dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kompleksowym remoncie, w którym zadbano o wszystkie detale. Wymieniono instalacje elektryczne i hydrauliczne, ściany zostały wykończone gładzią, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł63 m² 12 717 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ciche, kameralne, zamknięte osiedle! Polecam na sprzedaż ciche, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

309 000 zł73 m² 4 231,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, o pow. 48 m2 + piwnica oraz duży strych do adaptacji z bezpośrednim wejściem po schodach z mieszkania o pow. 25,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł41 m² 12 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/hit/winda/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karpnicka

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł74 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - Stabłowicach. Zachwyć się możliwościami, jakie oferuje to wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,4m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w 5 minutach od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Cena: 619 000 pln Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna 15 Powierzchnia: 48 m Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

705 542 zł48 m² 14 692,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Mieszkanie z widokiem na las! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piekny dwupoziomowy apartament z garażem blisko wyciągu narciarskeigo. Lokal mieści się na drugiej i trzeciej kondygnacji kilkuletniego budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szklarska poręba apartament Oferuję Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Szklarskiej Porębie w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do górskich szlaków pieszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł59 m² 14 473,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 5 min na przystanek tramwajowy Idealna lokalizacja 6 min rynek Blisko stacji pkp Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł48 m² 13 381,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę stylowego-2 pokojowego mieszkania , gotowego do zamieszkania - usytuowanego w popularnej i prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

494 494 zł35 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł31 m² 17 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł31 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki z dużym balkonem przy Uczelni wsb we Wrocławiu na 1 piętrze 4 piętrowego bloku -fabryczna, muchobór Mały w okolicy ul. Strzegomskiej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Istnieje opcja 2 mikrokawalerek. Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 51,77 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1960 r. na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.8 m2 na 4 piętrze w budynku z 1998r. znajdujące się na pl. Grunwaldzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie , w okolicy ulicy Wróbla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,93 m2 z dużym ogródkiem na wysokim parterze 2 piętrowego budynku z windą 2018r na Maślicach przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Istnieje opcja 4 oddzielnych pokoi. Na sprzedaż bardzo ładne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jawor,dolnośląskie

99 000 zł38 m² 2 578,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne lokale W tej inwestycji. Własny lokal za 750,89 zł/ms? To możliwe z mini kredytem! Ten w pełni urządzony lokal z oddzielną kuchnią umożliwi Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam Państwu 2 pokojowe mieszkanie z 2 tarasami o powierzchni użytkowej 44,93 m2 na poziomie niskiego parteru w 3 piętrowym budynku z 2010 r. w miejscowości Wysoka, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji i bez pcc! Poszukujesz nowoczesnej przestrzeni, która łączy elegancję z funkcjonalnością! Przedstawiam Inwestycje usytuowaną w prestiżowej lokalizacji przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

559 000 zł48 m² 11 643,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komorowice/3pok./parter/hit/parking/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 48 m2 w Komorowicach na osiedlu Osada Gencz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

484 999 zł34 m² 14 454,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | .|. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,8 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Mirków,dolnośląskie

699 500 zł123 m² 5 680,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Okazja Na sprzedaż oferuję słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Mirkowie, użytwane na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej z możliwością wyrobenia pokoi Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przetulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m 2 piętro w kamienicy Wrocław, nowy Dwór. Nowa elewacja, ocieplony budynek. Mieszkanie dla rodziny lub dobra inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Odlewnicza

Wałbrzych,dolnośląskie

377 000 zł57 m² 6 649,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Piaskowa Góra ul. Odlewnicza. Nieruchomość usytuowana na III piętrze w apartamentowcu. Forma własności mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

1 395 000 zł71 m² 19 634,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe nowe mieszkanie premium Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest w każdym pomieszczeniu. Elegancki aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł137 m² 13 795,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na terenie jednego z najbardziej pożądanych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu- krzyki Borek. Mieszkanie, zajmuje pierwsze piętro dobrze utrzymanej willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

462 934 zł39 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne na start mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

980 000 zł209 m² 4 690,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Witam! Na sprzedaż posiadam lokale mieszkalne załączone na obrazku. Cena podana za całość, lokal składa się z trzech niezależnych mieszkań o powierzchniach: 1. 49,19 m2 2. 47,55 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł26 m² 16 311,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam nowoczesną kawalerkę o powierzchni 26,3 mkw , położoną w doskonałej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł53 m² 11 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 52,5 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z 2008 r. - krzyki, ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

505 001 zł36 m² 14 008,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Spiżowa 2m/centrum/klima/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnstarym Mieścieej, wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij