dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

649 995 zł55 m² 11 861,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Plac legionów 53m2/top/rozkład /renoma! Przedstawiamy Państwu apartament w centrum ul Piłsudskiego 3 Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 52,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszarowa

Wrocław,dolnośląskie

759 900 zł73 m² 10 409,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Komfortowe mieszkanie 73 m na zielonych Karłowicach Twoja oaza spokoju!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Lubawka,dolnośląskie

250 000 zł54 m² 4 595,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Lubawce, salon 16,2m2 1 pokój -11,20m2 2 pokój -11,20m2 Kuchnia 7,8m2 Łazienka z wc -3,0m2 przedpokój -5,0 m2 Gotowe do zamieszkania , w bloku spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł53 m² 10 580,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,40 m2, usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1985 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie! Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

553 000 zł50 m² 10 989,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

W tym mieszkaniu brakuje dwóch rzeczy. Żywej duszy i cierpliwej osoby do przystrojenia wnętrza. Nie martw się, tu jest tak jasno, że przez pierwsze trzy tygodnie po zakupie tej nieruchomości żadna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów,dolnośląskie

475 000 zł54 m² 8 728,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, windą, położone na 2 piętrze przy ul. Książąt Żagańskich, osiedle Piastów. Nieruchomość wybudowana w 2018 roku o pow.54,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł39 m² 12 787,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście - ul. Młodych Techników, wrocław Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,1 m , znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł25 m² 13 944,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/tanio/1pok/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,68 m2 przy ul. Żelaznej (boczna ulicy Grabiszyńskiej), gotowe do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł55 m² 5 293,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie około 54,60m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Z przepiękmi widokami na góry. Obszar mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 013 645 zł80 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

For english please call or leave an inquiry 0 % Prezentujemy, wyjątkowe mieszkanie znajdujące się na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Kamieńskiego. Mieszkanie 4-pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Idealna nieruchomość pod inwestycję lub jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. W skład mieszkania wchodzi: *dwa pokoje *kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

799 999 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

2 tarasy|3 pok| 2x miejsce postojowe| Cynamonowa! Polecam na sprzedaż mieszkanie ustytuowane w bardzo fajnej dzielnicy Wrocławia - Lipa Piotrowska. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Cynamonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

274 900 zł42 m² 6 608,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,60 m2, które zostało świeżo wyremontowane i znajduje się w budynku po termoizolacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł69 m² 17 377 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!Luksusowy Apartament! opiekun oferty: 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 69m2. Położone na słonecznym Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

395 000 zł62 m² 6 415,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 61,57 m2, położone na III piętrze w bloku. Świetna lokalizacja! Dzierżoniów, os. Tęczowe! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Głogów,dolnośląskie

255 000 zł55 m² 4 661,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Hutnik. Mieszkanie umiejscowione jest na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ul. Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam do zaoferowania piękne 3-pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej okolicy. Budynek mieści się przy ul. Przestrzennej ok. 200m od ul. Borowskiej, 300 m od aquaparku i 400 m od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

549 000 zł60 m² 9 122 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie (60,18 m2) z ogródkiem oraz miejscem postojowym w Kiełczowie- do własnej aranżacji/ do wykończenia. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł54 m² 9 963 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Wyłącznie u nas! Trzypokojowe mieszkanie z potencjałem Platinum Square Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siechnice,dolnośląskie

565 000 zł48 m² 11 736 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w Siechnicach przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, dużej łazienki oraz przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł66 m² 8 030,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

>Duże mieszkanie >dostępne od zaraz >trójstronne >odrestaurowana kamienica >możliwość wydzielenia kolejnego pokoju Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł47 m² 9 490,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakaz powielania oferty! Nie współpracuje z agencjami, nawet jak przyprowadzicie klienta! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,31 m2 przy ul. Sołtysowickiej 42 w Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł49 m² 14 439,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy na Sołtysowicach. Mieszkanie stanowi idealną ofertę jako inwestycja lub może być dobrym rozwiązaniem dla studentów, pary czy singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł126 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje bardzo ładne mieszkanie 4-pokojowe. z balkonem. po generalnym remoncie w Cieplicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

904 750 zł38 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: mieszkanie z zapierającym dech w piersiach widokiem w samym sercu miasta, do własnej aranżacji! Zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

279 000 zł46 m² 6 105,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż z preferowaną formą zamiany, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m2, położone na drugim piętrze bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł47 m² 12 518,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe ładne 3M lubińska/legnicka+2piwnice Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

959 999 zł92 m² 10 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Gotowe 2poziomy na Muchoborze/ idealne dla Rodziny Po podłodze 125 mkw! na sprzedaż: 4 pokojowe mieszkanie + antresola, w pełni rozkładowe, w kameralnym budynku z 2002 r. na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołowska

Ścinawa,dolnośląskie

239 000 zł47 m² 5 085,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Polecamy Państwu 2 pokojowe, zadbane mieszkanie o pow. 47m2 położone na II piętrze bloku przy ul. Wołowskiej w Ścinawie. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: marzysz o własnym mieszkaniu w centrum Wrocławia? Ta nowoczesna kawalerska to idealna propozycja dla młodych ludzi szukających pierwszego mieszkania lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

902 333 zł87 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzałowe mieszkanie 5-pokojowe z dwoma tarasami i ogrodem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego parterowego mieszkania 5-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł61 m² 13 371,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 61,25 m2, usytuowanego w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, przy ulicy Przestrzennej. Nieruchomość ta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł61 m² 7 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Ustronie IV, lubin - 61 m Cena: 479 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 61 m Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełnym rozkładzie z mediami miejskimi! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

384 900 zł54 m² 7 180,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Mieszkanie po remoncie - Z wyposażeniem. Jasna kuchnia, duży balkon, pełen rozkład! Mieszkanie spółdzielcze własnościowe - możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

799 997 zł60 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

WRocław /lux /apartament /59m2/garaż/piwnica! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na Ul. Wojaczka we Wrocławiu. Apartament położony na ostatnim pietrze , blok 6/6. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

482 500 zł58 m² 8 318,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | gotowe | 25 min od Centrum | Ciche | Super cena | Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1984 roku,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij