dowolna

Mieszkania na sprzedaż dolnośląskie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Goczałków

Goczałków,dolnośląskie

360 000 zł128 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 128 m 2 w Goczałkowie, 5 km od Strzegomia. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł108 m² 11 059 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

815 000 zł56 m² 14 458 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, z bardzo dużym, ponad 50-metrowym ogródkiem z tarasem z desek kompozytowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

615 606 zł52 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Przedsprzedaż Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 859,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 35m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden z aneksem kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

684 000 zł58 m² 11 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 58,1 m2 z balkonem znajduje się na trzecim piętrze 3-piętrowego budynku z windą. * oferta zawiera wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

539 500 zł47 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Unikalne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Psiego Pola. Blisko obwodnicy Wrocławia! Najważniejsze informacje: - mieszkanie do własnej aranżacji, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kustronia

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł41 m² 14 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Lokalizacja: ołtaszyn/ul. Kustronia *ilość pokoi: 2 *metraż: 41,39 m2 plus balkon 3,04 m2 *kuchnia: aneks *piętro: 1/2, blok z windą z 2022 roku *informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł26 m² 17 121 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedane Opiekun oferty Znalazłeś! Nowoczesna kawalerka z przestronnym tarasem na wysokim parterze z windą. Dodatkowo miejsce parkingowe: 20 tys. zł. Wygoda! Inwestycja! Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł43 m² 11 116,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe + osobna kuchnia, o powierzchni 41,50 m 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą , piwnica, miejsce parkingowe, wrocław, krzyki, sky Tower! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

1 210 000 zł62 m² 19 453 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: - oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości - Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł52 m² 13 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,84 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2020. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł50 m² 8 971,77 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną kuchnią - do generalnego remontu. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Wrocław,dolnośląskie

749 500 zł63 m² 11 896,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Duże mieszkanie 3pok na zielonym Zakrzowie/rozkład Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w zadbanym bloku, położonym na zielonym Zakrzowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone przy ul. Wojaczka we Wrocławiu (psie Pole- sołtysowice). Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

453 321 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament do wydania z dnia na dzień! Lokalizacja blisko centrum Szklarskiej Poręby zaledwie 1,7 km! Otoczenie jest niezwykle urozmaicone w różnego rodzaju atrakcje turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł57 m² 11 470,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.58m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dobra cena za m2. Idealne pod wynajem jak i zamieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Filmowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

977 000 zł82 m² 11 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam lux 4-pokojowa, wykończona w bardzo dobrym standardzie nieruchomość, o powierzchni 80,3 m2, na nowym osiedlu Błękitne Aleję. Bielany Wrocławskie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł53 m² 11 877,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

509 000 zł70 m² 7 271,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Duże, piękne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie 68,5 m2 z ogrodem ok 60 m2, z komórką lokatorską, z garażem, oraz miejscem postojowym w Kamieńcu Wrocławskim. 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Brzeg Dolny,dolnośląskie

267 000 zł48 m² 5 597,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do wykończenia w Brzegu Dolnym ul. Małopolska Zdjęcia poglądowe: mieszkanie opróżnione - bez mebli, zerwane stare panele i płytki podłogowe. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł59 m² 7 008,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21m 2 , na Osiedlu Młodych (ul. Waryńskiego) w Świdnicy. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł60 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dobrym dojazdem do centrum. Zamknięte, kameralne osiedle pełne zieleni! Opiekun nieruchomości: telefon Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł79 m² 12 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w samym centrum Wrocławia - Plac Jana Pawła II / Legnicka. Mieszkanie o powierzchni 37 m , w którym został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Figowa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z windą oraz garażem podziemnym. preferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł74 m² 3 691,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

ok.Leśnicy/Dolnobrzeska/Wrocław/Okazja/Tanio/3p/75m2!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł58 m² 15 074 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: narożne trzypokojowe mieszkanie na szóstym piętrze z widokiem na otwartą przestrzeń i zieleń. Otoczenie inwestycji: nieruchomość zlokalizowana na zachód od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł30 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30m2 w budynku z roku 2016 w okolicy ulicy Henryka Pobożnego. Mieszkanie znajduje się w samym sercu Wrocławia, oferując wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

1 958 084 zł135 m² 14 514 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego w świetnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun Oferty: tel. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 134,91 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

739 000 zł81 m² 9 116,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 * Spokojna okolica Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

600 000 zł61 m² 9 912,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/radwanic/3pok/balkon/parking/piwnica/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł52 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na parterze w kamienicy w dzielnicy Szczawienko. Dwa pokoje do wejścia. Mieszkanie składa się z kuchni , dwóch pokoi , łazienki z wanną ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

397 000 zł72 m² 5 513,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72m 2 usytuowane na III piętrze w bloku zlokalizowanym w dzielnicy Podzamcze. Nieruchomość składa się: - z dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł75 m² 11 590,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok./taras/lux./parking/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świebodzice,dolnośląskie

390 000 zł51 m² 7 615,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe i niezwykle przestronne własnościowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Nieruchomość usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Klimatyzacja nowe okna pcv balkon monitoring media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 800 zł38 m² 13 142,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław/2pok./balkon/schowek/winda/Sky/Tower/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Oleśnica,dolnośląskie

389 999 zł35 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oleśnica/2pok./lux./rowerownia/park/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Daszyńskiego w Oleśnicy. Mieszkanie składa.