dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł90 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Stare Miasto - Igielna Komfortowy apartament o powierzchni 90 mkw w pobliżu wrocławskiego Rynku. Mieszkanie całkowicie rozkładowe, 3 osobne sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

822 988 zł74 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne, narożne mieszkanie w którego skład wchodzą: 3 osobne pokoje Salon z aneksem kuchennym( aneks posiada okno) Łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Wrocław,dolnośląskie

699 900 zł57 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m2. Mieszkanie stanowi idealną ofertę jako inwestycja lub może być dobrym rozwiązaniem dla rodziny, umożliwiając swobodne korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

788 470 zł43 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 42,62m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

1 328 150 zł102 m² 13 065,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 101.65m2 przy ul. Poświęckiej na spokojnym osiedlu w północnej części Wrocławia. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

399 990 zł58 m² 6 849 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z windą na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi : - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku w Bielawie na os. Włókniarzy. Opis mieszkania: salon Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł37 m² 12 814,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36.6m2 znajdujące się na wrocławskim Biskupinie. Usytuowane jest na czwartym piętrze z sześciu bloku z lat 80 tych (wielka płyta) budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

584 999 zł47 m² 12 394 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/okazja/3pok./rozkład/po remoncie/Krzyki/Borek/do własnej aranżacji/Mielecka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/komandorska/premium/krzyki/ue/wielka/4pok./okazja!/rozkład/
piwnica Gotowe do zamieszkania! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-POKOJOWE MIESZKANIE PO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł24 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z dużym balkonem na 7 piętrze 10 piętrowego bloku - Fabryczna na Gądowie Małym przy ul. Na Ostatnim Groszu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł51 m² 12 738,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej. Mieszkanie dwupoziomowe, mierzące 51,42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konna

Wysoka,dolnośląskie

799 998 zł103 m² 7 736,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Premium/ok.Ołtaszyna/4Podkowy/obniżona cena!/top/Wysoka/Partynice/3pok./Okazja/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

478 999 zł37 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław/okazja/centrum/do negocjacji/pereca/toplokalizacja/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 990 zł53 m² 8 426,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/stabłowcka/okazja/po remoncie!/królewiecka/3pok./top Gotowe do zamieszkania w styczniu 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł58 m² 10 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Top/3pok/loggia/poleska/okazja/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 990 zł42 m² 15 778,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/okazja!/rynek/centrum/worcella/rynek/po remoncie/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł41 m² 17 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka przy planowanym parku na Kępie Mieszczańskiej. Lokal w stanie deweloperskim. Obecnie otwarta przestrzeń do własnej aranżacji o powierzchni 41,02 mkw - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

374 000 zł28 m² 13 169 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/1pok./Uniwersytet Ekonomiczny/okazja/Kamienna Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę do remontu mieszczącą się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

483 730 zł37 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

489 990 zł45 m² 10 792,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Staropolska/psie pole/taras/piwnica/gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 000 zł103 m² 6 766,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

okazja/obniżona cena!/wszystko w cenie!/balkon/top!/marmurowa/4pok./Smolec/premium/parking Obniżona cena! Niecałe 7 tyś za m2! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 990 zł42 m² 13 443,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 000 zł38 m² 15 668,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 999 zł66 m² 9 034,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./toplokalizacja/Inżynierska/Tarasy Grabiszyńskie/ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowy i Ostatni Apartament dostępny w tej inwestycji! Duży 3 pokojowy Apartament ma pow. 100,1m2 i jest na ostatnim 7 piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł38 m² 5 778,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

ok. Bałtycka 3 pokoje/rozkład /okazja Polecamy na sprzedaż mieszkanie wielkości 53,90 m2 w bardzo spokojnym rejonie Wrocławia Mieszkanie składa się z : - pokój dzienny: 15,6 m2 - sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 990 zł22 m² 9 212,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Stabłowice /1pok./do remontu/Towarowa/Tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 21 m2, mieszczące się na parterze dwupiętrowego budynku z 1930 r. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 990 zł44 m² 12 873,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/inwestycja!/po remoncie!/obniżona cena!/2pok./Pereca/centrum Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 990 zł68 m² 5 170,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

inwestycyjne/wolska/4pok/obniżona cena!./centrum!/tanio/Leśnica/top Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

583 532 zł52 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez podatku pcc Mieszkanie z balkonem położone na I piętrze. 3 pokojowe mieszkanie +balkon 9,46 m2 Zielona okolica, bezpieczna droga do nieodległej szkoły, szybkie zakupy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł48 m² 7 620,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu piękne mieszkanie po remoncie w centrum Świdnicy. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

889 998 zł66 m² 13 383,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Orzechowa/4pok./toplokalizacja/Dla rodziny/Krzyki/Gaj/Premium/balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł56 m² 14 849,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu przytulne, nowoczesne i w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,23m2. Nieruchomość zaprojektowana według indywidualnego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w zielonej dzielnicy Wrocławia Psie Pole, ul. mjr. Jana Piwnika-Ponurego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 700 000 zł105 m² 25 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Kamienica 25 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Wrocławia, łącząca w sobie elegancję przedwojennej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 998 zł55 m² 11 757,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

bezczynszowe/lux/premium/3pok/taras/ogród/kiełczów/wilczyce Przedstawiamy Państwu gustowne, eleganckie, bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie 54,6 m2 z tarasem i ogródkiem, położone na parterze.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij