dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 270 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 270 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2. pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,86 mkw. położone na pierwszym piętrze bloku we Wrocławiu. Oferowany lokal składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 3/4 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części Wrocławiu. Mieszkanie posiada balkon i zntresole. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

219 000 zł50 m² 4 368,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość w Centrum Wałbrzycha. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 47,00 m2 , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

564 640 zł71 m² 7 943,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

8tys metr /3pok na ołbinie/inwestycja/10min Rynek uwaga niższa cena! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

889 713 zł56 m² 16 016,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 967 080 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 334 zł27 m² 20 121,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis: metraż 27,45 m2 /kawalerka / 4 piętro / balkon / winda / ekspozycja zachodnia Smart home, wysoki standard, nowoczesność i funkcjonalność. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł64 m² 12 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie apartament 3-pokojowy o pow. 63.79m2 zlokalizowany przy ul. Drabika na Jagodnie ( dz. Krzyki ) we Wrocławiu. Atuty nieruchomości: - 7km do Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł74 m² 11 680,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Duże mieszkanie 1990r. / pełny rozkład / 4 pokoje Idealne pod inwestycję - duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Strzelin,dolnośląskie

479 000 zł73 m² 6 545,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! Stan prawny: pełna własność z kw Mieszkanie na parterze Strzelin, ul. Grota Roweckiego 16 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,18 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żarów

Żarów,dolnośląskie

265 000 zł34 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5m 2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Żarowie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na mieszkanie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

449 000 zł48 m² 9 373,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania Gorąco polecam mieszkanie położone w Oławie przy ul. 3 maja. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na duży balkon, - pokoju/sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 996 zł43 m² 13 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Okazja Top Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon.! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł38 m² 12 672 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni z jadalnią, łazienki z oknem i przedpokoju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł193 m² 10 339,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestow wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy Sześciopokojowy apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

764 775 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 1-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 000 zł51 m² 14 990,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

482 363 zł39 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż: nowoczesne, komfortowe mieszkanie w zacisznej okolicy obok parku! Cena: 482 363 zł Powierzchnia: 38,62 m Pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

741 000 zł65 m² 11 389,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Prezentujemy Państwu gotowe do zamieszkania, przestronne 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu. Gdzie: wrocław, ulica szałwiowa/lipa Piotrowska Lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w urokliwej, spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

1 065 001 zł78 m² 13 653,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam I zapraszam naniezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, osiedle skarbowcow, apartament 2 pokojowy, II poziomy, 2 miejsca parkingowe, komórka lokatorska Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 781 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Szczepinie. Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w odpowiednim oddaleniu od ulicy Legnickiej - pod tym numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł43 m² 13 450,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,12 m (powierzchnia po podłodze 46,71 m ). W skład mieszkania wchodzą: * Salon z aneksem kuchennym * Sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

630 001 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wrocław psie pole, okolica poleskiej, 2 pokoje 46 M2, rozkład, balkon, kuchnia, garaż Przedstawiam przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,61 m , składające się z: salonu (~17,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł64 m² 5 565,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Basztowej. Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł53 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Psie Pole-Gorlicka | 3pok | Garaż! Lokalizacja: wrocław, ul. Gorlicka (osiedle Psie Pole-zawidawie)powierzchnia: 52,64 m Liczba pokoi: 3 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, biuro/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Siechnice,dolnośląskie

550 000 zł61 m² 8 869,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zarezerwowane Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu, w przepięknej okolicy wśród zieleni! wyłączność - nie szukaj dalej. Gotowe do odbioru! Standard deweloperski, już można rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 426 582 zł90 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralne wille miejskie klimatyzacja W każdym apartamencie smart home (M.IN STEROWANIE OGRZEWANIEM, KLIMATYZACJĄ, ŻALUZJAMI) STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH KOMFORTOWE APARTAMENTY BLISKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł63 m² 10 301,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Super oferta inwestycyjna! Do sprzedania 3 pok. mieszkanie ze studentami/ 63m2. Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 990 zł50 m² 12 999,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie!. Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł100 m² 7 498,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

59m2 / 2 pokoje + piwnica / klimatyzacja Na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy z 1926 r. Mieszkanie dwustronne, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 097 000 zł138 m² 7 949,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

101 220 zł59 m² 1 715,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Tomasza G. osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

285 000 zł52 m² 5 499,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnym miejscu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję! Zapraszam Cię na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie położonego w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł93 m² 9 604 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta tylko W naszym biurze! możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu przestronnego mieszkania 3-pokojowego, znajdującego się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

595 230 zł44 m² 13 503,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 646 989 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij