Wysoki sufit 3.35m | Witryna z dużym przeszkleniem | Odsłonięta czerwona cegła | Kompleksowo przygotowana instalacja pod montaż klimatyzacji | Separator tłuszczu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

78,31 zł/m²17 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 16,60 m , usytuowany w Boguszowie-Gorcach, w dzielnicy Gorce, przy głównej ulicy , z niezależnym wejściem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij