dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 271 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 271 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 128 000 zł89 m² 12 679,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 995 zł48 m² 13 270,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!.|. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W przypadku tej oferty nie współpracuje z Agencjami Nieruchomości. Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu. Okolica bardzo zielona i super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

869 999 zł75 m² 11 598,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok./top/taras/lux/parking/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

738 000 zł57 m² 12 947 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal pow. 57 m2 w inwestycji Moje Miejsce w przepięknej, zielonej części miasta z widokiem na pasmo gór. Lokal składa się z; salon z jadalnia i kuchnią sypialnia I z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

703 825 zł52 m² 13 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 52,40 m2 Termin realizacji: 2025-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko przykładowe). Lokalizacja: wrocław Oporów informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

587 900 zł42 m² 13 997,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na start w świetnej lokalizacji. Nowe budownictwo! Srebrnogórska na Gaju. 42 m2. Bliżej niż Jagodno, bo to Gaj przecież. Tutaj nie musisz się zastanawiać czy kiedyś zrobią linię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 901 zł47 m² 13 476,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/taras/hit/parter/od/zaraz Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

620 000 zł30 m² 20 995,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż loftowa kawalerka w centrum miasta przy dworcu głównym, idealna na wynajem. Na sprzedaż przestronna kawalerka loft w centrum miasta przy ul.Stawowej. Nowe budownictwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

400 000 zł117 m² 3 418,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł48 m² 11 530,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu. Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny położony jest na 5-piętrze wielokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł67 m² 11 950,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kominkiem, na zielonym Sępolnie. Przy szybkiej transakcji gotówkowej cena 799 000 zł Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł48 m² 14 418,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Wrocław krzyki / huby, 3 pokoje, loggia, piwnica mieszkanie po remoncie 2021, doskonała lokalizacja, blisko uniwersytet ekonomiczny, dworzec pkp I pks, aquapark, park skowroni polecam I zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł64 m² 12 721 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł67 m² 10 046,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,69m2, zlokalizowane przy ulicy Trzebnickiej (nadodrze, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny/pod inwestycję. Głównymi atutami są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 5 piętrze o powierzchni 39,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

409 000 zł52 m² 7 805,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania przy Wzgórzu Grota- roweckiego. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 52,4m2 i użytkowej 47,9m2 usytuowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

318 950 zł14 m² 22 540,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum/dworzec/klima/antresola+6m Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14mkw plus antresola 6 mkw, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

455 990 zł32 m² 14 214,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top braniborska/2m z balkonem/legnicka niższa cena Polecam na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 32 m znajduje się w samym sercu Wrocławia przy ul. Braniborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

587 000 zł54 m² 10 870,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe (opcja 4 pokoi) o powierzchni 54,00 m2, położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Ślicznej Usytuowane jest na piętrze 6/10p.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

550 000 zł72 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żórawina/4pok./garderoba/lux./top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w Żórawinie. Mieszkanie znajduje się na 2 z 2 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

390 001 zł35 m² 11 092,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł37 m² 14 825,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Hit Po remoncie!przy Legnickiej/10 minut do Rynku Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

594 999 zł47 m² 12 784,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Witam Na sprzedaż mieszkanie do Remontu. Możliwość negocjacji ceny. Jest to asne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kruczej w pobliżu Sky Tower. Mieszkanie umeblowane (również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł25 m² 15 560 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja | Mieszkanie na start! fat / Tarasy Grabiszyńskie | Studio 25m2 Lokal składa się z: - otwartej przestrzeni dziennej; - wydzielonego aneksu kuchennego; - łazienki z wanną, toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

518 175 zł32 m² 15 968,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł68 m² 9 879,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kromera | 3 pok | Rozkład | Garaż!.| Polecam na sprzedaż komfortowego i słonecznego mieszkania, położonego bardzo blisko centrum miasta - przy skrzyżowaniu Kromera/Toruńska. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

771 273 zł109 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z awangardowym salonem wysokim na dwa piętra. Stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł48 m² 11 770,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na Wrocławskim Grabiszynie o powierzchni 48 mkw! Mieszkanie Składa się: - sypialnia - Przestronny Salon - Kuchnia zamykana z oknem - Bardzo duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

565 001 zł37 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł39 m² 12 794,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Legnickiej nieopodal Placu Jana Pawła 2 , świetna lokalizacja Wrocławski Rynek w zasięgu pięciominutowego spaceru! Mieszkanie położone na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

560 017 zł27 m² 20 664,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 1 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 27,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

630 000 zł57 m² 10 995 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe| przytulne | siechnice Opis lokalizacji: siechnice, czas dojazdu do Rynku we Wrocławiu 30 min. Opiekun nieruchomości: tel. ***rezerwacja*** 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł77 m² 4 296,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta na wyłączność Do sprzedana mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 74,80m2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł132 m² 5 308 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowy apartament położony w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

838 000 zł42 m² 20 178 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. (Oferta wstrzymana) 2-pokojowe apartament w sercu miasta, świeżo wykończony, z miejscem postojowym i komórka lokatorską. Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

856 813 zł64 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 * Bliskość terenów Natura 2000 GOTOWE JUŻ TEJ JESIENI Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prosta