dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 141 ogłoszeń

Rynek pierwotny

542 250 zł35,62 m² 15 223,19 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0 pcc Szukasz nowoczesnego mieszkania we Wrocławiu, które możesz odebrać praktycznie od razu? Ta propozycja może Cię zainteresować. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja - promocyjna - miejsce postojowe W cenie! gotowe! | ogródek! bez prowizji l bez pcc! zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

ul. Klimasa, osiedle di Trevi Nowoczesne, przestronne, bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,80 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2017 roku z windą z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł34,85 m² 11 190,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość z dwoma lokalami i miejscami postojowymi w Karpaczu - świetna lokalizacja blisko wyciągu Karpatka Serafin Nieruchomości i prezentuje atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,30 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł155 m² 2 896,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 155 m , położone na 2 piętrze kamienicy w miejscowości Boguszów-Gorce (gorce). Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 320 zł28,53 m² 16 099,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającej inwestycji na wrocławskich Maślicach funkcjonalne 2 pokoje z balkonem, położone na 2 piętrze nowoczesnego, pięciopiętrowego budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł65 m² 8 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Południowe światło, prestiż i perfekcja - wyjątkowe 3 pokoje na Ustroniu Zakochasz się od pierwszego kroku - luksusowe, jasne mieszkanie z balkonem Jeśli marzysz o miejscu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł56,63 m² 12 007,77 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w cesji Południk 17, wrocław Partynice K1 2/3/1/3a -114 065 zł taniej niż U dewelopera Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie oferowane w formie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł55,50 m² 10 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie 55,19 m z oddzielną kuchnią na sprzedaż Wrocław, huby Dostępne od zaraz Lokal o powierzchni 55,19 m stanowi atrakcyjną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł145 m² 3 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wombat Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Oleszna, gmina Łagiewniki. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł25 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - w samym centrum Jeleniej Góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 900 zł61,16 m² 12 751,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 2,3 i 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 141 zł51,56 m² 12 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: - przemyślany układ mieszkania wyraźny podział na strefę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupoziomowe mieszkanie na Białym Kamieniu! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie o powierzchni 45,20 m2, które składa się z: - salon - kuchnia - wc.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do kontaktu! Roma Deka. Specjalista ds. sprzedaży. tel.   apartament wykończony pod klucz! dla osób zai nteresowanych przesyłamy filmy Z apartamentu po wykończeniu. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł65 m² 6 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł48,62 m² 4 111,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania! W plombie na Nowym Mieście 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze Ze względu na konieczność wykonania remontu, oferowana cena na dzień dzisiejszy jest.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł64,98 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie 64,98 m z widokiem na Odrę + promocja: miejsce postojowe w cenie! Oława | ul. Rybacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej lokalizacji z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,20 m² 14 066,46 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Opiekun Oferty Magdalena Rakowiecka tel.   Mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 21m2 , pięknym widokiem, wybudowane w 2012r. Wysokie pomieszczenia 3,2 m w całym mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł46,47 m² 3 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Rusinowa - Osiedle Górnicze. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w bloku po termomodernizacji Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 675 zł29,46 m² 15 399,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającej inwestycji na wrocławskich Złotnikach funkcjonalna kawalerka z balkonem, położona na 3 piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji. Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,30 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Chojnowskiej dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dostępem do centrum. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł34,70 m² 8 069,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem z sieci w bloku. Jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze. Lokalizacja: osiedle Zarzecze, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 000 zł44,64 m² 10 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal A1 - 488 000 zł Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu A1 o powierzchni użytkowej 44,64 m , położonego w malowniczym Jeżowie Sudeckim przy ul. Zachodniej - prawdziwej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70,86 m² 5 630,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z klimatem, położone w centrum legnicy przy ul. Wrocławskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł91,76 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż | Mieszkanie dwupoziomowe | Antresola | Miejsce postojowe w cenie | Balkon | Smolec Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 91,76 m2, wykończone ok. 4 lata temu, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł50,80 m² 6 003,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 zlokalizowane jest na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku i składa się z trzech indywidualnych pokoi, kuchni, łazienki , wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie doskonały produkt inwestycyjny kawalerka w centrum! Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią jedynie przykładową aranżację wnętrz. ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

3 pokoje + salon | 58 m | Oława | niski czynsz | mieszkanie do zamieszkania Oława | ul. Kutrowskiego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni ok. 58 m , położone w Oławie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Lokal mieszkalny położony na I Piętrze składający się z Przedpokoju, kuchni, łazienki, 2 Pokoi, balkonu i przynależnej Piwnicy o powierzchni 5,70 m2. Wszystkie media, co własne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł36,68 m² 2 726,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy podgórze. Opis lokalu: mieszkanie do remontu o powierzchni użytkowej 36,83m2 i całkowitej 39,83m2, usytuowane na 3 piętrze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij