dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 148 ogłoszeń

Rynek pierwotny

616 308 zł60,70 m² 10 153 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 654 zł67,37 m² 13 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wrocław, ul. Władysława Reymonta Zamieszkaj w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Wrocławia! Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,72 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł71,69 m² 7 100,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z antresolą na Starym Mieście na czwartym piętrze o powierzchni 51,69 m + 20 m antresoli w kamienicy z windą. Układ pomieszczeń: - garderoba przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,51 m² 11 063,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windą Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Prezentujemy wyjątkową propozycję w Miłoszycach - kameralne osiedle nowoczesnych, bezczynszowych mieszkań z ogrodem w zabudowie bliźniaczej (tylko 8 lokali). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł19,83 m² 17 650,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa "pracze Odrzańskie". Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł55 m² 17 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna w samym sercu Wrocławia, w dzielnicy Nadodrze W skład nieruchomości wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -duża sypialnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł91,32 m² 4 489,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie do remontu w Jeleniej Górze Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 91.32 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy blisko dworca PKP.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137,24 m² 27 470,13 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż: mieszkanie Lokalizacja: polanica- zdrój Powierzchnia: 58,72m2 Pokoje: 3 Piętro: 4 Cena: 379000zł Czynsz: ok. 600 zł Opis nieruchomości: mieszkanie z potencjałem nie dla.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49 m² 13 653,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do zamieszkania | ul. Nowodworska Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł65 m² 11 353,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie przy samym Rynku 65 m2, tuż przy podwórku budynków oświetlonych wielobarwnymi neonami! Lokalizacja idealna na działalność do wynajęcia na doby / hostel / studenci Pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł64,36 m² 20 043,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 64,36 m . Do lokalu przynależy komórka lokatorska, dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł52 m² 13 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3, pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Wieczysta, wrocław - Krzyki. Dwustronne, jasne mieszkanie o praktycznym układzie idealne zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł118,50 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

ul. Ślężna przy Parku Skowronim tylko dla klienta gotówkowego Przestronne, dwustronne czteropokojowe mieszkanie o pow. 118,50 m z ogródkiem i dwoma balkonami w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł90 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny dom w Alejach Kwitnącej Wiśni - Siechnice Szukasz przytulnego domu w spokojnej okolicy, blisko Wrocławia? Aleje Kwitnącej Wiśni w Siechnicach to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł100,35 m² 5 749,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

**atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w Mysłakowicach 100,35 m całkowitej przestrzeni!** Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **73,62 m **.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,57 m² 4 819,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedaż nr oferty : sldoc8988 kategoria: mieszkanie miasto: miłkowice powierzchnia: 76,57 ilość pokoi: 3 piętro: II Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie w Miłkowicach. Mieszkanie własnościowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę w spokojnej i niezwykle atrakcyjnej części Kowar, nieopodal centrum, z bliskim dostępem do terenów spacerowych, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w centrum Wrocławia 63 m , 3 pokoje, balkon, winda Marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, blisko zieleni i wszystkich miejskich atrakcji? To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Dwa pokoje w Kamienicy blisko centrum Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w ładnej kamienicy przy Placu Strzeleckim, który jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł340 m² 2 938,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m/2 na parterze. - wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów. Za.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł90,51 m² 9 347,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 90,5 m , zlokalizowanego przy ul. Wapiennej we Wrocław, w kamienicy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,58 m² 7 194,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M4 na ul. Kiepury - Jelenia Góra - Zabobrze Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 63 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł119 m² 2 689,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, o wielkości 119 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum Wałbrzycha W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: bardzo zielone osiedle Nowy Dwór z pełną infrastrukturą, sklepami,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47,22 m² 8 365,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oleśnica/2pok./balkon/lux./piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania Szczepanów 91 m ogródek, balkon, strych- bezczynszowe blisko pkp. Pragniesz połączyć komfort życia w domu z wygodą mieszkania w dobrze skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38 m² 18 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament wielkości 37,98 m2 położony w luksusowym Apartamentowcu nad Rzeką wzdłuż ścieżki spacerowo rowerowej, z okien II. piętra rozpościera się cudowny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł68,45 m² 8 984,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji dla biura Przedstawiamy Państwu nową inwestycję nieopodal Oławy w miejscowości - Stanowice. Mieszkania są bezczynszowe! Posiadają Fotowoltaikę. Ogródek. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach na pierwszym pietrze. Nieruchomość położona w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43,20 m² 7 175,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: stronie Ślaskie, ul. Krótka Powierzchnia: 43,20 m.kw. Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 4 Media: co miejskie, woda, prąd, gaz Czynsz: 440 zł Cena: 310 000 zł Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł139,32 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73 m² 12 315,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1 pokoju dużego , kuchni z loftowym oknem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł201,93 m² 3 862,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na parterze o powierzchni 151 m2 składa się z: 4 dużych pokoi, salonu z z.