dowolna

Lokale użytkowe dolnośląskie - Oferty lokali na sprzedaż i do wynajęcia

2 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Niepodległości

Złotoryja,dolnośląskie

75 000 zł18 m² 4 201,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Inwestycja w Sercu Złotoryi! Lokal Usługowy na Placu Niepodległości Czeka na Ciebie! Czy marzysz o idealnej lokalizacji dla swojego biznesu? Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal / Mieszkanie w samym sercu Wrocławia - 620 000 zł! Szukasz nieruchomości w centrum Wrocławia, która będzie idealną inwestycją pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: licencja nr: 28295 Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: lokal usługowy o pow. 74,97 m2, 1 główne pomieszczenie plus hol oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł116 m² 2 025,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy, o powierzchni 116m 2 , znajdujący się w Śródmieściu. Lokal posiada dwie sale sprzedaży, zaplecze socjalne, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 965 999 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta specjalna! Zapraszam do kupna lokalu użytkowego w pięknych zielonych terenach na najnowyszym osiedlu przy ulicy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wrocław,dolnośląskie

1 149 000 zł94 m² 12 275,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 93 m , położony w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piłsudskiego, w samym sercu Wrocławia. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

68 zł/m²16 m² 1 122 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy do wynajęcia - Kłodzko wgn Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni 16,5 m2, znajdujący się na parterze biurowca przy ul. Malczewskiego w Kłodzku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78,95 zł/m²19 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy idealny pod usługi biurowe, ponieważ lokal jest już przystosowany pod taką działalność. Loka idealny pod każda działalność usługową, agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal do wynajęcia Galerii Bolesławiec City Center w samym sercu miasta Bolesławiec. Jest to pierwsze i jedyna Galeria Handlowa w tym mieście o najwyższym europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jackowskiego

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Biskupina we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²209 m² 11 286 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

200M do rynku! Świetna lokalizacja - ul. Świętego Antoniego Szanowni Państwo, przedstawiam lokal biurowy do wynajęcia w pięknej odrestaurowanej kamienice w samym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

87 zł/m²126 m² 10 948 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy | port popowice | duże witryny | parking W garażu W cenie Powierzchnia użytkowa: 125,84 m Cena: 87 pln/m Poziom: parter Lokalizacja: port Popowice, wrocław ***** atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

178 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości przedstawia lokal na sprzedaż w Strzegomiu w kompleksie handlowo-usługowym. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji Strzegomia o pow.40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 392 zł70 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 70,32 m2, w cenie 745 392 zł.netto położony w nowym budownictwie na Wrocławskim Brochowie. Składa się z powierzchni usługowej 66,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

125 zł/m²24 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet 24 m2 , części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Do wynajęcia bardzo ładny ,klimatyzowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

66,53 zł/m²75 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy z osobnym wejściem, idealny do prowadzenia działalności biurowej, usługowej lub pracowni. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

38,24 zł/m²180 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

ul. Klecińska - Obwodnica Śródmiejska Do wynajęcia powierzchnia biurowa w budynku biuro-usługowym położonym przy głównej ulicy w dzielnicy Wrocław-Fabryczna. Miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł44 m² 10 698 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny lokal użytkowy z dużymi witrynami, zlokalizowany przy ulicy Jedności Narodowej - w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

70,59 zł/m²94 m² 6 635 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w ruchliwej części Ołbina, przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej, poniatowskiego, roosevelta i Oleśnickiej. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z ogromnym potencjałem - ul. 11 Listopada 11, wałbrzych. Szukasz miejsca, które łączy doskonałą lokalizację, funkcjonalność i możliwość natychmiastowego rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

857 863 zł48 m² 17 801,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych lokali usługowychw bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

65 000 zł4 m² 16 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy wyjątkowy lokal generujący stały dochód pasywny. Lokal 2x2m2 wbudowany bankomat Santander a. Oferta oferuje przejęcie umowy z Bankiem w drodze cesji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²362 m² 19 934 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: lokal usługowo-biurowy w samym centrum Wrocławia - idealny pod kancelarię lub szkołę! Otoczenie nieruchomości: na ulicy Szewskiej oraz w jej okolicy znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

120 zł/m²150 m² 18 058 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu opis lokalu handlowo-usługowego na parterze z witryną o powierzchni 150,48 m2. Ten przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Głuszyca,dolnośląskie

275 000 zł69 m² 3 968,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność: na sprzedaż lokal po byłej piekarni, działającej prężniej jeszcze do maja 2025r. - miejscowość: głuszyca. Forma własności: pełna własność. Do sprzedania lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²106 m² 4 766 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: ***wolne od zaraz*** Lokal biurowy we Wrocławiu, w dzielnicy Nowy Dwór, o powierzchni 105,9 m, doskonale nadający się na siedzibę firmy, biuro usługowe lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

120 zł/m²74 m² 8 852 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu opis lokalu handlowo-usługowego na parterze z witryną o powierzchni 73,77 m2. Ten przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

6 301 088 zł427 m² 14 751 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel: podstawowe informacje: zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usytuowanego przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Lokal w sąsiedztwie centrum Handlowego Magnolia Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 383 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Asnyka

Bolesławiec,dolnośląskie

100 zł/m²400 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²2 500 m² 125 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:własny parking

Dostępne powierzchnie od ok. 200 m2 - ok. 90.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kopernika

Pieszyce,dolnośląskie

14,98 zł/m²114 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, do wynajęcia lokal użytkowy 113,5m2 , na parterze w kamienicy przy ulicy Kopernika w Pieszycach okolice ośrodka kultury, lokal posiada dwa niezależne wejścia oraz ogrodzony tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 999 zł30 m² 8 999,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal handlowo-usługowy 29,5m2 na sprzedaż! 2018 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal usługowo-biurowy położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego , prestiżowego budynku Multi Business Center.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²228 m² 12 295 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, na II piętrze, o łącznej powierzchni 227,7 m2. Lokal składa się z 6 pomieszczeń ale jest możliwość własnego podziału przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł65 m² 13 846,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy na sprzedaż 65 metrowy lokal handlowo-usługowy na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu Lokalizacja: przy ul. Traugutta Rozkład: lokal składa się z sali sprzedaży, wc, zaplecza kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

63,14 zł/m²78 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy w budynku przy rondzie - pl. Powstańców Śląskich Lokal znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Thespian wybudowanym w 2011 roku. Lokal klimatyzowany , okna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij