dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 139 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gerberowa | Wojszyce / Ołtaszyn. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na południu Wrocławia - na granicy z Ołtaszynem, w samym centrum prestiżowych Wojszyc. Spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 145 zł59,91 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 980 zł54,90 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 790 zł36,76 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,27 m² 13 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam naprawdę ładne, gruntownie i gustownie wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, w dogodnej lokalizacji, boczna Lotniczej (okolice ulicy Górniczej/ Hutniczej), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stoimy tu, przy ulicy Klimasa, jako Twoi cisi strażnicy od lat. Nasze korony filtrują południowe słońce, zmieniając je w kojący taniec cieni na ścianach Twojego salonu. Jesteśmy tarczą, która.

Szczegóły ogłoszenia

604 514 zł46,54 m² 12 989,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapomnij o Netflixie, bo prawdziwy hit dzieje się za Twoim oknem na dziesiątym piętrze. Ten widok na wschodni Wrocław nie potrzebuje napisów końcowych ani płatnego abonamentu. Kiedy poranne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł70,37 m² 8 384,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 605 zł50,90 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 2-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 347 zł54,53 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 267 zł70,42 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Funkcjonalny, 3-pokojowy apartament składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w luksusowej inwestycji Central Park.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł85,59 m² 9 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Wojnów. Nieruchomość znajduje się w niskiej zabudowie, co zapewnia kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,15 m² 10 972,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | Park Tołpy | top lokalizacja Wrocław | Idealne pod wynajem lub rodzinę Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy Parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł36,55 m² 13 762 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w sercu Czarnej Góry - komfort, styl i inwestycyjny potencjał w jednym. Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament położony w Siennej - prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,93 m² 8 981,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł31,77 m² 5 508,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W kamienicy po remoncie W dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 31,77m2 usytuowane na parterze 2 piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 733 zł37,82 m² 14 985,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 626 zł25,42 m² 19 025,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 416 zł61,39 m² 15 351,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2pok/media miejskie/do wprowadzenia/rok bud.1995r. NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W 4 piętrowym budynku Z 1996r. W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,50 m² 11 717,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o łącznej powierzchni 49,5 m2 plus przynależna piwnica 1,1 m2. Najważniejsze informacje - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38,71 m² 4 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

= wyłączność = Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Wałbrzycha - w dzielnicy Stary Zdrój, przy ul. 11 Listopada. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,80 m² 7 731,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**wyjątkowa okazja! Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Zabobrze, jelenia Góra** Spółdzielczo- własnościowe 300 000 zł do negocjacji Szukasz nieruchomości, która **nie traci na.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł75,75 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wrocław / Różanka / ulica Bezpieczna Osiedle Bezpieczna - inwestycja wybudowana i zarządzana przez Inter-Es 4 pokoje / wysoki standard / miejsce postojowe w cenie Oferta na wyłączność - nie.

Szczegóły ogłoszenia

532 000 zł62,74 m² 8 479,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem! Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł60,47 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: jakub Choja   Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 60,47 m, położone w kamienicy na osiedlu Grabiszyn, w pobliżu centrum miasta. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł56,48 m² 10 003,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego słonecznego mieszkania z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 900 zł67,50 m² 16 887,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego w wysokim standardzie mieszkanie 4 - pokojowe w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleń Otoczenie nieruchomości: nadodrze to klimatyczna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Zamieszkaj przy lesie na osiedlu Malowniczym! Piękne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni. Idealne miejsce dla osób aktywnych. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun Oferty Mateusz Porada tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie przy parku Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Bajana znajduje się na zachodzie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75 m² 10 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Podpisana rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze klimatycznego przedwojennego domu zlokalizowane przy ul. Strachocińskiej w zielonej i spokojnej części Wrocławia na.

Szczegóły ogłoszenia

405 690 zł44,90 m² 9 035,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowe, kameralne 3 pokoje w sercu Wrocławia Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Najważniejsze informacje: - klatka schodowa i dach po remoncie, - zdjęcia salonu to wizualizacje, - mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Krzysztof Dudek tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty Maciej Mituś   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, autobusowego i centrum handlowego Wroclavia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,80 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone przy ul.Myszkowskiej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł35,70 m² 12 296,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,60 m² 11 005,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie | 73 m | 2x Balkon | 2x Garderoba Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr 31347 tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij