dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

579 900 zł60 m² 9 741,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Duże 2M na karłowicach/czajkowskiego+balkon! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie na Karłowicach przy ul. Czajkowskiego ( możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł84 m² 8 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top 3M na Ołbinie Duże/możliwość podziału na 2 Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

389 995 zł34 m² 11 641,60 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33 m (w tym 5,38 m pomieszczenia przynależnego) po generalnym remoncie, wykonanym w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

638 900 zł58 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Blisko Dworzec-3m/inwestycja/dla rodziny/rejtana! odświeżone mieszkanie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do tej pory wynajmowane, znajdujące się na 5 z 5 pięter w kamiennicy przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jest czteropokojowe bardzo zadbane i dobrze doświetlone mieszkanie z balkonem, na wrocławskiej Klecinie, przy ulicy Kabaczkowej w inwestycji Vitalia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

725 052 zł49 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

639 001 zł46 m² 13 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Gotowe dwustronne 2M na Zielonym Biskupinie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie, przy ul. Sempołowskiej. Najważniejsze informacje: metraż 46 mkwpiętro - wysoki partermieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

209 000 zł46 m² 4 529,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Na sprzedaż umeblowane, komfortowe, jasne mieszkanie, po remoncie. Lokal położony jest na wysokim parterze w małej kilkurodzinnej kamienicy. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł29 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 28,59m2, które jest usytuowane na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

738 990 zł95 m² 7 774,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentuję Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położone, dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe na wrocławskich Partynicach. Powierzchnia mieszkania wynosi 62.5 m.kw., (po podłodze około 95 m.kw.),. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rill Estate nie pobiera prowizji od Kupującego! Link do filmu znajduje się nad tym opisem. Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

546 853 zł33 m² 16 723,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Zadbam o Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołów

Wołów,dolnośląskie

330 000 zł50 m² 6 581,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 50,14 m w Wołowie! mieszkania składa z : -salon -17 m2 -pokój - 10 m2 -pokój - 6,30 m2 -przedpokój - 6,40 m2 -kuchnia - 7,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz ciszy i spokoju? Zależy Ci na osiedlu, gdzie wszystko będzie w zasięgu ręki? Idealnie! Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania. Oferta dostępna tylko w cuprum house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

696 886 zł65 m² 10 721 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne mieszkanie/3 pokoje/przy terenach zielonych Uwaga promocja - Parking gratis! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: inwestycja znajduje się w południowo-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

734 000 zł53 m² 13 941,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Belvedere Park. Mieszkanie jest funkcjonalne, jasne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł43 m² 12 183,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje | osobna kuchnia Z oknem hallera centrum handlowe borek Dostępne od zaraz! Zapraszam do rozmów - cena wyjściowa! Klimatyczne, jasne i ciepłe mieszkanie w zmodernizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 800 zł37 m² 12 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł29 m² 14 261,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Rynek nieruchomości nie zwalnia, a najlepsze okazje znikają błyskawicznie! Ta kawalerka to gotowy produkt inwestycyjny umeblowana, wyposażona i od razu gotowa do wynajmu. Idealna dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Oleśnica,dolnośląskie

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,76 m , położone na Oleśnickich Ratajach przy ul. Wielkopolnej. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o łącznejpowierzchni wraz z komórką o pow. 29,19 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku " Apartamenty Halo" przy ul. Tęczowej. Mieszkanie zaaranżowane w doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł33 m² 11 154,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,17m2 , położone na parterze w pięciopiętrowym bloku ( bez windy ). Blok wybudowano w 1969 r. z wielkiej płyty, w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł35 m² 5 224,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o powierzchni 35,41m2 składające się z: -dwóch pokoi -jasnej kuchni -łazienki z wc -przedpokoju. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł72 m² 13 729,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania z ogrzewaniem miejskim, z dużą ilością miejsca do przechowywania, w budynku z widną, a do tego w pobliżu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna kawalerka w kamienicy na wrocławskim Tarnogaju. Z racji lokalizacji blisko centrum miasta, nieruchomość sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

458 000 zł42 m² 10 873,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na starówkę i góry. Mieszkanie posiada duży balkon, ogrzewanie podłogowe, zaopatrzone jest w nową kuchnię i łazienkę wraz z rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

587 315 zł58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł53 m² 12 202 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie gotowe do zamieszkania w rewelacyjnej lokalizacji na Krzykach Gaju - okolice ul. Orzechowej. W okolicy mnóstwo sklepów spożywczych, apteki, drogerie, stacja beznynowa, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni ok. 45 m2 (pokoje obniżone do 2,42m). Do mieszkania przynależy Komórka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

214 999 zł39 m² 5 512,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z jasnej kuchni , salonu , sypialni , łazienki , wc oraz przedpokoju. Standard wykończenia: podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 320 000 zł66 m² 20 012 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekunka oferty tel. Nr Licencji pfrn 23675 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Układ lokalu: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 26mkw) - sypialnia (ok. 13,5mkw) - pokój (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł56 m² 12 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania - Sołtysowice, wrocław Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących funkcjonalnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

534 900 zł36 m² 14 723,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja!/winda Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklarska

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł52 m² 8 057,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Szukasz mieszkania obok parku? Cenisz bliskość komunikacji? Jeśli tak - przeczytaj do końca! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Pilczyce w pobliżu Parku Zachodniego oraz Pilczyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł83 m² 12 745 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 245 434 zł57 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania wykończonego "pod klucz" z pięknym widokiem na Odrę. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania- cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m2 na Stabłowicach. Mieszkanie stanowi idealną ofertę dla rodziny lub pary, umożliwiając swobodne korzystanie z miasta. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 236,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze kamienicy przy ulicy Zwycięstwa w Świebodzicach. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

594 738 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij