dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Henryka Pobożnego

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

180 000 zł98 m² 1 836,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w Morzęcin Mały koło Obornik Śląskich Morzęcin Mały to jedna z najmniejszych miejscowości leżąca w Gminie Oborniki Śląskie. Jest miejscem spokojnym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł39 m² 14 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Klucze w biurze. Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem na Klecinie. Lokal całkowicie wyposażony i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł49 m² 13 163 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Nieruchomość dla osoby, która doceni zieloną okolicę w komfortowej odległości od centrum miasta. Zielono | Tramwaj | Po remoncie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Wrocław,dolnośląskie

1 040 000 zł72 m² 14 521,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne mieszkanie o powierzchni 71,62 m w nowoczesnym bloku z 2019 roku znajdujące się w doskonałej lokalizacji. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł30 m² 15 967 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dwupokojowe mieszkanie w bardzo klimatycznej kamienicy po kapitalnym remoncie! Układ pomieszczeń: - pokój - aneks kuchenny - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł57 m² 16 278 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do wejścia mieszkanie na nowym osiedlu w samym centrum miasta! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na nowopowstałym osiedlu Atal City Square.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne 2pok balkonem/komórka w cenie Sołtysowice Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 58 m2, - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł42 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 42m2. Znajdujące się na pierwszym piętrze w 1-piętrowej kamienicy ( wyżej znajduje się strych) Kamienica przeszła kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

605 172 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

1 030 000 zł58 m² 17 758,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 58 m , usytuowany w samym centrum Wrocławia, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 990 zł64 m² 11 766,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł50 m² 14 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

R e Z E R W A C J A na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z tarasem w budynku z 2017 r.- umeblowane, wyposażone- gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł39 m² 12 857,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym z możliwością przejęcia obecnych najemców - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł56 m² 12 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w świetnej lokalizacji! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

373 362 zł30 m² 12 310 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,33 m2 z balkonem, na 1 piętrze, a 11 w kameralnej inwestycji Liviny w Iwinach. W ramach inwestycji powstaje 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł62 m² 5 778 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 62,30 m2, po podłodze około 110 m2. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w kamienicy, blisko Parku Miejskiego i Centrum Miasta. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

589 957 zł37 m² 15 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - Nowoczesna kawalerka w odrestaurowanej kamienicy, ul. Komuny Paryskiej, wrocław Oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37,39 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

878 900 zł96 m² 9 163,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

2M Apartments (omegabuildings) to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na wrocławskich Maślicach, oferująca stylowe mieszkania w otoczeniu zieleni. Zdjęcia poglądowe. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

587 613 zł38 m² 15 378,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

592 388 zł76 m² 7 762,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obejrzyj video podpięte pod to ogłoszenie! Dobry Deweloper Milo Smolec to nowoczesne osiedle położone w podwrocławskim Smolcu, oferujące komfortowe mieszkania z dostępem do profesjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kondratów,dolnośląskie

498 104 zł44 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1808

Apartament w pięknym dworku z początku XIX wieku Kondratów / Pomiędzy Legnicą, jaworem i Złotoryją Park Krajobrazowy Chełmy / Kraina Wygasłych Wulkanów Restauracja / Korty tenisowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 998 zł28 m² 14 909 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/toplokalizacja/grabiszyńska/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

632 868 zł61 m² 10 378,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obejrzyj video podpięte pod to ogłoszenie! omega buildings Osada Sportowa to nowoczesne osiedle położone w podwrocławskim Smolcu, oferujące komfortowe mieszkania z dostępem do profesjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 900 zł61 m² 10 163,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osada Sportowa Nowoczesne mieszkania z dostępem do siłowni. Prosimy nie dzwonić na numer z oferty w okresie noworocznym tylko proszę o zostawienie kontaktu przez naszą stronę www.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

732 228 zł121 m² 6 068,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

665 372 zł60 m² 11 043,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

369 900 zł28 m² 13 402,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 102 zł57 m² 10 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

878 900 zł96 m² 9 167,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

921 900 zł103 m² 8 957,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

878 900 zł96 m² 9 167,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum/pereca/wrocław/grabiszyńska/toplokalizacja/okazja/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł42 m² 15 035,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/centrum/toplokalizacja/42,5m2/2pok./Worcella/rynek/po remoncie Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

453 000 zł46 m² 9 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Daszyńskiego/ Jaracza w samym sercu Śródmieścia we Wrocławiu. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 998 zł57 m² 10 699,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Tanio/top/okazja/poleska/3pok/loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 998 zł42 m² 13 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja Top Obniżona cena! Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł44 m² 12 873,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/2pok./Pereca/toplokalizacja/po remoncie!/centrum/inwestycja! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

664 998 zł78 m² 8 580,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/okazja!/parkingx2/smolec/balkon/komórka/4pok./parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Top Krzyki Vivaldiego Premium Okazja 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij